О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 142 "О бюджете города Лисаковска на 2009 год"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 27 апреля 2009 года № 200. Зарегистрировано управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 28 апреля 2009 года № 9-4-141
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 2, статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, согласно решения Костанайского областного маслихата от 20 апреля 2009 года № 185 "О внесении изменений и дополнений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 25 декабря 2008 года № 142 "О бюджете города Лисаковска на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-129, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 8 января 2009 года № 2), в которое ранее внесены изменения решением городского маслихата от 19 января 2009 года № 145 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 142 "О бюджете города Лисаковска на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-132, опубликовано в газете "Лисаковская новь" от 5 февраля 2009 года № 6), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы – 1583668,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1382823,0 тысячи тенге,
неналоговым поступлениям – 3490,0 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала – 16410,0 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 180945,0 тысяч тенге;
затраты – 1605538,7 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 25500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 25500,0 тысяч тенге;
дефицит бюджета – 47370,7 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета – 47370,7 тысяч тенге";
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"на создание рабочих мест на ремонтных работах на объектах жилищно-коммунального хозяйства – 2470,0 тысяч тенге, в том числе:
на ремонт изоляции тепловых сетей государственного коммунального предприятия "Производственно-хозяйственного объединения "Лисаковскгоркоммунэнерго" акимата города Лисаковска - 2470,0 тысяч тенге";

"Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 200 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде № 9-4-141 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына106109–баптарына сәйкес, "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 185 шешіміне сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-129 болып тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтардағы № 2 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) бұрын оған "Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 142 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қалалық мәслихатының 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 145 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-132 болып тіркелген, 2009 жылғы 5 ақпандағы № 6 "Лисаковская новь" газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2009 жылға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 1583668,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1382823,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер бойынша – 3490,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16410,0 мың теңге,
трансферттер түсімдері бойынша – 180945,0 мың теңге;
шығындар – 1605538,7 мың теңге;
қаржылық активтермен операциялық бойынша сальдо – 25500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 25500,0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы – 47370,7 мың теңге;
бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 47370,7 мың теңге";
5-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілеріндегі жөндеу жұмыстарында жұмыс орындарын құруға – 2470,0 мың теңге, оның ішінде:
Лисаков қаласы әкімдігінің "Лисаковқалакоммунэнерго" өндірістік-шаруашылық бірлестігі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жылу жүйелердің оқшаулауын жөндеуге – 2470,0 мың теңге";

пункт 6-1 дополнить абзацами следующего содержания:
"на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 31907,0 тысяч тенге, в том числе:
на расширение программ молодежной практики- 13495,0 тысяч тенге,
на создание социальных рабочих мест – 18412,0 тысяч тенге;
на создание рабочих мест на ремонтных работах на объектах жилищно-коммунального хозяйства – 7530,0 тысяч тенге, в том числе:
на ремонт изоляции тепловых сетей государственного коммунального предприятия "Производственно-хозяйственного объединения "Лисаковскгоркоммунэнерго" акимата города Лисаковска -7530,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель десятой сессии                Г. Киселева
Секретарь городского маслихата             Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
_____________ З. Фадеева
Приложение 1
к решению маслихата

6-1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге 31907,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
жастар тәжірибесі бағдарламаларын кеңейтуге – 13495,0 мың теңге,
әлеуметтік жұмыс орындарын құруға – 18412,0 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілеріндегі жөндеу жұмыстарында жұмыс орындарын құруға – 7530,0 мың теңге, оның ішінде:
Лисаков қаласы әкімдігінің "Лисаковқалакоммунэнерго" өндірістік-шаруашылық бірлестігі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнында жылу жүйелердің оқшаулауын жөндеуге – 7530,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Х сессияның төрайымы                       Г. Киселева
Қалалық мәслихатының хатшысы               Т. Кривошея
Мәслихаттың