О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 19 января 2009 года № 112. Зарегистрировано управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 28 января 2009 года № 9-13-74. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год" (номер регистрации в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-13-73 от 29 декабря 2008 года, и опубликована 7 января 2009 года № 1 в газете "Қарасу өңірі"):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карасуского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 371 610 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 321 011 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 90 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 044 509 тысяч тенге;
2) затраты – 1 416 652,5 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета -45 042,5 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 042,5 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 45042,5 тыс.тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5 следующего содержания:
"2-1. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума в сумме 17 341 тысяча тенге, в том числе:
2 091 тысяча тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
15 250 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.

"Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 112 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қаңтарда № 9-13-74 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (2008 жылғы 29 желтоқсандағы мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген тіркеу нөмірі 9-13-73, 2009 жылғы 7 қаңтардағы № 1 "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған):
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған Қарасу аудандық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 371 610 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 321 011 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 044 509 мың теңге;
2) шығындар – 1 416 652,5 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы(профициті) - 45 042,5 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 45 042,5 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдығы- 45 042,5 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5 тармақтарымен толықтырылсын:
"2-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте ең төменгі күнкөріс мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге 17 341, мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 2 091 мың теңге;
тұрмысы төмен отбасындағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге – 15 250 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.