О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 5 ноября 2009 года № 151. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайской области от 6 ноября 2009 года № 9-7-106
На основании статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановления акимата Аулиекольского района от 2 ноября 2009 года № 295 Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за номером 9-7-86, опубликовано 25 декабря 2008 года в газете "Әулиекөл"), ранее были внесены изменения и дополнения решением маслихата от 16 января 2009 года № 90 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год", (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за номером 9-7-88, опубликовано 29 января 2009 года в газете "Әулиекөл" № 4), решением маслихата от 21 апреля 2009 года № 115 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за номером 9-7-96, опубликовано 30 апреля 2009 года в газете "Әулиекөл" № 17), решением маслихата от 29 июля 2009 года № 137 "О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 81 "О бюджете Аулиекольского района на 2009 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за номером 9-7-100, опубликовано 6 августа 2009 года в газете "Әулиекөл" № 32):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 2364479 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 587986 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3875 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 863 тысячи тенге;
полученным официальным трансфертам - 1771755 тысяч тенге,в том числе субвенция из областного бюджета - 1068006 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 5 қарашадағы № 151 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 қарашада № 9-7-106 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасының, Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 2 қарашадағы №  295 қаулысының негізінде Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 шешіміне өзгерістер енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 9-7-86 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінде 2008 жылғы 25 желтоқсанда жарияланған), бұрын мәслихаттың 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 90 "Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 9-7-88 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 4 санында жарияланған), мәслихаттың 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 115 "Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 9-7-96 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі № 17 санында жарияланған, мәслихаттың 2009 жылғы 29 шілдедегі № 137 "Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 81 "Әулиекөл ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 9-7-100 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 32 санында жарияланған):
Айтылған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2009 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2364479 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 587986 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 3875 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 863 мың теңге;
алынған ресми трансферттер - 1771755 мың теңге, оның ішінде, облыстық бюджеттен субвенция - 1068006 мың теңге;

2) затраты - 2329372 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 60559 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) - 25452 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) - 25452 тысячи тенге".
Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 Л. Войлошникова
Секретарь районного маслихата              А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аулиекольского района"
__________________________
Печникова Татьяна Ивановна
5 ноября 2009 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 ноября 2009 года
№ 151
Приложение 1
к решению маслихата

2) шығындар - 2329372 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 60559 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 25452 мың теңге;
6) тапшылықты қаржылау (профицитті пайдалану) - 25452 мың теңге".
Осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес айтылған шешімнің 1, 4 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Л. Войлошникова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
Әулиекөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Печникова Татьяна Ивановна
Мәслихаттың
2009 жылғы 5 қарашадағы
№ 151 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың