О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 127 "О бюджете Житикаринского района на 2009 год"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 июля 2009 года № 203. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 3 августа 2009 года № 9-10-125
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2009 год" от 25 декабря 2008 года № 127 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-105, опубликовано 16 января 2009 года в газете "Житикаринские новости", ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 19 января 2009 года № 135 "О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 127 "О бюджете Житикаринского района на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-107, опубликовано 30 января 2009 года в газете "Житикаринские новости" № 5, решением маслихата от 27 апреля 2009 года № 164 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 127 "О бюджете Житикаринского района на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-116, опубликовано 8 мая 2009 года в газете "Житикаринские новости" № 19) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 2 245 805 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 972 295 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2 185 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 690 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 268 635 тысяч тенге, в том числе целевые текущие трансферты – 238 552 тысячи тенге, целевые трансферты на развитие – 322 363 тысячи тенге, субвенции – 707 720 тысяч тенге;
затраты – 2 245 826,2 тысячи тенге;
дефицит бюджета – - 21,2 тысячи тенге;
4) финансирование дефицита бюджета – 21,2 тысячи тенге, в том числе за счет свободных остатков бюджетных средств – 21,2 тысячи тенге";
в пункте 2 указанного решения:

"2009 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 мәслихат шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 31 шілдедегі № 203 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 тамызда № 9-10-125 тіркелді
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттiк кодексiнiң 109 бабына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2009 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-105 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған, бұрын "2009 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 135 мәслихат шешімімен, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-107 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 30 қаңтарда № 5 "Житикаринские новости" газетінде жарияланған, "2009 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 мәслихат шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 164 мәслихат шешімімен, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-116 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 8 мамырда № 19 "Житикаринские новости" газетінде жарияланған, өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мәслихат шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 245 805 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 972 295 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 185 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 690 мың теңге;
алынған трансферттер бойынша – 1 268 635 мың теңге, оның ішінде нысаналы ағымдағы трансферттер – 238 552 мың теңге, дамытуға арналған нысаналы трансферттер – 322 363 мың теңге, субвенциялар – 707 720 мың теңге;
2) шығындар – 2 245 826,2 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы – -21,2 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 21,2 мың теңге, оның iшiнде бюджет қаражатының бос қалдықтары есебiнен – 21,2 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 2 тармағындағы:

цифру и слова "4 165 тысяч тенге" заменить на цифру и слова "4 092 тысячи тенге";
цифру и слова "19 000 тысяч тенге" заменить на цифру и слова "16 900 тысяч тенге";
дополнить подпунктами 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25) следующего содержания:
"18) 27 158 тысяч тенге - на строительство распределительного водопровода по улице Зулхаирова в городе Житикаре;
30 926 тысяч тенге – на строительство водопровода по улице Жибек- Жолы в городе Житикаре;
71 913 тысяч тенге – на строительство сетей водоснабжения малоэтажной застройки микрорайона № 5 в городе Житикаре;
34 213 тысяч тенге – на реконструкцию городских магистральных сетей водоснабжения по улице Алтынсарина в городе Житикаре;
33 265 тысяч тенге – на строительство канализационного коллектора по улице Жакыпова в городе Житикаре;
1 000 тысяч тенге – на организацию санитарного убоя больных животных;
50 000 тысяч тенге – на дополнительные затраты по выплате жилищной помощи;
20 000 тысяч тенге – на реконструкцию сетей водоснабжения по улице Ленина в городе Житикаре";
приложения 1, 2 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель девятой сессии                      Н. Джафаров
Житикаринского районного
маслихата
Секретарь Житикаринского                         Г. Алпысбаева
районного маслихата
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Житикаринского района"
_________________ Г. Жидебаева
И.о. начальника государственного
учреждения "Налоговое управление
по Житикаринскому району
Налогового Департамента по
Костанайской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_________________ Г. Утеуова
Приложение 1
к решению маслихата
от 31 июля 2009 года
№ 203
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2008 года
№ 127
Бюджжет Житикаринского района на 2009 год
Категория           НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

"4 165 мың теңге" саны мен сөзі "4 092 мың теңге" саны мен сөзіне ауыстырылсын;
"19 000 мың теңге" саны мен сөзі "16 900 мың теңге" саны мен сөзіне ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25) тармақшалармен толықтырылсын:
"18) 27 158 мың теңге – Жітіқара қаласындағы Зулхаиров көшесінде таратушы су құбырын салуға;
19) 30 926 мың теңге - Жітіқара қаласындағы Жібек-Жолы көшесінде су құбырын салуға;
20) 71 913 мың теңге – Жітіқара қаласындағы № 5 шағын ауданының аз қабатты құрылысының сумен жабдықтау желілерінің құрылысына;
21) 34 213 мың теңге – Жітіқара қаласындағы Алтынсарин көшесінде қалалық магистралдық сумен жабдықтау желілерін қайта құруға;
22) 33 265 мың теңге - Жітіқара қаласындағы Жақыпов көшесінде канализациялық коллектор салуға;
23) 1 000 мың теңге – ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыруға;
24) 50 000 мың теңге – тұрғын үй көмегін төлеу бойынша қосымша шығындарға;
25) 20 000 мың теңге – Жітіқара қаласындағы Ленин көшесінде сумен жабдықтау желілерін қайта құруға";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық
мәслихаты тоғызыншы
сессиясының төрағасы                       Н. Джафаров
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       Г. Алпысбаева
КЕЛІСІЛГЕН
"Жітіқара ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Г. Жидебаева
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша
Салық департаментінің Жітіқара
ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндеттерін атқарушы
_________________ Г. Өтеуова
2009 жылғы 31 шілдедегі № 203
мәслихат шешіміне 1 қосымша
2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 203
мәслихат шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған
Жітіқара ауданының бюджеті
Санаты                АТАУЫ
Сома,  мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
І. Кірістер