О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 21 декабря 2009 года № 170. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 28 декабря 2009 года № 9-8-141
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Костанайского областного маслихата от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" и рассмотрев постановление акимата Денисовского района от 13 ноября 2009 года № 236 "О внесении на утверждение сессии маслихата проекта решения маслихата "О бюджете Денисовского района на 2010-2012 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) Доходы 1376477,2 тысяч тенге в том числе по:
налоговым поступлениям – 361395 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 43832 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2314 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 976547,2 тысяч тенге;
2) затраты - 1392011 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8896 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 8896 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 25689 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 24100 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) – -50118,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 50118,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.01.2010 № 183; с изменениями, внесенными решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 21.04.2010 № 205; от 14.07.2010 № 220 (вводится в действие с 01.01.2010); от 21.10.2010 № 242 (вводится в действие с 01.01.2010); от 08.12.2010 № 255 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Принять к сведению, что объем субвенций из областного бюджета в бюджет района на 2010 год установлен в сумме 712064 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:
целевые текущие трансферты на:
укрепление материально-технической базы организаций образования 12000 тысяч тенге для приобретения кабинетов химии и автомобильного дела в средние школы района;
оказание социальной помощи молодежи из числа социально защищаемых слоев населения, для частичного возмещения расходов, связанных с получением образования - 2797 тысяч тенге;
финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров на благоустройство и санитарную очистку села Денисовка - 6400 тысяч тенге;
капитальный ремонт котельной и системы отопления в селе Денисовка для средней школы с государственным языком обучения – 39736 тысячи тенге;

Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 170 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 28 желтоқсанда № 9-8-141 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылдың 20 желтоқсандағы № 243 "Қостанай облысының 2010–2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімінің негізінде және Денисов аудандық әкімдігінің 2009 жылдың 13 қарашасындағы № 236 "Мәслихаттың "Денисов ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімінің жобасын мәслихаттың сессиясына бекітуіне енгізу туралы" қаулысын қарастырып мәслихат ШЕШТІ:
1. Денисов ауданының 2010–2012 жылдарға арналған бюджетін 12, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1376477,2 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша – 361395 мың теңге;
салықсыз түсімдер – 43832 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2314 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 968936,2 мың теңге;
2) шығындар – 1392011 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8896 мың теңге; соның ішінде бюджеттік кредиттер - 8896 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 25689 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 15900 мың теңге;
5) дефицит (профицит) – -50118,8 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру – 50118,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010.01.18 № 183; өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010.04.21 № 205; 2010.07.14 № 220 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.21 № 242 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі);  2010.12.08 № 255 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы сессиясының № 234 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен белгіленгендері мәліметке алынсын, облыстық бюджеттен аудандық бюджетке 2010 жылға арналған субвенциялар көлемі 712064 мың теңге сомасында.
3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
нысаналы ағымдағы трансферттер:
Ауданның орта мектептеріне автомобильдік ісі және химия кабинеттеріне сатып алу үшін 12000 мың теңге білім беру ұйымдарын материалдық – техникалық базасын нығайту;
білім алуына байланысты шығындарды ішінара өтеу үшін әлеуметтік қорғау топтарының санынан жастарға әлеуметтік көмек көрсетуге – 2797 мың теңге;
Денисовка селосында өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру - 6400 мың теңге;
Денисовка селосында мемлекеттік тілде оқыту жөніндегі орта мектебінің қазандық ғимаратының және жылыту жүйесінің күрделі жөндеуге - 39736 мың теңге;

выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 807 тысяча тенге;
содержание здания средней школы с государственным языком обучения – 2576 тысяч тенге.
целевые трансферты на развитие на:
укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности - 11100 тысяч тенге для приобретения бульдозера Т-170 с рыхлителем в государственное коммунальное предприятие "Дидар" "Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Денисовского района и акимата Денисовского района";
реконструкцию насосной станции второго подъема с установкой двух резервуаров чистой воды емкостью по 700 кубических метров каждый, село Денисовка Денисовского района (проектно-изыскательские работы) – 2400 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 21.10.2010 № 242 (вводится в действие с 01.01.2010); от 08.12.2010 № 255 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-1. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров - "Капитальный ремонт учебного и общественно-бытового корпуса профессиональной школы с последующим перепрофилированием в школу-интернат с государственным языком обучения в селе Денисовка Денисовского района по улице Целинная 50. Внутренние и наружные инженерные сети" - 107381 тысяча тенге;
обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание" - 1934 тысячи тенге;
выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума - 5845 тысяч тенге, в том числе на:
выплату государственной адресной социальной помощи - 471 тысяча тенге;

Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу - 807 мың теңге;
мемлекеттік тілдегі оқытуды орта мектебінің ғимаратын ұстау –  2576 мың теңге;
дамуға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер:
"Денисов ауданы әкімдігінің және Денисов ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" "Дидар" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынына бульдозер Т-170 қопсытқышымен сатып алу үшін 11100 мың теңге коммуналдық меншіктегі нысандарының материалдық–техникалық базасы нығайтуына;
Денисов ауданының Денисовка селосында (жобалау-іздеу жұмыстар), кеңдігінің әр қайсысы, көлемі 700 текше метр, екі таза су қоймасы бар екінші көтерме сорғы станциясын қалпына келтіруге - 2400 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 242 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.12.08 № 255 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
"Денисов ауданы Денисовка селосында Целинная 50 көшесінде мемлекеттік тілмен оқыту интернатпен мектебі кейінгі қайта кескіндеумен кәсіби мектептің оқыту және қоғамдық – тұрмыстық корпусі күрделі жөндеу. Ішкі және сыртқы инженерлік жүйелері" - өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету – 107381 мың теңге.
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, "Өзін өзі тану" пәні бойынша біліктілігін арттыру институттарын оқу құралдарымен жабдықтауға – 1934 мың теңге;
ең төмен күнкөрістік минимум мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік жәрдемақыларды пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге – 5845 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегі төлеуге – 471 мың теңгеге;

выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей - 5374 тысяч тенге;
выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 5428 тысяча тенге;
содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии - 15179 тысяч тенге;
проведение противоэпизодических мероприятий 11353 тысячи тенге;
реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 2839,2 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 8896 тысяч тенге;
реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы – 19276 тысяч тенге, в том числе на:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования - 8190 тысячи тенге;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования - 11074 тысячи тенге;
расширение программ социальных рабочих мест и молодежной практики - 9600 тысяч тенге;
обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне - 233 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.01.2010 № 183; с изменениями, внесенными решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 21.04.2010 № 205; от 14.07.2010 № 220 (вводится в действие с 01.01.2010); от 21.10.2010 № 242 (вводится в действие с 01.01.2010).
4. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в областной бюджет, в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере, с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных решением Костанайского областного маслихата № 31 от 12 декабря 2007 года "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами городов и районов Костанайской области на 2008-2010 годы" - 36525 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 21.04.2010 № 205 (вводится в действие с 01.01.2010).

аз қамтылған отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 5374 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу - 5428 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы бөлімшелерін ұстауға – 15179 мың теңге;
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге – 11353 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру – 2839,2 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер – 8896 мың теңге;
Қазақстан Республикасында 2005-2010 жылдарға арналған Білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға - 19276 мың теңге, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 8190 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға – 11074 мың теңге;
Жастар практикасы және әлеуметтік жұмыс орындар бағдарламасы кеңейтуі – 9600 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету - 233 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Денисов ауданы мәслихатының 2010.01.18 № 183; өзгерту енгізілді -  Қостанай облысы  Денисов ауданы мәслихатының 2010.04.21 № 205; 2010.07.14 № 220 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.21 № 242 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. "Қостанай облысының 2008-2010 жылдарға арналған облыстық бюджеті мен аудандар бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 31 Қостанай облыстық мәслихаты шешімімен бекітілген, трансферттердің жалпы сипаты есебінен ескерілген, жеке табыс салығы мен әлеуметтік салығын салық салу базасын өзгеру есебімен ауданның бюджетіне 2010 жылдарға арналған бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты облыстық бюджетке берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер ескертілсін - 36525 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2010.04.21 № 205 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4-1. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 42605,6 тысяч тенге в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 42252,9 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 352,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 18.01.2010 № 183 (вводится в действие с 01.01.2010); от 08.12.2010 № 255 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Денисовского района на 2010 год в сумме 3502 тысячи тенге.
6. Учесть, что в затратах бюджета района на 2010 год предусмотрены затраты фонда всеобщего обязательного среднего образования по программе "Общеобразовательное обучение" в размере не менее 1 процента от затрат на текущее содержание общеобразовательных школ.
7. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акима поселка, аула (села), аульного сельского округа на 2010 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Денисовского района на 2010 год, согласно приложению 5.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель очередной
двенадцатой сессии
районного маслихата                        Ж. Ахметов
Исполняющий обязанности
секретаря Денисовского
районного маслихата                         В. Ткач
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Денисовского района"
_______________ Подело Е.Н.
Приложение 1
к решению маслихата

4-1. 2010 жылдарға арналған ауданның бюджетте нысаналы трансферттерді қайтару 42605,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін соның ішінде:
республикалық бюджетке 42252,9 мың теңге сомасында;
облыстық бюджеттен 352,7 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы  Денисов ауданы мәслихатының 2010.01.18 № 183 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.12.08 № 255 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. Денисов ауданының жергілікті атқару органының 3502 мың теңге сомасында 2010 жылға жедел қажеттіліктерге арналған резерві бекітілсін.
6. 2010 жылға арналған аудан бюджеттің шығындарында жалпы білім беру мектептерінің ағымдағы ұстау шығындарының 1 пайыздан кем емес көлемінде "Жалпы орта білім беру оқытуы" бағдарламасы бойынша жалпыға бірдей міндетті орта білім беру қорының шығындары ескерілсін.
7. 2010 жылға арналған ауылдық, селолық округтарының, кенттің, ауылдың (селоның) әкім аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2010 жылға арналған Денисов ауданының бюджетінің орындалуы процессіндегі секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезекті он екінші
сессиясының төрағасы                       Ж. Ахметов
Денисов аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушысы                        В. Ткач
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Е. Подело
Мәслихаттың

143
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
10523
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
12111
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
1169
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов
на питание, проживание, проезд
для участия в праздничных
мероприятиях в городах Москва,
Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
233
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

143
014
Мұқтаж азаматтарға үйде
әлеуметтiк көмек көрсету
10523
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
12111
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті
гигиеналық құралдармен
қамтамасыз етуге, және ымдау
тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
1169
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
233
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде
майдандағы армия құрамына
кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жж. Ұлы
Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты
ай жұмыс істеген (қызметте
болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу