О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 25 декабря 2009 года № 226. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 29 декабря 2009 года № 9-10-130
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год, в следующих объемах:
1) доходы – 2082607,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 970 296 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 16 882 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 233 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1089196,6 тысяч тенге, в том числе целевые текущие трансферты – 306 704,6 тысяч тенге, целевые трансферты на развитие – 170084 тысяча тенге, субвенции – 612 408 тысяч тенге;
2) затраты – 2053722,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 525,6 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 791 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 234 618 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 34 618 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -22 258,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 22 258,9 тысяч тенге";
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12.07.2010 № 258 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями, внесенным решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010); от 08.12.2010 № 294 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты, в том числе:
1) 4 000 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии средних школ;
2) 1 471 тысячи тенге – на социальную помощь молодежи из числа социально защищаемых слоев населения;
3) 9 860 тысяч тенге - на покрытие разницы в цене природного газа государственному коммунальному предприятию "Житикаракоммунэнерго" государственного учреждения "Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Житикаринского района" акимата Житикаринского района;
4) 21 100 тысяч тенге – на укрепление материально - технической базы государственного коммунального предприятия "Житикаракоммунэнерго" государственного учреждения "Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Житикаринского района" акимата Житикаринского района;

2010-2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 желтоқсанда № 9-10-130 тіркелді
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттiк кодексiнiң 75 бабына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2082607,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 970 296 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 882 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 233 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1089196,6 мың теңге, оның ішінде нысаналы ағымдағы трансферттер – 306 704,6 мың теңге, дамытуға арналған нысаналы трансферттер – 170084 мың теңге, субвенциялар – 612 408 мың теңге;
2) шығындар – 2053722,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 525,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 791 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 34 618 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 40 218 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -22 258,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 22 258,9 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010.07.12 № 258 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді 2010.10.21 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.12.08 № 294 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын, оның ішінде:
1) 4 000 мың теңге – орта мектептерінің химия кабинеттерін оқу жабдығымен жабдықтауға;
2) 1 471 мың теңге – халықтың әлеуметтік қорғалатын жіктері санынан жастардың әлеуметтік көмегіне;
3) 9 860 мың теңге – Жітіқара ауданының әкімдігі "Жітіқара ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Житикаракоммунэнерго" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынына табиғи газдың бағасындағы айырмашылықты жабуға;
4) 21 100 мың теңге - Жітіқара ауданының әкімдігі "Жітіқара ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Житикаракоммунэнерго" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының материалдық – техникалық базасын нығайтуға.

5) 38 632 тысячи тенге – на строительство газораспределительных сетей в микрорайоне "Желтоқсан" города Житикары;
6) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12.07.2010 № 258 (вводится в действие с 01.01.2010).;
7) 80 776 тысяч тенге – на строительство водовода из Шортандинского месторождения подземных вод для водоснабжения районного центра Житикаринского района;
8) 24971 тысячи тенге – на строительство сетей водоснабжения микрорайона Желтоксан города Житикары;
9) 15 000 тысяч тенге – на финансирование социальных проектов в аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе:
1 500 тысяч тенге – село Аккарга;
1 000 тысяч тенге – село Волгоградское;
1 000 тысяч тенге – село Приречное;
1 500 тысяч тенге – село Степное;
1 000 тысяч тенге – село Тимирязево;
3 500 тысяч тенге – село Шевченковка;
1 500 тысяч тенге – село Милютинка;
1 500 тысяч тенге – аул Пригородное;
1 500 тысяч тенге – село Тургеновка Большевистского сельского округа;
1 000 тысяч тенге – село Муктиколь Муктикольского сельского округа;
10) 3 611 тысяч тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
11) 2 848 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
12) 16 645 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей;
13) 13 222 тысячи тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
14) 197 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

5) Жітіқара қаласындағы "Желтоқсан" шағын ауданындағы газ үлестіру тораптарының құрылысына - 38 632 мың теңге;
6) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010.07.12 № 258 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7) Жітіқара ауданының орталық ауданын жер асты суларымен жабдықтау үшін Шортанды су құбырының құрылысына - 80 776 мың теңге;              8) Жітіқара қаласындағы Желтоқсан шағын ауданында сумен қамту тораптарының құрылысына - 24971 мың теңге;
9) өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға - 15 000 мың теңге, оның ішінде:
1 500 мың теңге – Аққарға селосы;
1 000 мың теңге – Волгоградский селосы;
1 000 мың теңге - Приречный селосы;
1 500 мың теңге – Степной селосы;
1 000 мың теңге – Тимирязев селосы;
3 500 мың теңге – Шевченковка селосы;
1 500 мың теңге – Милютинка селосы;
1 500 мың теңге – Пригородный ауылы;
1 500 мың теңге – Большевик селолық округінің Тургеновка селосы;
1 000 мың теңге – Мүктікөл селолық округінің Мүктікөл селосы;               10) білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, "Өзін өзі тану" пәні бойынша біліктілігін арттыру институттарын оқу құралдарымен жабдықтауға - 3 611 мың теңге;
11) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге - 2 848 мың теңге;
12) табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге - 16 645 мың теңге;
13) 13 222 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге;
14) 197 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге;

15) 14 292 тысячи тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
16) 7 676 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
17) 1 887,6 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
18) 16 380 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
19) 22 148 тысячи тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
20) 21 867 тысяч тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики.
Сноска. Пункт 2 дополнен подпунктами 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14),15), 16), 17), 18), 19), 20) в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.01.2010 № 230; с изменениями от 20.04.2010 № 241; от 12.07.2010 № 258 (вводится в действие с 01.01.2010); от 21.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010).
21) 4605 тысяч тенге – на разработку инвестиционного обоснования, проектно-сметной документации по водоснабжению по объекту "Строительство водовода из Шортандинского месторождения подземных вод для водоснабжения районного центра Житикаринского района Костанайской области;
22) 155 600 тысяч тенге – на компенсацию потерь доходов
Сноска. Пункт 2 дополнен подпунктами 21), 22) в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями от 08.12.2010 № 294 (вводится в действие с 01.01.2010).
2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление бюджетного кредита для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 16 886,7 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.01.2010 № 230 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями от 21.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010).
3. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2010 год в сумме 2 321 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12.07.2010 № 258 (вводится в действие с 01.01.2010); от 21.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат текущих трансфертов в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года № 5-IV "Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2008-2010 годы" в общей сумме 51 014 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенным решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20.04.2010 № 241 (вводится в действие с 01.01.2010).

15) жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы бөлімшелерін ұстауға - 14 292 мың теңге;
16) эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге - 7 676 мың теңге;
17) ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 1 887,6 мың теңге;
18) негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға - 16 380 мың теңге;
19) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға - 22 148 мың теңге;
20) әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге - 21 867 мың теңге.
Ескерту. Шешім 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20) тармақшалармен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010.01.14 № 230; өзгерту енгізілді 2010.04.20 № 241; 2010.07.12 № 258 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.21 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
21) 4605 мың теңге - "Қостанай облысы Жітіқара ауданының аудандық орталығын сумен жабдықтау үшін жер асты суларының Шортанды кен орнынан суақының құрылысы" объектісі бойынша сумен жабдықтау жөніндегі жобалық-сметалық құжаттаманың инвестициялық негіздеуінің әзірленуіне;
22) 155 600 мың теңге – табыстар шығындарының өтемақысына
Ескерту. Шешім 22) тармақшамен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді 2010.12.08 № 294 шешімдерімен.
2-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте, ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 17 791 мың теңге сомасында бюджеттік кредит түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010.01.14 № 230 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді 2010.10.21 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2010 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 2 321 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010.07.12 № 258 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.21 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. "Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2008–2010 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 қарашадағы № 5–IV Заңымен бекітілген, жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде қарастырылған, әлеуметтік салықтың және жеке табыс салығының салық салу базасының өзгеруі есебімен бюджеттік саладағы еңбек ақы қорының өзгеруіне байланысты 51 014 мың теңге жалпы сомасында ағымдағы трансферттердің қайтарылуы, 2010 жылға арналған аудандық бюджетте қарастырылғаны есепке алынсын.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 241 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 2 840,7 тысяч тенге, в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета – 2 837,9 тысяч тенге, из областного бюджета – 2,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.01.2010 № 230 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Утвердить перечень бюджетных программ на 2010 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета, согласно приложению 4.
6. Утвердить бюджетные программы аппаратов акимов аулов, сел, сельских округов Житикаринского района согласно приложению 5.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель десятой
сессии Житикаринского
районного маслихата                    А. Испергенов
Секретарь
Житикаринского
районного маслихата                    Г. Алпысбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Житикаринского района"
_____________________ Г. Жидебаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2009 года № 226
Бюджет Житикаринского района на 2010 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 08.12.2010 № 294 (вводится в действие с 01.01.2010).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

4-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте, 2 840,7 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы, оның ішінде 2 837,9 мың теңге - республикалық бюджеттен, 2,8 мың теңге - облыстық бюджеттен бөлінген, трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010.01.14 № 230 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Аудандық бюджеттің орындалу барысындағы секвестрге жатпайтын, 2010 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі, 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Жітіқара ауданының ауылдар, селолар, селолық округтер әкiмдерi аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Жітіқара аудандық
мәслихатының оныншы
сессиясының төрағасы                       А. Испергенов
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       Г. Алпысбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Г. Жидебаева
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 226 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған Жітіқара ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010.12.08 № 294 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома, мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

297
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
15424
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
32070
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
2573
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов
на питание, проживание, проезд
для участия в праздничных
мероприятиях в городах Москва,
Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
197
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны, к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

297
6
02
451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк
көмек көрсету
15424
6
02
451
016
18 жасқа дейіні балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
32070
6
02
451
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз етуге, және
ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
2573
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша жол
жүруін, сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін адамдарға
Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы
үшін тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
197
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген,
оның ішінде майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка), "1941-1945
жж. Ұлы Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін" медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық
көмек төлеу

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14177
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14177
III. Чистое бюджетное кредитование
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4
к решению маслихата
от 25 декабря 2009 года № 226
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих
секвестру в процессе исполнения районного
бюджета на 2010 год
Наименование
Образование
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 25 декабря 2009 года № 226
Бюджетные программы (подпрограммы) аппаратов аулов,
сел, сельских округов Житикаринского района
на 2010 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21.10.2010 № 282 (вводится в действие с 01.01.2010).
Функциональная группа
Сумма,
тысяч
тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Большевистский сельский округ
01
Государственные услуги общего
характера
5721
1
Представительные, исполнительные и
другие органы, выполняющие общие
функции государственного управления
5721

458
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі
14177
001
Жергілікті деңгейде тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары саласындағы мемлекеттік
саясатты іске асыру жөніндегі
қызметтер
14177
ІІІ. Таза бюджеттік несие беру
0
ІV. Қаржы активтерімен операциялар
бойынша сальдо
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)
0
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 226 мәслихат шешіміне
4 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджеттің
орындалу барысындағы секвестрге жатпайтын,
бюджеттік бағдарламалар тізбесі
АТАУЫ
Білім беру
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
Жалпы білім беру
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 226 мәслихат шешіміне
5 қосымша
2010 жылға арналған Жітіқара ауданының ауылдар,
селолар, селолық округтер әкiмдерi аппараттарының
бюджеттік бағдарламалары (кіші бағдарламалары)
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 282 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома,
мың
теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
АТАУЫ
Большевик селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк
қызметтер
5721
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын өкiлдi,
атқарушы және басқа органдар
5721