О внесении изменений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 23 ноября 2009 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 04 декабря 2009 года N 8-11-84. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года № 1-10/83)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 № 1-10/83).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-65, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 2 от 17 января 2009 года, N 3 от 24 января 2009 года, N 4 от 31 января 2009 года, N 5 от 7 февраля 2009 года), с изменениями и дополнениями, внесенными решением 12 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 1 февраля 2009 года N 5 "О внесении изменений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-72, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 9 от 7 марта 2009 года, N 10 от 14 марта 2009 года, N 12 от 28 марта 2009 года), решением 15 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 апреля 2009 года N 4 "О внесении изменений и дополнений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-75, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 18 от 9 мая 2009 года, N 19 от 16 мая 2009 года, N 20 от 23 мая 2009 года, N 21 от 30 мая 2009 года, N 22 от 6 июня 2009 года), решением 17 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 21 июля 2009 года N 4 "О внесении изменений решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-79, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 32 от 15 августа 2009 года, N 33 от 22 августа 2009 года), решением 18 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 4 сентября 2009 года N 4 "О внесении изменений решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-82, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 37 от 19 сентября 2009 года, N 38 от 26 сентября 2009 года), решением 20 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 22 октября 2009 года N 4 "О внесении изменений решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 6 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-83, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 45 от 14 ноября 2009 года, N 46 от 21 ноября 2009 года) следующие изменения:

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2009 жылғы 23 қарашадағы N 4 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2009 жылғы 04 желтоқсанда N 8-11-84 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 1-10/83 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.06 N 1-10/83 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-65 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 17 қаңтардағы N 2 санында, 2009 жылғы 24 қаңтардағы N 3 санында, 2009 жылғы 31 қаңтардағы N 4 санында, 2009 жылғы 7 ақпандағы N 5 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 1 ақпандағы 12 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-72 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 7 наурыздағы N 9 санында, 2009 жылғы 14 наурыздағы N 10 санында, 2009 жылғы 28 наурыздағы N 12 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі 15 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 4 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-75 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 9 мамырдағы N 18 санында, 2009 жылғы 16 мамырдағы N 19 санында, 2009 жылғы 23 мамырдағы N 20 санында, 2009 жылғы 30 мамырдағы N 21 санында, 2009 жылғы 6 маусымдағы N 22 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 шілдедегі 17 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-79 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 15 тамыздағы N 32 санында, 2009 жылғы 22 тамыздағы N 33 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 4 қыркүйектегі 18 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-82 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 37 санында, 2009 жылғы 26 қыркүйектегі N 38 санында жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 қазандағы 20 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-83 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 14 қарашадағы N 45 санында, 2009 жылғы 21 қарашадағы N 46 санында жарияланған) енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен бірге төмендегі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3189601" заменить цифрами "3176347";
цифры "2527443" заменить цифрами "2514189";
в подпункте 2):
цифры "3212710" заменить цифрами "3199456";
2) в пункте 9:
цифры "8644" заменить цифрами "11597";
3) в пункте 10:
цифры "10032" заменить цифрами "9956";
4) в пункте 12:
цифры "8000" заменить цифрами "7672";
5) в пункте 13:
цифры "97058" заменить цифрами "84672";
цифры "91758" заменить цифрами "79372";

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"3189601" сандары "3176347" сандарына ауыстырылсын;
"2527443" сандары "2514189" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3212710" сандары "3199456" сандарына ауыстырылсын;
2) 9 тармақтағы:
"8644" сандары "11597" сандарына ауыстырылсын;
3) 10 тармақтағы:
"10032" сандары "9956" сандарына ауыстырылсын;
4) 12 тармақтағы:
"8000" сандары "7672" сандарына ауыстырылсын;
5) 13 тармақтағы:
"97058" сандары "84672" сандарына ауыстырылсын;
"91758" сандары "79372" сандарына ауыстырылсын;

5883
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
333
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2021
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
121
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
44
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
435
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2929
5
Налог на игорный бизнес
136
02
Фиксированный налог
136
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
4638
1
Государственная пошлина
4638
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2481
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1184
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
11
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
15
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию место жительства
857
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
20
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
55
2
Неналоговые поступления

5883
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
333
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
2021
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
121
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
44
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
435
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2929
5
Құмар ойын бизнеске салық
136
02
Тіркелген салық
136
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
4638
1
Мемлекеттік баж
4638
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2481
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1184
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
11
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
15
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
857
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
20
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
55
2
Салықтық емес түсiмдер

003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
02
Начальное,основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе,города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
105
Школы, гимназии, лицеи, профильные школы начального, основного среднего и общего среднего образования, школы - детские сады
005
Дополнительное образование для детей
09
Прочие услуги в области образования
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027
За счет трансфертов из республиканского бюджета
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
02
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
100
Общественные работы
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
006
Жилищная помощь
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
015
За счет средств местного бюджета
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
105
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мектептер, гимназиялар, лицейлер, бейіндік мектептер, мектеп-балабақшалар
005
Балалар үшін қосымша білім беру
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
027
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
02
Әлеуметтiк көмек
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
100
Қоғамдық жұмыстар
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
103
Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

001
Обеспечение деятельности отдела внутренней политики
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
004
Создание информационных систем
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
01
Сельское хозяйство
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
002
Создание информационных систем
06
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела земельных отношений
003
Аппараты местных органов
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
005
Создание информационных систем
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027
За счет трансфертов из республиканского бюджета
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
027
За счет трансфертов из республиканского бюджета
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела строительства, архитектуры и градостроительства
003
Аппараты местных органов
007
Повышение квалификации государственных служащих
002
Создание информационных систем
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

001
Ішкі саясат бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
004
Ақпараттық жүйелер құру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
01
Ауыл шаруашылығы
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
001
Ауыл шаруашылығы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
002
Ақпараттық жүйелер құру
06
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
005
Ақпараттық жүйелер құру
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
027
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
027
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
001
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жергілікті органдардың аппараттары
007
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
002
Ақпараттық жүйелер құру
12
Көлiк және коммуникация
01
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету