О внесении изменений и дополнений в решение XV сессии городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 80/15 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 23 ноября 2009 года N 138/22. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 11 декабря 2009 года N 8-4-159. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27 апреля 2011 года № 4-3/72)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27.04.2011 № 4-3/72).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XV сессии городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 80/15 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-127, опубликовано в газете "Приозерский вестник" от 16 января 2009 года N 2 (149)), в которое внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 24 апреля 2009 года N 116/18 "О внесении изменений и дополнений в решение XV сессии городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 80/15 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-142, опубликовано в газете "Приозерский вестник" от 8 мая 2009 года N 12 (159)) и решением городского маслихата от 1 сентября 2009 года N 128/20 "О внесении изменений и дополнений в решение XV сессии городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 80/15 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-153, опубликовано в газете "Приозерский вестник" от 18 сентября 2009 года N 24 (171)), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1487501" заменить цифрами "1493454";
цифры "88790" заменить цифрами "94640";
цифры "518" заменить цифрами "511";
цифры "1289" заменить цифрами "1446";

"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы XV сессиясының N 80/15 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы N 138/22 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 желтоқсанда N 8-4-159 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 4-3/72 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.27 N 4-3/72 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы XV сессиясының N 80/15 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген N 8-4-127, 2009 жылғы 16 қаңтардағы "Приозерский вестник" газетінің N 2 (149) санында жарияланған), оған қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 сәуірдегі "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы XV сессиясының N 80/15 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 116/18 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген N 8-4-142, 2009 жылғы 8 мамырдағы "Приозерский вестник" газетінің N 12 (159) санында жарияланған), және қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 1 қыркүйектегі "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы XV сессиясының N 80/15 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 128/20 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген N 8-4-153, 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Приозерский вестник" газетінің N 24 (171) санында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1487501" деген сандар "1493454" деген сандарға ауыстырылсын;
"88790" деген сандар "94640" деген сандарға ауыстырылсын;
"518" деген сандар "511" деген сандарға ауыстырылсын;
"1289" деген сандар "1446" деген сандарға ауыстырылсын;