О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 142 "О бюджете города Лисаковска на 2009 год"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 19 января 2009 года № 145. Зарегистрировано управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 22 января 2009 года № 9-4-132
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, согласно решения Костанайского областного маслихата от 12 января 2009 года № 157 "О внесении изменений и дополнений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 25 декабря 2008 года № 142 "О бюджете города Лисаковска на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-129, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 8 января 2009 года № 2) следующие изменения: пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы – 1541761,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1382823,0 тысячи тенге,
неналоговым поступлениям – 3490,0 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала – 16410,0 тысяч тенге, поступлениям трансфертов – 139038,0 тысяч тенге;
затраты – 1563631,7 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 25500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 25500,0 тысяч тенге;
дефицит бюджета – 47370,7 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета – 47370,7 тысяч тенге";
дополнить пунктами 6-1, 6-2 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете города на 2009 год предусмотрены поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме 1835,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4097,0 тысяч тенге;
на внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования в сумме 19072,0 тысячи тенге;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 624,0 тысячи тенге.
6-2. Учесть, что в бюджете города на 2009 год предусмотрены поступления целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:

"Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қалалық мәслихатының 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 145 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 қаңтарда № 9-4-132 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына, 106, 109–баптарына сәйкес, "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 157 шешіміне сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-129 болып тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтардағы № 2 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті 1- қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 1541761,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1382823,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер бойынша – 3490,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16410,0 мың теңге, трансферттер түсімдері бойынша – 139038,0 мың теңге;
шығындар – 1563631,7 мың теңге;
қаржылық активтермен операциялық бойынша сальдо – 25500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 25500,0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы – 47370,7 мың теңге;
бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 47370,7 мың теңге”;
мынадай мазмұндағы 6-1, 6-2-тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. 2009 жылға арналған қаланың бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:
табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 1835,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 4097,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік білім беру жүйесінде оқытудың жаңа технологияларын енгізуге 19072,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендер әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыруға 624,0 мың теңге сомасында.
6-2. 2009 жылға арналған қаланың бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін:

на строительство наружных сетей водопровода, канализации, связи, электроснабжения в 20 микрорайоне города Лисаковска в сумме 12973,0 тысячи тенге;
на строительство газопровода низкого давления, закольцовки, газораспределительного пункта блочного в 20 микрорайоне города Лисаковска в сумме 12974,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

Лисаков қаласының 20 шағын ауданында сыртқы суқұбыр жүйесін, кәрізді, байланысты, электірмен жабдықтауды салуға 12973,0 мың теңге сомасында;
төмен қысымды газөткізгішті, сақиналауды, газүлестіргіш блокты орын салуға 12974,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.