Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 14 января 2009 года № 105. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 19 января 2009 года № 9-8-110. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 30 октября 2009 года № 157
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 30.10.2009 № 157.
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Денисовского района (прилагается).
2. Считать утратившим силу решение маслихата от 6 ноября 2006 года № 49 "Об утверждении размеров базовых ставок фиксированного суммарного налога" (номер государственной регистрации № 9-8-52 от 13 декабря 2006 года, газета "Наше время" от 5 января 2007 года № 1).
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        З. Досмухамедова
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО
Приложение
к решению маслихата

Тіркелген бірынғай салығының ставкасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 105 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 қаңтарда № 9-8-110 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009 жылғы 30 қазандағы № 157 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009.10.30 № 157 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422 бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Денисов ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салығының бірынғай ставкалар белгіленсін. (қосымша беріледі).
2. Мәслихаттың 2006 жылғы 6 қарашадағы № 49 "Тіркелген жиынтық салығының базалық мөлшерінің ставкасын бекіту туралы" (2006 жылдың 13 желтоқсанында № 9-8-52 мемлекеттік нөмірімен тіркелген, 2007 жылдың 5 қаңтарындағы № 1 "Наше время" газеті) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихатының кезектен тыс
сессиясының төрағасы                   З. Досмұхамедова
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                      Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ
Мәслихаттың