О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 127 "О бюджете Житикаринского района на 2009 год"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 25 ноября 2009 года № 221. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 25 ноября 2009 года № 9-10-128
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2009 год" от 25 декабря 2008 года № 127 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-105, опубликовано 16 января 2009 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 2 199 872,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 878 415 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4 815 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 940 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 312 702,6 тысяч тенге, в том числе целевые текущие трансферты – 313 577,6 тысяч тенге, целевые трансферты на развитие – 291 405 тысяч тенге, субвенции – 707 720 тысяч тенге;
2) затраты – 2 204 492 тысячи тенге;
3)дефицит бюджета – - 4 619,4 тысячи тенге;
4) финансирование дефицита бюджета – 4 619,4 тысячи тенге";
в пункте 2 указанного решения:
цифры и слова "1 991 тысяча тенге" заменить цифрами и словами "1 705 тысяч тенге";
цифры и слова "16 387 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "15 996 тысяч тенге";
цифры и слова "22 164 тысячи тенге" заменить цифрами и словами "21 055,8 тысяч тенге";
цифры и слова "19 072 тысячи тенге" заменить цифрами и словами "18 181 тысяча тенге";
цифры и слова "3 208 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "2 275 тысяч тенге";
цифры и слова "4 500 тысяч тенге" заменить на цифру и слова "5 171 тысяча тенге";
цифры и слова "7 186 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "6 812 тысяч тенге";
цифры и слова "10 000 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "15 000 тысяч тенге";
цифры и слова "27 158 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "24 496 тысяч тенге";

"2009 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 мәслихат шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы № 221 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 қарашада № 9-10-128 тіркелді
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттiк кодексiнiң 109 бабына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "2009 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-105 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мәслихат шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 199 872,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 878 415 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 940 мың теңге;
алынған трансферттер бойынша – 1 312 702,6 мың теңге, оның ішінде нысаналы ағымдағы трансферттер – 313 577,6 мың теңге, дамытуға арналған нысаналы трансферттер – 291 405 мың теңге, субвенциялар – 707 720 мың теңге;
2) шығындар – 2 204 492 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы – -4 619,4 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4 619,4 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 2 тармағындағы:
"1 991 мың теңге" сандары мен сөздері "1 705 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"16 387 мың теңге" сандары мен сөздері "15 996 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"22 164 мың теңге" сандары мен сөздері "21 055,8 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"19 072 мың теңге" сандары мен сөздері "18 181 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"3 208 мың теңге" сандары мен сөздері "2 275 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"4 500 мың теңге" сандары мен сөздері "5 171 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"7 186 мың теңге" сандары мен сөздері "6 812 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"10 000 мың теңге" сандары мен сөздері "15 000 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"27 158 мың теңге" сандары мен сөздері "24 496 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;

цифры и слова "30 926 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "29 259 тысяч тенге";
цифры и слова "71 913 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "69 502 тысячи тенге";
цифры и слова "34 213 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "33 124 тысячи тенге";
цифры и слова "33 265 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "30 136 тысяч тенге";
цифры и слова "50 000 тысяч тенге" заменить цифрами и словами "80 337,8 тысяч тенге";
подпункт 23) изложить в новой редакции:
"23) 44 000 тысяч тенге – на обеспечение функционирования объектов коммунальной собственности";
подпункт 25) исключить;
пункт 3 исключить;
Приложения 1, 2 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
внеочередной сессии,
секретарь Житикаринского
районного маслихата                        Г. Алпысбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Житикаринского района"
_____________________ Г. Жидебаева
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Житикаринскому району
Налогового Департамента
по Костанайской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_________________ К. Космухамбетов
Приложение 1
к решению маслихата

"30 926 мың теңге" сандары мен сөздері "29 259 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"71 913 мың теңге" сандары мен сөздері "69 502 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"34 213 мың теңге" сандары мен сөздері "33 124 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"33 265 мың теңге" сандары мен сөздері "30 136 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
"50 000 мың теңге" сандары мен сөздері "80 337,8 мың теңге" сандары мен сөздерімен ауыстырылсын;
23) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"23) 44 000 мың теңге – коммуналдық меншік объектілерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге";
25) тармақша алып тасталынсын;
3 тармақ алып тасталынсын;
көрсетілген шешімге 1, 2 және 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Кезектен тыс
сессиясының төрайымы,
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       Г. Алпысбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Г. Жидебаева
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша
Салық департаментінің Жітіқара
ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ Қ. Қосмұхамбетов