О внесении изменения в решение от 11 июля 2007 года № 399 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям и одиноко проживающим гражданам"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 16 января 2009 года № 123. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 9 февраля 2009 года № 9-3-104. Утратило силу - Решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22 октября 2010 года № 292
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22.10.2010 № 292.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении Правил о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям и одиноко проживающим гражданам" от 11 июля 2007 года № 399 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-65, опубликованное 24 августа 2007 года в еженедельной газете "Арқалық Хабары" за № 34), ранее внесены изменения и дополнения решениями "О внесении дополнений в решение от 11 июля 2007 года № 399 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям и одиноко проживающим гражданам" от 17 октября 2007 года № 18 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-71, опубликованное 16 ноября 2007 года в еженедельной газете "Арқалық Хабары" за № 46); "О внесении изменения в решение от 11 июля 2007 года № 399 "Об утверждении Правил о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям и одиноко проживающим гражданам" от 19 декабря 2007 года № 24 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-76, опубликованное 25 января 2008 года в еженедельной газете "Арқалық Хабары" за № 4) следующее изменение:
в разделе 4 пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Все виды пенсий и социальные выплаты к ним, назначаемые в порядке, установленном законами и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан для участников и инвалидов Великой Отечественной войны, и не вступивших в повторный брак жен (мужей) воинов погибших в годы войны, участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской атомной электростанции, лиц пострадавших от ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, участников боевых действий в Афганистане и других локальных войнах, являющимися неработающими инвалидами и безработными, одиноких женщин - инвалидов, воспитывающих несовершеннолетних детей".

2007 жылғы 11 шілдедегі № 399 "Табысы жағынан аз қамтылған отбасыларға және жалғыз тұратын азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Мәслихатының 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 123 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 ақпанда № 9-3-104 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 292 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2010.10.22 № 292 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Табысы жағынан аз қамтылған отбасыларға және жалғыз тұратын азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" 2007 жылғы 11 шілдедегі № 399 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-3-65 санымен тіркелген, 2008 жылғы 24 тамыздағы "Арқалық Хабары" № 34 апта сайынғы газетінде жарияланған), бұрын "2007 жылғы 11 шілдедегі № 399 "Табысы жағынан аз қамтылған отбасыларға және жалғыз тұратын азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 17 қазандағы № 18 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-3-71 санымен тіркелген, 2007 жылғы 16 қарашадағы "Арқалық Хабары" № 46 апта сайынғы газетінде жарияланған); "2007 жылғы 11 шілдедегі № 399 "Табысы жағынан аз қамтылған отбасыларға және жалғыз тұратын азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы" 2007 жылғы 19 желтоқсандағы № 24 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-3-76 санымен тіркелген, 2008 жылғы 25 қаңтардағы "Арқалық Хабары" № 4 апта сайынғы газетінде жарияланған) шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне келесі өзгерту енгізілсін:
4-бөлімдегі 21-тармақ жаңа мазмұнда жазылсын:
"21. Қазақстан Республикасының заңдарымен және нормативтік құқықтық актілерімен белгіленген тәртіппен тағайындайтын Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері, соғыс жылдарында қаза болған жауынгерлердің әйелдері (ерлері) қайтадан некеге отырмағандар үшін, Чернобыль атом электр станциясындағы апат зардабын жоюға қатысушылар, Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтар, жұмыссыз және жұмыс істемейтін мүгедектер болып табылатын Ауғаныстандағы соғыс әрекеттеріне және басқа да оқшау соғыстарының қатысушылары, кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғыз басты мүгедек әйелдерге зейнетақылардың барлық түрлері және оларға әлеуметтік төлемдер".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии
Аркалыкского городского маслихата          А. Жанбаев
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       К. Агуанов
СОГЛАСОВАНО

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   А. Жанбаев
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ