О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 16 января 2009 года № 90. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 20 января 2009 года № 9-7-88
На основании статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", решения Костанайского областного маслихата от 12 января 2009 года № 157 "О внесении изменений и дополнений в решение от 12 декабря 2008 года № 140 "Об областном бюджете Костанайской области на 2009 год", номер государственной регистрации 3664 и постановления акимата Аулиекольского района от 14 января 2009 года № 5 Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести изменения и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативно правовых актов за номером 9-7-86 от 25 декабря 2008 года, опубликовано в районной газете "Әулиекөл" от 25 декабря 2008 года № 52):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 2231812 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 474816 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 908 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1000 тысяч тенге;
полученным официальным трансфертам - 1755088 тысяч тенге, в том числе субвенция из областного бюджета - 1068006 тысяч тенге;
2) затраты - 2231812 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) - 0 тысяч тенге".
Дополнить указанное решение пунктами 2-1, 2-2, 2-3, 2-4 следующего содержания:
"2-1. Учесть в бюджете района на 2009 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в связи с ростом размера прожиточного минимума в сумме 17837 тысяч тенге, в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 1255 тысяч тенге;
на выплату ежемесячных государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме 16582 тысячи тенге.
2-2. Учесть в бюджете района на 2009 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 64797 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16387 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 16623 тысячи тенге;
на внедрение системы новых технологий обучения в государственной системе образования в сумме 31787 тысяч тенге.

Маслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 90 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 қаңтарда № 9-7-88 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасының, Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 157 "Қостанай облысының 2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" мемлекеттік тіркеу нөмірі 3664, 2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің және Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 5 қаулысының негізінде Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілері реестрінде 2008 жылғы 25 желтоқсанда 9-7-86 нөмірімен тіркелген, аудандық "Әулиекөл" газетінің 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 52 санында жарияланған) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Айтылған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2009 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2231812 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 474816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 908 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1000 мың теңге;
алынған ресми трансферттер - 1755088 мың теңге, оның ішінде, облыстық бюджеттен субвенция - 1068006 мың теңге;
2) шығындар - 2231812 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 0 мың теңге;
6) тапшылықты қаржылау (профицитті пайдалану) - 0 мың теңге".
Айтылған шешім мынадай мазмұндағы 2-1, 2-2, 2-3, 2-4 тармақтарымен толықтырылсын:
"2-1. Ауданның 2009 жылға арналған бюджетінде ең төменгі күн көріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты облыстық бюджеттен 17837 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімінің сомасы ескерілсін, соның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 1255 мың теңге сомасында;
табысы аз отбасыларының 18 жасқа дейінгі балаларына ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 16582 мың теңге сомасында.
2-2. Ауданның 2009 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға облыстық бюджеттен 64797 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің сомасы ескерілсін, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 16387 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға 16623 мың теңге сомасында;
мемлекеттік білім беру жүйесінде оқытудың жаңа технологияларын енгізуге 31787 мың теңге сомасында.

2-3. Учесть в бюджете района на 2009 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 1248 тысяч тенге.
2-4. Учесть в бюджете района на 2009 год поступление сумм целевых трансфертов из областного бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 544576 тысяч тенге, в том числе:
на реконструкцию объектов водоснабжения села Аулиеколь Аулиекольского района Костанайской области в сумме 269411 тысяч тенге;
на реконструкцию объектов водоснабжения поселка Кушмурун Аулиекольского района Костанайской области в сумме 275165 тысяч тенге".

2-3. Ауданның 2009 жылға арналған бюджетінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен 1248 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің сомасы ескерілсін.
2-4. Ауданның 2009 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен дамуға сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 544576 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімінің сомасы ескерілсін, соның ішінде:
Қостанай облысының Әулиекөл ауданы Әулиекөл селосының сумен жабдықтау объектілерін қайта жаңартуға 269411 мың теңге сомасында;
Қостанай облысының Әулиекөл ауданы Құсмұрын поселкесінің сумен жабдықтау объектілерін қайта жаңартуға 275165 мың теңге сомасында".