О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 117 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27 апреля 2009 года № 164. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 28 апреля 2009 года № 9-12-109
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 117 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативно правовых актов за номером 9-12-87 от 31 декабря 2008 года, опубликовано в специальном выпуске газеты "Айна" от 7 января 2009 года № 1), раннее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 20 января 2009 года № 126 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 117 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год", номер государственной регистрации 9-12-88, опубликовано в специальном выпуске районной газеты "Айна" от 29 января 2009 года № 2):
следующие изменения и дополнения:
пункт 1 и приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1. доходы - 1269925,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 436273,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5338,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2021,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 826293,0 тысячи тенге, в том числе субвенциям из областного бюджета - 692926,0 тысяч тенге;
2. затраты – 1270313,8 тысяч тенге;
3. дефицит бюджета – -388,8 тысяч тенге;
4. финансирование дефицита бюджета – 388,8 тысяч тенге.".
Дополнить указанное решение пунктами 2-5, 2-6 следующего содержания:
"2-5. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 8539,0 тысяч тенге.
2-6. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 5800,0 тысяч тенге.".
В пункте 2-3 указанного решения:
цифры "4144,0" заменить цифрами "5124,0".

Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 164 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде № 9-12-109 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік реестрінде мынадай нөмірмен тіркелді 9-12-87 2008 жылдың 31 желтоқсанында, "Айна" арнайы шығарылым газетінде жарияланған 2009 жылғы 7 қаңтарда № 1) бұрын мәслихаттың 2009 жылғы 20 қаңтарындағы № 126 "Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-12-88, 2009 жылдың 29 қаңтарында № 2 "Айна" арнайы шығарылым газетінде жарияланған): мынадай өзгерістер мен толықтырулар:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы және 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті мынадай көлемде 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 1269925,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 436273,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5338,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер – 2021,0 мың теңге;
алынған трансферттер – 826293,0 мың теңге, оның ішінде облыстық бюджеттен алынған субвенция бойынша – 692926,0 мың теңге;
2) шығындар – 1270313,8 мың теңге;
3) бюджеттің тапшылығы - -388,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 388,8 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешім 2-5, 2-6 пункттерімен мынадай мағынада толықтырылсын:
"2-5. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте әлеуметтік жұмыс орнын және жастардың тәжірибе бағдарламасын кеңейтуге 8539,0 мың теңге соммасында республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер түсімі есепке алынсын.
2-6. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шегінде жұмыспен қамтудың қамтамасыз етуіне 5800,0 мың.теңге сомасында республикалық және облыстық бюджетінен мақсатты ағымды трансферттердің түсімі есепке алынсын.".
Көрсетілген шешімнің 2-3 тармағында:
"4144,0" саны "5124,0" санына ауыстырылсын.

В пункте 2-4 указанного решения:
цифры "27128,0" заменить цифрами "16943,0".
Пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие бюджета района, из областного бюджета в том числе:
на укрепление материально-технической базы государственных учреждений начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 6197,0 тысяч тенге;
на оказание социальной помощи молодежи, для частичного возмещения расходов, связанных с получением образования (гранты акима) в сумме 2746,0 тысяч тенге;
на текущее содержание организаций образования в сумме 24588,0 тысяч тенге;
на текущее содержание организаций культуры в сумме 7502,0 тысячи тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 18005,0 тысяч тенге.".
Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Г. Крикля
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Карабалыкского района"
Л. Булдакова
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
Н. Сидорова
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по Карабалыкскому
району" Костанайской области
Налогового управления Министерства
финансов Республики Казахстан
Е. Теменов
Приложение 1
к решению маслихата

Көрсетілген шешімнің 2-4 тармағында:
"27128,0" саны "16943,0" санына ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2009 жылға аудан бюджетіне мақсатты ағымды трансферттер және аудан бюджетін дамытуға арналған трансферттер қарастырылған, оның ішінде облыс бюджетінен:
бастапқы, негізгі орта және жалпы орта білім мемлекеттік мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 6197,0 мың теңге сомасында;
білім алуға байланысты (әкім гранттары) жекелей шығындарды өтеу үшін жастарға әлуметтік көмек көрсетугеге 2746,0 мың теңге сомасында;
білім ұйымдарын ағымды күтіп ұстауға 24588,0 мың теңге сомасында;
мәдениет ұйымдарын ағымды күтіп ұстауға 7502,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 18005,0 мың теңге сомасында есепке алынсын".
Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы               Г. Крикля
Аудандық мәслихатының хатшысы              А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Л. Булдакова
"Қарабалық ауданының қаржы бөлімі
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н. Сидорова
"Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігі
Салық комитетінің Қостанай облысы
Салық Департаментінің
Қарабалық ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Е. Теменов
Мәслихаттың

2770,0
001
Обеспечение деятельности отдела предпринимательства
2770,0
09
Прочие
9443,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4336,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4336,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5107,0
001
Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5107,0
15
Трансферты
0,1
01
Трансферты
0,1
452
Отдел финансов района (города областного значения)
0,1
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
0,1
VI. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-388,8
VII. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
388,8
Приложение 2
к решению маслихата
от 27 апреля 2009 года № 164
Перечень бюджетных программ поселка,
аула, (села), аульного (сельского) округа
районного бюджета на 2009 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Учреждение
Программа
НАИМЕНОВАНИЕ
1
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенкольского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Кустанайского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Славенского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тогузак"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Кустанайского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"

2770,0
001
Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
2770,0
09
Басқалар
9443,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалар) қаржы бөлімі
4336,0
012
Ауданның жергілікті атқарушы органдарының (облыстық маңызы бар қалалар) резерві
4336,0
458
Ауданның қала құрылысы, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдар бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
5107,0
001
Қала құрылысы, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
5107,0
15
Трансферттер
0,1
01
Трансферттер
0,1
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалар) қаржы бөлімі
0,1
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
0,1
III. Дефицит (-), профицит (+)
-388,8
IV. Дефицитті қаржыландыру (профицитті пайдалану)
388,8
Мәслихаттың
2009 жылғы 27 сәуірдегі
№ 164 шешіміне 2 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджетінің
кент, ауыл, (село), ауылдық (селолық)
округтерінің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
РҚАО ескерту: Кестені қағаз мәтінінен қараңыз.
Бернелік топ
Ішкі берне
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілігі
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтері
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын, өкілдік, атқарушы және басқа органдары
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Бөрлі селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Есенкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Қарабалық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Михайлов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Славен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Смирнов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Станционный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Тоғызақ селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округін қалыптастыру
123
"Өрнек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
4
Білім
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
123
"Белоглин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта білім
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері қарай ақысыз жеткізуін ұйымдастыру
123
"Қостанай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері қарай ақысыз жеткізуін ұйымдастыру
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері қарай ақысыз жеткізуін ұйымдастыру
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері қарай ақысыз жеткізуін ұйымдастыру
123
"Станционный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері қарай ақысыз жеткізуін ұйымдастыру
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі