О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 24 ноября 2009 года № 201. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 26 ноября 2009 года № 9-2-147
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 20 ноября 2009 года № 232 "О внесении изменений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год" номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3696, постановление акимата города Рудного от 23 ноября 2009 года № 1309 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2008 года № 151 "О городском бюджете города Рудного на 2009 год" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2009 год" от 23 декабря 2008 года № 151 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-118, опубликовано 16 января 2009 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 вышеуказанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 8 239 990,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 167 714 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 12 422 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 551 428 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 508 426,5 тысячи тенге;
2) затраты – 8 268 920,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 000 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 5000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (отрицательное) – 33 930,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 930,3 тысячи тенге, в том числе: используемые остатки бюджетных средств – 33 930,3 тысячи тенге";
в пункте 4 вышеуказанного решения цифры "16440,6" заменить цифрами "15410,6";
приложения 1 и 2, вышеуказанного решения, изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2009 жылғы 24 қарашадағы № 261 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қарашада № 9-2-147 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Қостанай облысы мәслихатының 2009 жылғы 20 қарашадағы № 232 "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміңде нөмірі 3696 шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қарашадағы № 1309 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 151 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміңде нөмірі 9-2-118, 2009 жылғы 16 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2009 жылға арналған қалалық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 239 990,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 167 714 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 551 428 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 508 426,5 мың теңге;
2) шығындар – 8 268 920,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 000 мың теңге, оның ішінде: қаржылық активтерді сатып алу – 5000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (теріс) – 33 930,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 930,3 мың теңге, оның ішінде: бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 930,3 мың теңге";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 4-тармағында "16440,6" саны "15410,6" санымен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 және 2-қосымшалар осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                Ю. Бариев
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Рудному
Налогового департамента по Костанайской
области Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
____________________ Е. Зикеев

2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Ю. Бариев
Қалалық мәслихатының хатшысы               В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Е. Зикеев