О внесении изменения в решение маслихата от 28 февраля 2008 года № 46 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 января 2009 года № 135. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 19 февраля 2009 года № 9-12-100. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29 июля 2009 года № 182
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29.07.2009 № 182.
В соответствии с подпунктом 11) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" Карабалыкского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующее изменение в решение маслихата от 28 февраля 2008 года № 46 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (номер государственной регистрации 9-12-70, "Айна" от 10 апреля 2008 года № 15, ранее внесено дополнение в решение маслихата от 9 октября 2008 года № 107 "О внесении дополнения в решение маслихата от 28 февраля 2008 года № 46 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи", номер государственной регистрации 9-12-85, "Айна" от 6 ноября 2008 года № 45):
в подпункте 9) раздела 4 Правил оказания жилищной помощи:
слова "обязан предоставить" заменить словом "предоставляет".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель седьмой сессии,
Секретарь районного маслихата              А. Тюлюбаев

Мәслихаттың 2008 жылғы 28 ақпандағы № 46 "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 135 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 ақпанда № 9-12-100 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009.07.29 № 182 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы 6 бабы 1 тармағының 11) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 28 ақпандағы № 46 "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы" шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-12-70, "Айна" 2008 жылғы 10 сәуірде № 15, мынадай өзгеріс енгізілсін, бұрын мәслихаттың 2008 жылғы 9 қазандағы № 107 "Мәслихаттың 2008 жылғы 28 ақпандағы № 46 "Тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы" шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-12-85, "Айна" 2008 жылғы 6 қараша № 45) өзгеріс енгізу туралы" шешіміне толықтыру енгізілді:
тұрғын үй көмегін көрсету Ережелері 4) бөлімінің 9) тармақшасында:
"ұсынуы тиіс" сөздері "ұсынады" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төрағасы аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Төлебаев