О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 27 ноября 2009 года № 21/234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области № 2063 от 30 декабря 2009 года
В соответствии со статьей 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2010 год по Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.

Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2010 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2009 жылғы 27 қарашадағы № 21/234 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 30 желтоқсанда № 2063 тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 495 - бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 5 - тармағына сәйкес облыстық мәслихат
ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2010 жылға арналған төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

0,04
2.4.
Ампульные радиоактивные источники
0,38
6. Коэффициенты применяются:
1) для субъектов естественных монополий за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, и энергопроизводящих организаций Республики Казахстан к ставкам платы, установленным в данном решении:
пунктом 1, - 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 5, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.

0,04
2.4.
Шынадағы радиоактивті көздер
0,38
6. Мынадай коэффициенттер:
1) коммуналдық қызметтер көрсету кезінде түзілетін эмиссия көлемі үшін табиғи монополия субъектілері мен Қазақстан Республикасының энергия өндіруші ұйымдары үшін осы шешімде белгіленген төлемақы ставкаларына:
1 - тармақта – 0,3 коэффициенті;
4 - тармақта – 0,43 коэффициенті;
5 - тармақтың 1.3.5. - жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5 - тармақтың 1.1. - жолында белгіленген төлемақы ставкасына 0,2 коэффициенті қолданылады.

7. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 6 настоящего решения, не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
8. За эмиссии в окружающую среду сверх установленных лимитов ставки платы, установленные в данном решении, увеличиваются в десять раз.

7. Осы шешімнің 6 - тармағында көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтерден тыс көлемі үшін төленетін төлемақыға қолданылмайды.
8. Белгіленген лимиттерден асып түскен қоршаған ортаға эмиссия үшін осы шешімде белгіленген төлемақы ставкалары он есеге ұлғаяды.