О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2008 года № 117 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 25 ноября 2009 года № 214. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 30 ноября 2009 года № 9-12-127
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2009 год" от 25 декабря 2008 года № 117 (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-12-87 опубликовано 7 января 2009 года в специальном выпуске газеты "Айна"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы - 1 275 747,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 435 974,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 495,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 163,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 827115,9 тысяч тенге, в том числе субвенциям из областного бюджета - 692 926,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 276 136,7 тысяч тенге;
3) дефицит бюджета – -388,8 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита бюджета – 388,8 тысяч тенге.".
В пункте 2-2 указанного решения:
цифры "20093,0" заменить цифрами "19491,9";
цифры "8194,0" заменить цифрами "7998,0";
цифры "5541,0" заменить цифрами "5263,9";
цифры "6358,0" заменить цифрами "6230,0".
В пункте 2-3 указанного решения:
цифры "5124,0" заменить цифрами "4830,0".
В пункте 2-7 указанного решения:
цифры "300,0" заменить цифрами "32,0".
Пункт 4 указанного решения исключить.
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Н. Теницкая
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Карабалыкского района"
________________________ Л. Булдакова
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
____________________________ Н. Бодня
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по Карабалыкскому
району налогового департамента
по Костанайской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
____________________ Е. Теменов
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 ноября 2009 года № 214
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2008 года № 117
Районный бюджет Карабалыкского района
на 2009 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы № 214 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қарашада № 9-12-127 тіркелді
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 117 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу реестрінде 9-12-87, "Айна" арнайы шығарылым газетінде 2009 жылғы 7 қаңтарда жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті мынадай көлемде 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 1275747,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 435974,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5495,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер – 7163,0 мың теңге;
алынған трансферттер – 827115,9 мың теңге, оның ішінде облыстық бюджеттен алынған субвенция бойынша – 692926,0 мың теңге;
2) шығындар – 1276136,7 мың теңге;
3) бюджеттің тапшылығы - -388,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 388,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 2-2 тармағында:
"20093,0" саны "19491,9" санына ауыстырылсын.
"8194,0" саны "7998,0" санына ауыстырылсын.
"5541,0" саны "5263,9" санына ауыстырылсын.
"6358,0" саны "6230,0" санына ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 2-3 тармағында:
"5124,0" саны "4830,0" санына ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 2-7 тармағында:
"300,0" саны "32,0" санына ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 4 тармағы алынып тасталсын.
Көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы                            Н. Теницкая
Аудандық
мәслихатының
хатшысы                                    А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Л. Булдакова
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Н. Бодня
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша Салық
Департаментінің Қарабалық
ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Е. Теменов
Мәслихаттың
2009 жылғы 25 қарашадағы
№ 214 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2008 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 117 шешіміне 1 қосымша
Қарабалық ауданының 2009 жылға арналған
аудандық бюджеті
Санат
Мың теңге
сомасы
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Түсімдер

5018,0
109
Проведение мероприятий за счет
резерва Правительства
Республики Казахстан на
неотложные затраты
728,0
15
Трансферты
0,1
01
Трансферты
0,1
452
Отдел финансов района (города
областного значения)
0,1
006
Возврат неиспользованных
(недоиспользованных) целевых
трансфертов
0,1
VI. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ)
БЮДЖЕТА
-388,8
VII. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА
(ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА)
БЮДЖЕТА
388,8
Приложение 2
к решению маслихата
от 25 ноября 2009 года № 214
Приложение 4
к решению маслихата
от 25 декабря 2008 года № 117
Перечень бюджетных программ поселка, аула,
(села), аульного (сельского) округа районного
бюджета на 2009 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Учреждение
Программа
НАИМЕНОВАНИЕ
1
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и
другие органы, выполняющие общие
функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима поселка Карабалык"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Белоглинского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Бурлинского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Боскольского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенкольского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Карабалыкского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Кустанайского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Михайловского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Новотроицкого сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Побединского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Славенского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Смирновского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Станционного сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима села Тогузак"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Урнекского сельского округа"
001
Функционирование аппарата акима района
в городе, города районного значения,
поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа
4
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима поселка Карабалык"
004
Поддержка организаций дошкольного
воспитания и обучения
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Белоглинского сельского округа"
004
Поддержка организаций дошкольного
воспитания и обучения
2
Начальное общее, основное общее,
среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Боскольского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Кустанайского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Михайловского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Побединского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима Станционного сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза
учащихся до школы и обратно в аульной
(сельской) местности
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа
123
Государственное учреждение "Аппарат
акима поселка Карабалык"

5018,0
109
Шұғыл шығындарға Қазақстан
Республикасы Үкіметінің
резерві есебінен
іс-шараларды өткізу
728,0
15
Трансферттер
0,1
01
Трансферттер
0,1
452
Ауданның (облыстық маңызы
бар қалалар) қаржы бөлімі
0,1
006
Нысаналы пайдаланылмаған
(толық пайдаланылмаған)
трансферттерді қайтару
0,1
VI. Бюджет дефициті (-),
профициті (+)
-388,8
VII. Бюджет дефицитін
қаржыландыру (профицитті
пайдалану)
388,8
Мәслихаттың
2009 жылғы 25 қарашадағы
№ 214 шешіміне 2 қосымша
Мәслихаттың
2008 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 117 шешіміне 4 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджетінің
кент, ауыл, (село), ауылдық (селолық)
округтерінің бюджеттік бағдарламалардың
тізбесі
Бернелік топ
Ішкі берне
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілігі
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік
қызметтері
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын, өкілдік, атқарушы және басқа
органдары
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округі
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Белоглин селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Бөрлі селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Есенкөл селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Қарабалық селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Қостанай селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Михайлов селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Славен селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Смирнов селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Станционный селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
123
"Тоғызақ селосы әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округін қалыптастыру
123
"Өрнек селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
001
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округінің қызмет етуі
4
Білім
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округі
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
123
"Белоглин селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта
білім
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округі
123
"Бозкөл селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
123
"Қостанай селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
123
"Михайлов селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
123
"Новотроицк селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
123
"Победа селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
123
"Станционный селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды
мектепке дейін және кері қарай ақысыз
жеткізуін ұйымдастыру
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қалада аудан әкімінің аппараты, аудандық
маңызы бар қалалар, кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округі
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі