О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29 июля 2009 года № 137. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 30 июля 2009 года № 9-7-100
На основании статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановления акимата Аулиекольского района от 27 июля 2009 года № 191 Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год" от 22 декабря 2008 года № 81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-86, опубликовано 25 декабря 2008 года в газете "Әулиекөл"), ранее были внесены изменения и дополнения решением маслихата 16 января 2009 года № 90 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год" от (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-87, опубликовано 29 января 2009 года в газете "Әулиекөл" № 4), решением маслихата от 21 апреля 2009 года № 115 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год" от (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-7-96, опубликовано 30 апреля 2009 года в газете "Әулиекөл" № 17):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 2339479 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 565816 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 908 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1000 тысяч тенге;
полученным официальным трансфертам - 1771755 тысяч тенге, в том числе субвенция из областного бюджета - 1068006 тысяч тенге;
2) затраты - 2314372 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 50559 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) - 25452 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) -25452 тысяч тенге".
Внести изменения в пункт 2:

Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 137 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 шілдеде № 9-7-100 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасының, Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 27 шілдедегі № 191 қаулысының негізінде Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 9-7-86 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінде 2008 жылғы 25 желтоқсанда жарияланған), бұрын мәслихаттың 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 90 "Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 9-7-87 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 4 санында жарияланған), мәслихаттың 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 115 "Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 9-7-96 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі № 17 санында жарияланған):
Айтылған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2009 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2339479 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 565816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 908 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1000 мың теңге;
алынған ресми трансферттер - 1771755 мың теңге, оның ішінде, облыстық бюджеттен субвенция - 1068006 мың теңге;
2) шығындар - 2314372 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 50559 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 25452 мың теңге;
6) тапшылықты қаржылау (профицитті пайдалану) - 25452 мың теңге".
2-тармаққа өзгерістер енгізілсін:

цифры "58624" заменить цифрами "58424";
цифры "4000" заменить цифрами "3800".
Приложение 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 Ю. Волков
Секретарь
районного маслихата                    А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Аулиекольского района"
Печникова Татьяна Ивановна
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 июля 2009 года № 137
Бюджет Аулиекольского района на 2009 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"58624" деген цифрлар "58424" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"4000" деген цифрлар "3800" деген цифрлармен ауыстырылсын.
Осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес айтылған шешімнің 1, 4 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Ю. Волков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Печникова Татьяна Ивановна
Мәслихаттың
2009 жылғы 29 шілдедегі
№ 137 шешіміне 1 қосымша
Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І.Табыстар