О внесении изменений в решение от 12 декабря 2008 № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год"
Решение маслихата Костанайской области от 16 сентября 2009 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 сентября 2009 года № 3693
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год" от 12 декабря 2008 года № 140 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3664, опубликовано от 14 января 2009 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости", ранее вносились изменения и дополнения решением маслихата от 12 января 2009 года № 157 "О внесении изменений и дополнений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3665, опубликовано от 4 февраля 2009 года в газетах "Қостанай таңы" № 13 и "Костанайские новости" № 17; от 20 апреля 2009 года № 185 "О внесении изменений и дополнений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3676, опубликовано от 6 мая 2009 года в газете "Қостанай таңы" № 50; от 27 июля 2009 года № 206 "О внесении изменений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3686, опубликовано от 7 августа 2009 года в газете "Қостанай таңы" № 93) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Костанайской области на 2009 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 74952024,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2939201,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 277069,4 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 245,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 71735509,3 тысячи тенге;
2) затраты – 75285954,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71556,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 486000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 414444,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20201,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20201,0 тысяча тенге;

"Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 229 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 25 қыркүйекте № 3693 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 3664 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 14 қаңтардағы "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған, бұрын Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 157 "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 3665 нөмірімен тіркелген, "Қостанай таңы" газетінің 2009 жылғы 4 ақпандағы № 13 және "Костанайские новости" газетінің 2009 жылғы 4 ақпандағы № 17 жарияланған; "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 185; нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 3676 нөмірімен тіркелген, "Қостанай таңы" газетінің 2009 жылғы 6 мамырдағы № 50 жарияланған; "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2009 жылғы 27 шілдедегі № 206, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 3686 нөмірімен тіркелген, "Қостанай таңы" газетінің 2009 жылғы 7 тамыздағы № 93 жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті 1- қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74952024,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2939201,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 277069,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 245,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 71735509,3 мың теңге;
2) шығындар – 75285954,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71556,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 486000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 414444,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20201,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 20201,0 мың теңге;

5) дефицит бюджета – -425686,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 425686,4 тысячи тенге.";
в пункте 2-9 указанного решения:
цифры "626273" заменить цифрами "1083716".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Е. Темирбаев
Секретарь Костанайского
областного маслихата                          Г. Сагиев
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Управление экономики и
бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_________________ М. Щеглова
16 сентября 2009 года
Приложение
к решению маслихата
от 16 сентября 2009 года № 229
Областной бюджет на 2009 год
Категория           Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы - -425686,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 425686,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-9-тармағында:
"626273" деген сандар "1083716" деген сандарымен ауыстырылсын".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Е. Темірбаев
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                          Ғ. Сағиев
КЕЛІСІЛГЕН
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________________ М. Щеглова
16 қыркүйек 2009 жыл
Мәслихаттың
2009 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 229 шешіміне қосымша
2009 жылға арналған облыстық бюджет
Санат                   Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
I. КІРІСТЕР