Об становлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Денисовского района
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 23 ноября 2009 года № 167. Зарегистртровано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 14 декабря 2009 года № 9-8-139. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 19 октября 2015 года № 96
Сноска. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.10.2015 № 96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 10 декабря 2008 года маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Денисовского района согласно приложению.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
Секретарь
Денисовского
районного маслихата                        Б. Тойбагоров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по Денисовскому
району Налогового департамента по
Костанайской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
__________________ Б. Макашев
Приложение
к решению маслихата
от 23 ноября 2009 года
№ 167
Единые ставки фиксированного налога
для всех налогоплательщиков,
осуществляющих деятельность на
территории Денисовского района
п/п
Наименование объекта
налогообложения
Ставки фиксированного
налога (в месячных
расчетных показателях) в
месяц
1
2
3
1.
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с
одним игроком
1
2.
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с
участием более одного
игрока
1
3.
Персональный компьютер,
используемый для
проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
3

Денисов ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы № 167 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 желтоқсанда № 9-8-139 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы № 96 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.10.2015 № 96 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Заңының 1 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422 бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Денисов ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Б. Тойбағоров
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Тойбағоров
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша Салық
департаменті Денисов ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Б. Мақашев
2009 жылдың 23 қарашасындағы
№ 167 мәслихатының шешіміне
қосымша
Денисов ауданының аумағында қызметін
жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер
үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары
п/п
Салық салу объектісінің
атауы
Тіркелген салықтың
ставкаларының
мөлшері (айлық
есептік көрсеткіш)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын
өткізуге арналған, ұтыссыз
ойын автоматы
1
2
Біреуден артық
ойыншылардың қатысумен
ойын өткізуге арналған
ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін
пайдаланылатын дербес
компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3