Об организации оплачиваемых общественных работ
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 16 февраля 2009 года № 32. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 10 марта 2009 года № 9-13-78
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий организующих общественные работы, виды и объемы работ на 2009 год согласно приложению.
2. Утвердить оплату труда граждан, занятых на общественных работах в полуторном размере минимальной заработной платы из средств районного бюджета.
3. Использовать общественные работы для временного трудоустройства безработных.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района":
1) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ;
2) учитывать виды и объемы общественных работ.
3) при организации общественных работ руководствоваться настоящим постановлением.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бекенова Б.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Акима Карасуского района                   Н. Абдрахманов
Утвержден
постановлением акимата
от 16 февраля 2009 года
№ 32
Приложение
к постановлению акимата

Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 16 ақпандағы № 32 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 наурызда № 9-13-78 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсіпорындардың тізбесі, жұмыстардың түрлері мен көлемдері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Аудандық бюджеттің қаражаттар есебінен ең төмен жалақының бір жарым мөлшерiнде қоғамдық жұмыстарда істейтін жұмыссыздардың еңбекақысы бекітілсін.
3. Жұмыссыздарды уақытша жұмысқа орналастыру үшiн қоғамдық жұмыстарды пайдалансын.
4. "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесi мыналарды жасасын:
1) қоғамдық жұмыстарды орындауға жұмыс берушілермен үлгілік шарттарды жасасу;
2) қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін есепке алу;
3) қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырған кезде осы қаулыны басшылыққа алу.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің орынбасары Б.Қ. Бекеновке жүктелсін.
6. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданы әкімінің
міндетін атқарушысы                        Н. Әбдірахманов
Әкімдіктің
2009 жылғы 16 ақпандағы
№ 32 қаулысымен бекілді
Әкімдіктің

от 27 апреля 2009 года
№ 77
Перечень
предприятий, организующих общественные работы,
виды и объемы работ на 2009 год
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Карасуского района Костанайской области от 27.04.2009 № 77 (порядок введения в действие см. пункт 2).
Наименование предприятия Наименование села, сельского округа Виды работ Объем работ (человеко-дней) Расчет
дней человек
1 2 3 4 5 6 7
1.
Государственное коммунальное предприятие "Алга" на праве хозяйственного ведения районного ведения отдела жилищно коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Карасуского района
Белорусский сельский округ

2009 жылғы 27 сәуірдегі
№ 77 қаулысына қосымша
2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды
ұйымдастыратын кәсіпорындардың тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2009.04.27 № 77 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
Кәсіпорын атауы Ауыл, ауылдық округ атауы Жұмыстардың түрлері Жұмыстар көлемі (адам-күндер) Есеп айырысу
Күндер Адамдар
1 2 3 4 5 6 7
Қарасу ауданы әкімдігінің аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің шаруашылықты жүргізу құқығымен "Алға" мемлекеттiк коммуналдық кәсіп
Белорус ауылдық округі

1. Санитарная очистка парковой зоны от сухих веток, листвы и мусора. Вырубка сорняков, побелка и окультирование деревьев в парке и около административных зданий – 700 штук. Уборка дворов участникам Великой Отечественной войны и одиноко проживающим пенсионерам от мусора и листвы. Очистка от сухой травы и мусора, вырубка сорняков у обочин и подъездных дорог к административным зданиям. Вырубка сорняков и очистка от сухой травы и мусора улиц села Амангельды, парковой зоны. Благоустройство стадиона и прилегающей к нему территории. Посадка деревьев. Объем работ – 340000 квадратных метров.
2. Наружный ремонт домов и побелка заборов участникам Великой Отечественной войны и одиноко проживающим пенсионерам. Ремонт котельной внутри и снаружи (побелка, штукатурка). Косметический ремонт здания аппарата акима, библиотеки, фельдшерско-акушерского
252
63
4
пункта (побелка стен, покраска окон – 12 штук). Покраска арок – 3 штуки и забора вокруг здания – 150 погонных метра. Косметический ремонт Дома культуры. Объем работ- 3270 квадратных метров.
Восточный сельский округ
1.Регулярная санитарная очистка территории села и объектов: аппарат акима, стадион. Очистка кюветов от мусора, выкорчевывание высохших саженцев. Побелка столбов и заборов, выкорчевывание бурьяна, прополка травы по улице Коминтерна, Садовая, Новая, Октябрьская, Советская, Гагарина погрузка и вывоз мусора – 6 тонн. Разбивка клумб и посадка цветов на территории аппарата акима – 3 штуки. Объем работ – 882000 квадратных метров.
2. Ремонт изгородей села Восток – 300 погонных метров. Участие в ремонте здания аппарата акима (кабинет): побелка стен, покраска окон – 3 штуки, дверей – 2 штуки. Объем работ – 52 квадратных метров.
249
83
3
село Жалгыскан
1 Постоянная санитарная очистка улиц Юбилейная, Комсомольская, Павлова, Школьная, Новосельская, Новая, Гагарина, Рабочая, Молодежная, территории аппарата акима, школы, фельдшерско-акушерского пункта, библиотеки (уборка мусора, корчевание бурьяна, подрезка кустарников, обрезка и побелка деревьев – 20 штук на территории школы, разбивка клумб на территории ФАПа и аппарата акима). Санитарная очистка территории кладбища. Погрузка и вывоз мусора вручную – 6 тонн. Объем работ – 612000 квадратных метра.
252
63
4

1. Саябақ аймағын құрғап қалған бұтақтардан, жапырақтардан және қоқыстан санитарлық тазалау. Саябақта және әкімшілік ғимараттардың жанындағы арам шөптерді шабу, ағаштарды ақтау мен культивациялау – 700 дана. Ұлы Отан соғысы қатысушыларының және жалғызілікті тұрып жатқан зейнеткерлердің аумақтарын қоқыстар мен жапырақтардан тазалау. Әкімшілік ғимараттарға кіріс жолдары мен жол жиектерін құрғап қалған өсімдіктерден және қоқыстан тазарту, арам шөптерді шабу. Аманкелді ауылның көшелерін құрғап қалған өсімдіктен тазарту және арам шөптерді шабу. № 1 қырманның ғимаратынан Производственный көшесі дейінгі аумақты тазарту. Орталық қоймадан Новый көшесі бойындағы көпірге дейін жыраны тазалау. Қоқысты тиеу мен шығару. Целинный ауылының аумағын қоқыстан, арам шөптен тазалау. Жұмыс көлемі-340000 шаршы метр.
2. Ұлы Отан соғысы қатысушыларының және жалғызілікті тұрып жатқан зейнеткерлердің пәтерлерін сыртын жөндеу және шарбақтарын ақтау. Қазандықтың ішін және сыртын жөндеу (ақтау, сылақтау). Әкім аппаратының, кітапхананың, фельдшерлік-акушерлік пунктінің ғимаратын косметикалық жөндеу (қабырғаларды ақтау, терезелерді сырлау – 12 дана). Аспаларды – 3 дана және ғимарат айналасындағы шарбақтарды – 150 құма метр сырлау. Мәдениет үйді косметикалық жөндеу. Жұмыс көлемі – 3270 шаршы метр.
252
63
4
Восток ауылдық округі
1. Ауылдың және обьектілердің: (әкім аппараты, стадион) аумақтарын тұрақты санитарлық тазалау. Жол жиектерін тазарту, қураған талдарды қыршып қопару. Коминтерна, Садовая, Новая, Октябрь, Северная, Советская, Гагарин көшелері бойынша бағандар мен қоршауларды ақтау, қурайды қыршып қопару, шөпті жұлу, ғимараттардың (ауылдық округтің аппараты, Мәдениет үйі), Коминтерна, Октябрь, Северная, Садовая, Советская, Гагарин көшелерінің, қоқысты тиеу мен шығару - 6 тонна. Әкім аппаратының аумағында гүлзарларды жасау – 3 дана және гүлдерді отырғызу. Жұмыс көлемі – 882000 шаршы метр.
2. Восток ауылының шарбақтарын жөндеу – 300 құма метр. Әкім аппаратының ғимаратын (кабинет) жөндеуде қатысу: қабырғаларды ақтау, терезелерді – 3 дана, есіктерді – 2 дана сырлау. Жұмыс көлемі – 52 шаршы метр.
249
83
3
Жалғысқан ауылы
1. Юбилейная, Комсомольская, Павлов, Школьная, Новосельская, Новая, Гагарин, Рабочая, Молодежная көшелерін, әкім аппаратының, мектептің, фельдшерлік-акушерлік пунктінің, кітапхананың аумағын тұрақты санитарлық тазалау (мектеп аумағындағы қоқысты жинау, талдарды кесу, ағаштарды кесу мен ақтау – 20 дана, ФАП және әкім аппаратының аумағында гүлдерді отырғызу). Зират аумағын санитарлық тазалау. Қоқысты қолмен тиеу мен шығару – 6 тонна. Жұмыс көлемі – 612000 шаршы метр.

2. Участие в ремонте здания аппарата акима (побелка стен и потолков, покраска окон – 6 штук (внутри и снаружи) покраска пола, труб, батарей, дверей). Побелка ограждения – 60 погонных метра. Объем работ – 292000 квадратных метра.
Жамбылский сельский округ
1. Санитарная очистка территории аппарата акима: кошение травы, вывоз мусора, разбивка клумб – 2 штуки. Уборка территории переулка Школьный, участка мини-центра, стадиона: очистка от сорной растительности, корчевание бурьяна, кошение травы. Посадка деревьев на территории аппарата акима, школьного переулка – 135 штук. Уборка стадиона: ремонт забора и покраска – 1600 погонных метра. Корчевание кустарников, сорной растительности, корней. Погрузка и вывоз мусора – 5 тонн. Объем работ – 62699 квадратных метра.

2. Әкімнің аппаратын жөндеуде қатысу (қабырғалар мен төбелерді ақтау, терезелерді (ішін және сыртын) сырлау – 6 дана, еденді, құбырларды, батареяларды, есіктерді сырлау). Қоршауды ақтау – 60 құма метр. Жұмыс көлемі – 292000 шаршы метр.
252
63
4
Жамбыл ауылдық округі
1. Әкімі аппаратының аумағын санитарлық тазалау: шөпті шабу, қоқысты шығару, гүл бақтарды отырғызу – 2 дана. Школьный тұйық көшесінің аумағын, шағын орталығының, стадионның учаскесін жинау: арам өсімдіктерден тазалау, қурайды қыршып қопару, шөпті шабу. Әкім аппаратының, мектеп тұйық көшесінің аумағында ағаштарды отырғызу – 135 дана. Стадионды тазарту: қоршауды жөндеу және сырлау – 1600 құма метр. Талдарды, арам шөптерді, тамырларды қыршып қопару. Қоқысты тиеу мен шығару – 5 тонна. Жұмыс көлемі – 62699 шаршы метр.

2. Участие в ремонте здания аппарата акима: ремонт крыльца, фундамента, окон- 14 штук. Побелка изгороди на территории переулка Школьный. Объем работ – 771 квадратных метра.
123
41
3
Ильичевский сельский округ
1. Регулярная санитарная очистка территорий административных зданий уборка мусора, кошение травы, корчевание бурьяна, подрезка деревьев – 20 штук, побелка деревьев – 20 штук, посадка деревьев и кустарников – 50 штук, посадка цветов, разбивка клумб – 10 штук, погрузка и вывоз мусора – 1 тонна, полив цветов. Объем работ – 112500 квадратных метров.
425
85
5
2. Участие в ремонте здания медицинского пункта: побелка стен, покраска полов. Покраска арок по улицам и перед въездом -5 штук. Побелка ограждений и заборов по улице Ленинградской и Целинной. Объем работ - 5090 квадратных метров.
Карамырзинский сельский округ
1. Посадка деревьев и кустарников – 300 штук, разбивка клумб – 20 штук, посадка цветов на территории села Карамырза, Кошевое, погрузка и вывоз мусора вручную – 15 тонн. Санитарная очистка вдоль берега реки села Карамырза – 3 километра, вырубка полыни, очистка от сорной растительности. Регулярная санитарная очистка села Карамырза, Кошевое кошение травы, выкорчевывание бурьяна. Объем работ – 2620 квадратных метров.
2. Участие в ремонте зданий (аппарат акима, Карамырзынская средняя школа: побелка стен и потолков, покраска оконных рам – 43 штук, полов), ремонт ограждений вокруг кладбища: частичная штукатурка, покраска ограждений вокруг стадиона, побелка столбов вдоль улиц Центральная, Мельничонок, Набережная, Гайдара, Комсомольская. Объем работ – 3360 квадратных метров.
252
63
4
село Карасу
Регулярная санитарная очистка территорий административных зданий, стадиона, парка: кошение травы, уборка засохших саженцев, уход за клумбами. Завоз грунта, чернозема – 17 тонн. Вскапывание и размещение участков под газоны, посадка цветов в Парке Победы и по улицам. Окультирование, побелка деревьев – 2000 штук, саженцев и другие работы. Санитарная очистка улиц села Карасу.
Побелка и покраска бордюр по улице Комсомольская, Исакова, Новая, переулок Школьный и другие работы. Регулярная санитарная очистка вокруг улиц и переулков. Прополка, полив цветов и деревьев – 2000 штук. Побелка, покраска бордюр и железобетонных опор. Объем работ – 6642500 квадратных метров.
1905
127
15
село Койбагар
1. Постоянная санитарная очистка территории прилегающих к административным зданиям аппарата акима, станционная средняя школа, врачебная амбулатория. Разбивка клумб и посадка цветов – 2 штуки, посадка деревьев – 30 штук, постоянный уход за цветами возле административных зданий. Побелка и подрезка деревьев, уборка засохших саженцев, корчевание бурьяна по улицам Центральная, 1-Западная, Ковыльная, Элеваторная. Погрузка и вывоз мусора – 50 тонн. Объем работ – 803720 квадратных метров.

2. Әкім аппаратының ғимаратын жөндеуде қатысу: баспалдақты, іргетасты, терезелерді – 14 дана жөндеу. Школьный тұйық көшесінің аумағындағы шарбақты ақтау. Жұмыс көлемі – 771 шаршы метр.
123
41
3
Ильичев ауылдық округі
1. Әкімшілік ғимараттардың аумақтарын тұрақты санитарлық тазалау: қоқысты жинау, шөпті шабу, қурайды қыршып қопару, талдарды кесу – 20 дана, ағаштарды ақтау – 20 дана, ағаштар мен талдарды отырғызу – 50 дана, гүлдерді отырғызу, гүл бақтарды отырғызу – 10 дана, қоқысты тиеу мен шығару – 1 тонна, гүлдерді суару. Жұмыс көлемі – 112500 шаршы метр.
2. Медициналық пункттің ғимаратын жөндеуде ат салысу: қабырғаларды ақтау, едендерді сырлау. Көшелер бойынша және кіре берістегі аспаны сырлау – 5 дана. Ленинградская және Целинная көшесі бойынша қоршауларды және шарбақтарды ақтау. Жұмыс көлемі – 5090 шаршы метр.
425
85
5
Қарамырза ауылдық округі
1. Ағаштар мен бұталарды отырғызу – 300 дана, гүлзарларды отырғызу – 20 дана, Қарамырза, Кошевое ауылдарының аумағында гүлдерді отырғызу, қоқысты қолмен тиеу мен шығару – 15 тонна. Қарамырза ауылы өзенінің жағалауын санитарлық тазалау – 3 шақырым, жусанды шабу, арам өсімдіктен тазарту. Қарамырза, Кошевое ауылдарын жүйелі санитарлық тазалау, шөптерді шабу, қурайды қыршып қопару. Жұмыс көлемі – 2620 шаршы метр.
2. Ғимараттарды (әкімнің аппараты, Қарамырза орта мектебі: қабырғалар мен төбелерді ақтау, терезелерді – 43 дана, еденді сырлау), зират айналасындағы қоршауларды жөндеу: стадион айналасындағы қоршауларды жарым-жартылай сылақтау, сырлау, Центральная, Мельничонок, Набережная, Гайдар, Комсомольская көшелер бойындағы бағандарды ақтау. Жұмыс көлемі – 3360 шаршы метр.
252
63
4
Қарасу ауылы
Әкімшілік ғимараттарының, стадионның, саябақтың аумақтарын жүйелі санитарлық тазалау: шөпті шабу, құрғап қалған желектерді жинау, гүл бақтарды күту. Жерді, қара топырақты әкелу – 17 тонна. Жеңіс саябақта және көшелер бойында газондарға арналған учаскелерді қазу, гүлдерді отырғызу. Ағаштарды – 2000 дана, желектерді ақтау, күту және басқа жұмыста. Қарасу ауылының көшелерін санитарлық тазалау. Комсомол, Исақов, Новая көшелері, Школьный тұйық көшесі бойындағы жол жиектемелерін ақтау мен сырлау және басқа жұмыстар. Көшелер мен тұйық көшелер айналасын жүйелі санитарлық тазалау. Гүлдер мен ағаштарды суару, арам шөптерін жұлу – 2000 дана. Жол жиектемелер мен темірбетонды бағандарды ақтау, сырлау. Жұмыс көлемі – 6642500 шаршы метр.
1905
127
15
Қойбағар ауылы
1. Әкім аппараты, Станция орта мектебі, дәрігерлік амбулаториясы әкімшілік ғимараттарына жататын аумағын тұрақты санитарлық тазалау. Гүл бақтарды және гүлдерді отырғызу – 2 дана, ағаштарды отырғызу – 30 дана, әкімшілік ғимараттардың жанындағы гүлдерге тұрақты күту. Центральная, 1-Западная, Ковыльная, Элеваторная көшелері бойындағы ағаштарды ақтау және кесу, құрғап қалған желектерді жинау, құрайды қыршып қопару. Қоқысты тиеу мен шығару – 50 тонна. Жұмыс көлемі – 803720 шаршы метр.

2. Участие в ремонте квартир участников Великой Отечественной войны, одиноко проживающим пенсионерам: побелка стен и потолков, промазка и покраска оконных рам – 16 штук, покраска полов, заборов – 20 погонных метра. Участие в ремонте здания аппарата акима села Койбагар, здания врачебной амбулатории: очистка и побелка стен, потолков, очистка и покраска батарей, грунтовка, олифование и покраска рам – 12 штук, очистка стекол, покраска полов, покраска дверных проемов и дверей – 9 штук. Объем работ- 340 квадратных метров.

2. Ұлы Отан соғысы қатысушыларының, жалғызілікті тұрып жатқан зейнеткерлердің пәтерлерін жөндеуде қатысу: қабырғалар мен төбелерді ақтау, терезелерді сырлау мен сылақтау – 16 дана, еденді, шарбақтарды сырлау – 20 құма метр. Қойбағар ауылы әкімі аппаратының ғимаратын, дәрігерлік амбулатория ғимаратын жөндеуде қатысу: қабырғаларды, төбелерді тазалау мен ақтау, батареяларды тазарту мен сырлау, терезелерді сылақтау, олиф жағу және сырлау – 12 дана, шыныларды тазарту, еденді, есіктерді сырлау – 9 дана. Жұмыс көлемі – 340 шаршы метр

315
63
5
Люблинский сельский округ
1. Постоянная помощь в санитарной очистке территорий села и административных зданий. Санитарная очистка территории кладбища села Люблинка, села Зареченка, села Корниловка, села Носовка, села Симферополь погрузка мусора – 85 тонн. Объем работ – 789000 квадратных метров.
2. Участие в ремонте Люблинской средней школы, Дома культуры: покраска рам – 32 штук, дверей – 35 штук, побелка, покраска полов. Ремонт ограждения возле школы со стороны котельной от бани до реки: демонтаж ограждения, установка столбиков – 100 штук, установка ограждения. Объем работ – 4010 квадратных метра.
249
83
3
село Новопавловка
1.Подрезка деревьев на территории аллеи, школы, детского сада, клуба - 114 штук. Очистка прилегающих территорий в черте административных зданий и селетебных территорий, кошение травы. Покраска по улицам и перед въездом электростолбов – 24 штук. Побелка ограждений и заборов по улице Горького – 230 погонных метра. Объем работ- 105000 квадратных метров.
2. Участие в ремонте школы: отдирка стен от извести, демонтаж дверей – 62 штук, вскрытие и замена пола, уборка и вынос строительного мусора 5 тонн. Объем работ – 2098,78 квадратных метров.
415
83
5
Новоселовский сельский округ
1. Постоянная санитарная очистка территории улиц села и зданий: аппарат акима, улиц Комсомольская, Ленина, Трудовая от сорной растительности, кошение травы, корчевании бурьяна, погрузке и вывозе мусора. Уборка территорий от мусора и листвы, вырубка сорняков у обочин подъездных дорог к административным зданиям. Очистка оврагов и
581
83
7
скверов от мусора и бурьяна, сорняков. Засыпка ям на дорогах села. Побелка столбов вдоль трассы в центре села по улицам – 100 штук, побелка деревьев – 200 штук, посадка деревьев – 50 штук. Объем работ – 211500 квадратных метров.
2. Текущий ремонт здания аппарата акима, медицинского пункта: побелка стен, ремонт окон – 17 штук, покраска батарей – 17 штук, покраска полов. Ремонт памятника "Неизвестному солдату" побелка, покраска, частичная штукатурка. Погрузка и вывоз мусора – 5 тонн. Объем работ – 1383 квадратных метров.
село Павловское
Подрезка крон деревьев парковой зоны – 120 штук, подрезка кустарников (аллея акаций) – 200 погонных метра. Посадка деревьев в парковой зоне и вдоль кювета от улицы Юбилейной до улицы Садовой – 70 штук. Посадка акации от Дома культуры до средней школы – 300 штук, деревьев – 100 штук. Санитарная очистка парковой зоны: уборка и вывозка веток, вырубка бурьяна. Четырехкратный полив посаженных деревьев и кустарников. Санитарная очистка зоны отдыха от Дома культуры до средней школы. Вывозка бурьяна и мусора. Побелка стволов деревьев в парковой зоне – 120 штук, посадка цветов в клумбы – 3 штуки. Ежедневный полив цветов. Объем работ - 32500 квадратных метров.

315
63
5
Люблин ауылдық округі
1. Ауылдың және әкімшілік ғимараттардың аумақтарын санитарлық тазалауда тұрақты көмектесу. Люблин ауылы, Заречен ауылы, Корнилов ауылы, Носов ауылы, Симферополь ауылы зират аумақтарын санитарлық тазалау, қоқысты тиеу – 85 тонна. Жұмыс көлемі – 789000 шаршы метр.
2. Люблин орта мектебін, Мәдениет үйді жөндеуде ат салысу: терезелерді – 32 дана, есеіктерді – 35 дана сырлау, ақтау, еденді сырлау. Мектеп жанындағы қазандықтың жағынан моншадан өзенге дейін қоршауды жөндеу: қоршауды бөлшектеу, бағандарды орнату – 100 дана, қоршауды орнату. Жұмыс көлемі – 4010 шаршы метр.
249
83
3
Новопавлов ауылы
1. Гүлзардың, мектептің, балалар-бақшаның, клубтің аумақтарындағы ағаштарды кесу – 114 дана. Әкімшілік ғимараттардың шегіндегі аумақтарды тазалау, шөптерді шабу. Кіре берістегі және көшелер бойындағы электрбағандарды сырлау – 24 дана. Горький көшесі бойындағы қоршаулар мен шарбақтарды ақтау – 230 құма метр. Жұмыс көлемі – 105000 шаршы метр.
2. Мектепті жөндеуде көмектесу: қабырғаларды ақ балшықтан тазарту, есіктерді бөлшектеу – 62 дана, еденді бұзу мен алмастыру, құрылыс қоқыстарды жинау мен шығару – 5 тонна. Жұмыс көлемі – 2098,78 метр.
415
83
5
Новоселов ауылдық округі
1. Ауыл көшелерінің және ғимараттардың аумақтарын тұрақты санитарлық тазалау: әкім аппараты, Комсомол, Ленин, Трудовая көшелерін арам өсімдіктерден тазарту, шөпті шабу, құрайды қыршып қопару, қоқысты тиеу мен шығару. Аумақтарды қоқыстан және жапырақтардан тазарту, әкімшілік ғимараттарға кіріс жолдарының жиектемелеріндегі арам шөптерін шабу. Сайлар мен саябақтарды қоқыстан, арам шөптерден тазарту. Ауыл жолдарындағы шұнқырларды көму. Ауыл орталығындағы, көшелер бойындағы бағандарды ақтау – 100 дана, ағаштарды ақтау – 200 дана, ағаштарды отырғызу – 50 дана. Жұмыс көлемі – 211500 шаршы метр.
2. Әкім аппаратының, медициналық пунктінің ғимаратын ағымдағы жөндеу: қабырғаларды ақтау, терезелерді жөндеу – 17 дана, батареяларды сырлау – 17 дана, еденді сырлау. "Беймәлім әскер" ескірткішін жөндеу, ақтау, сырлау, жарым-жартылай сылақтау. Қоқысты тиеу мен шығару – 5 тонна. Жұмыс көлемі – 1383 шаршы метр.
581
83
7
Павлов ауылы
Саябақ аймағының ағаштарын кесу – 120 дана, талдарды (қараған гүлзары) кесу – 200 құма метр. Саябақ аймағында және Юбилейный көшесінен Садовый көшесіне дейін жол жиектер бойында ағаштарды отырғызу – 70 дана. Мәдениет үйінен орта мектепке дейін қарағандарды – 300 дана және ағаштарды – 100 дана отырғызу. Саябақ аймағын санитарлық тазалау: бұтақтарды жинау мен шығару, құрайды шабу. Отырғызылған ағаштар мен бұталарды төрт рет суару. Мәдениет үйінен орта мектепке дейін демалыс аймағын санитарлық тазалау. Құрай мен қоқысты шығару. Саябақ аймағындағы ағаштарды ақтау – 120 дана, гүл бақтарда гүлдерді отырғызу – 3 дана. Гүлдерді күн сайын суару. Жұмыс көлемі – 32500 шаршы метр.

164
41
4
Черняевский сельский округ
1. Постоянная помощь в санитарной очистке парковой зоны, стадиона, аппарата акима, улиц Школьной, Придорожной, Ленино, Целинной, Мира. Прилегающей территории Ленинской средней школы от сорной растительности, разбивка клумб, посадка цветов на территории школы и аппарата акима, погрузка мусора 50 тонн. Ремонт изгородей по улице Ленино. Побелка и покраска заборов центральных улиц. Объем работ – 305650 квадратных метров, 7900 погонных метра.
2. Ремонт и покраска стелы: покраска, штукатурка. Участие в ремонте дома культуры: ремонт оконных рам, очистка стен от старой штукатурки, покраска труб, батарей, штукатурка стен и потолка. Объем работ- 9475 квадратных метров, 6000 – погонных метра.
340
85
4
Айдарлинский сельский округ
1.Постоянная помощь в санитарной очистке улиц и территории села от мусора и сорняка. Побелка и окультирование деревьев около административных зданий – 70 штук. Уборка территории кладбища: кошение травы, корчевание бурьяна. Ежедневный уход за цветочными клумбами. Засыпка боем выбоин на дорогах села. Засыпка угля на зимний период в социальных объектах. Уборка территории несанкционированной свалки. Погрузка и вывоз мусора – 65 тонн. Объем работ – 11741500 квадратных метров.
2. Участие в ремонте сельского врачебного амбулатория, аппарата акима: побелка стен и потолков, покраска (дверей – 10 штук, окон – 12 штук). Частичный ремонт и побелка забора парка. Объем работ - 2625 квадратных метров.
664
83
8
Железнодорожный сельский округ
1. Санитарная очистка территории вырубка полыни, побелка деревьев и кустарников прилегающих к территории Железнодорожной средней школы, улиц Новоленинская, Воронежская, Ленина, Воронцовской, Московской, Дома культуры. Помощь в санитарной очистке одинокопроживающим пенсионерам. Объем работ – 560350 квадратных метров.
2. Участие в ремонте Железнодорожной средней школы, побелке потолков и стен в кабинетах и коридоре, покраска. Ремонт квартир участников Великой Отечественной Войны (побелка, штукатурка, покраска). Покраска изгороди школьной спортивной площадки. Объем работ – 63475 квадратных метров.
244
61
4
село Октябрьское
1. Регулярная санитарная очистка территории села: уборка мусора, очистка улиц от сухих веток, листвы и мусора. Вырубка сорняков, побелка и окультирование деревьев 2500 штук, кошение травы, обрезка кустарников по улицам Ленина, Довгаля, Калинина, Баймагамбетова, Парковая вблизи административных зданий. Побелка, покраска столбов и заборов вдоль трассы и по улицам. Уборка территории мечети, разбивка и уход за клумбами. Объем работ – 694300 квадратных метров.

164
41
4
Черняев ауылдық округі
1. Саябақ аймағын, стадион, әкім аппараты, кітапхана, Школьный, Придорожный, Ленин, Целинный, Мир көшелерінің аумақтарын санитарлық тазалауда тұрақты көмектесу. Ленин орта мектебінің аумағын арам өсімдіктен тазарту, мектеп және әкім аппаратының аумағында гүл бақтарды, гүлдерді отырғызу, қоқысты тиеу – 50 тонна. Ленин көшесі бойындағы қоршауларды жөндеу. Орталық көшелердің шарбақтарын ақтау мен сырлау. Жұмыс көлемі – 305650 шаршы метр, 7900 құма метр.
2. Стеланы жөндеу мен сырлау: чырлау, сылақтау. Мәдениет үйін жөндеуде қатысу: терезелерді жөндеу, ескі балшықтан қабырғаларды тазарту, құбырларды, батареяларды сырлау, қабырғалар мен төбелерді сылақтау. Жұмыс көлемі – 9475 шаршы метр, 6000 – құма метр.
340
85
4
Айдарлы ауылдық округі
1. Ауылдың аумақтарын және көшелерін арамшөптерден және қоқыстан санитарлық тазалауда тұрақты көмек. Әкімшілік ғимараттардың жанындағы ағаштарды күту мен ақтау – 70 дана. Зират аумағын тазалау: шөпті шабу, құрайды тамырымен жұлу. Гүл бақтарға күн сайын күту. Ауыл жолдарының шұнқырларын көму. Әлеуметтік объектілерге қысқы кезеңіне көмірді кіргізу. Ұйымдастырылмаған қоқыстардың аумақтарын жинау. Қоқысты тиеу мен шығару – 65 тонна. Жұмыс көлемі – 11741500 шаршы метр.
2. Ауылдық дәрігерлік амбулаториясын, әкім аппаратын жөндеуде қатысу: қабырғалар мен төбелерді ақтау, сырлау (есіктер – 10 дана, терезелер – 12 дана). Саябақтың шарбақтарын жарым-жартылай жөндеу мен ақтау. Жұмыс көлемі – 2625 шаршы метр.
664
83
8
Железнодорожный ауылдық округі
1. Железнодорожный орта мектебінің, Воронежская, Новоленинская, Ленин, Воронцовская, Московская көшелерін және Мәдениет үйінің аумағын санитарлық тазалау, жусанды шабу, ағаштар мен талдарды ақтау. Жалғызілікті тұрып жатқан зейнеткерлерге санитарлық тазалауда жәрдемдесу. Жұмыс көлемі – 560350 шаршы метр.
2. Железнодорожный орта мектебін жөндеуде, кабинеттердегі және дәліздегі қабырғалар мен төбелерді ақтауда, сырлауда қатысу. Ұлы Отан Соғысы қатысушыларының пәтерлерін жөндеу (ақтау, сылақтау,сырлау). Оқушылар спорт алаңшасының қоршауын сырлау. Жұмыс көлемі – 63475 шаршы метр.
244
61
4
Октябрь ауылы
1. Ауыл аумағын жүйелі санитарлық тазалау: қоқысты жинау, қурап қалған бұтақтардан, жапырақтардан және қоқыстардан көшелерді тазалау. Арамшөпті шабу, ағаштарды ақтау – 2500 дана,шөпті шабу, Ленин, Довгаль, Калинин, Баймағамбетов, Парковая көшелері бойындағы, әкімшілік ғимараттардың айналасындағы талдарды кесу. Бағандарды және жол мен көшелер бойындағы шарбақтарды ақтау, сырлау. Мешіт аумағын тазалау, гүл бақтарды отырғызу мен күту. Жұмыс көлемі – 694300 шаршы метр.

2. Проведение ремонта и благоустройство Обелиска "Славы", памятников села: побелка, покраска 150 штук. Участие в ремонте и благоустройстве здания аппарата акима, (побелка стен и потолков, покраска окон, полов, батарей, вестибюль), внешний ремонт (покраска окон). Объем работ – 2940 квадратных метров.
126
63
2
село Степное
1. Санитарная очистка центральной части села от сорной растительности, кошении травы, погрузке и вывозе мусора. Побелка и покраска заборов, электрических столбов. Уборка территории кладбища от мусора. Очистка кювета по улице "Дружба". Подготовительные работы для высадки деревьев: завоз земли, перегноя – 5 тонн, выкапывание ям для высадки деревьев и кустарников – 150 штук. Объем работ – 157000 квадратных метров.
2. Реконструкция памятника Ленина: кладка, штукатурка, заливка фундамента. Наружный ремонт здания медицинского пункта, аппарата акима (побелка стен, покраска полов, панелей, окон – 28 штук). Объем работ – 391 квадратных метров, 5,5 – кубических метров.
305
61
5
Теректинский сельский округ
1. Постоянная помощь в санитарной очистке территории центрального парка от сорной растительности, кошении травы, обрезка деревьев и кустарников, покраска заборов центрального парка. Санитарная очистка улиц Комсомольская, Ленина, Пионерская корчевание бурьяна, кошение травы, вывоз мусора. Посадка деревьев и кустарников на территории мечети. Уборка территории мечети. Объем работ – 245400 квадратных метров.
2. Участие в ремонте спортивной площадки: покраска заборов. Демонтаж фойе в Теректинской средней школе: подготовка железобетонного раствора для укладки напольных плит в школе. Объем работ- 21024 квадратных метров.
252
63
4
Ушаковский сельский округ
Санитарная очистка сел Ушаково, Заря, Панфилово (кошении травы, очистка от сорной растительности, погрузке и вывозе мусора). Побелка и ремонт ограждения возле здания аппарата акима, посадка и полив цветов. Посадка и полив деревьев возле памятника – 20 штук. Погрузка и вывоз мусора – 25 тонн. Объем работ - 241220 квадратных метров.
2. Участие в ремонте здания аппарата акима (побелка наружная и внутренняя, покраска полов). Объем работ – 1275 квадратных метров.
315
63
5
Целинный сельский округ
Регулярная санитарная очистка от сорной растительности, вырубка сорняков, полыни, кошение травы по центральной улице, торговых центров, улицы Ленина, Мира. Побелка, покраска заборов по улице Мира, Ленина. Санитарная очистка парка от сорной растительности, обрезка кустарников – 150 штук, окультирование и побелка деревьев - 500, посадка деревьев – 100 штук. Объем работ – 5556 квадратных метров.

2. "Даңқ" обелискін, ауыл ескірткіштерін жөндеуді және абаттандыруды өткізу: ақтау, сырлау – 150 дана. Әкім аппаратының ғимаратын жөндеуде және абаттандыруда ат салысу (қабырғалар мен төбелерді ақтау, терезелерді, едендерді, батареяларды, дәлізді сырлау), сыртқы жөндеу (терезелерді сырлау). Жұмыс көлемі – 2940 шаршы метр.
126
63
2
Степной ауылы
1. Ауылдың орталық көшелерін арамшөптен санитарлық тазалау, шөпті шабу, қоқысты тиеу мен шығару. Шарбақтарды, электр бағандарды ақтау мен сырлау. Зират аумағын қоқыстан тазарту. Дружба көшесі бойындағы жол жиектерін тазарту. Ағаштарды отырғызу үшін дайындық жұмыстар: жерді, қарашірікті – 5 тонна әкелу, ағаштар мен бұталарды отырғызу үшін шұнқырларды қазу – 150 дана. Жұмыс көлемі – 157000 шаршы метр.
2. Ленин ескерткішін қайта жаңарту: салу, сылақтау, іргетасты қалау. Медициналық пунктінің, әкім аппаратының ғимаратын сыртқы жөндеу (қабырғаларды ақтау, еденді, терезелерді сырлау – 28 дана). Жұмыс көлемі – 391 шаршы метр, 5,5 текше метр.
305
61
5
Теректі ауылдық округі
1. Орталық саябақтың аумағын арамшөптен санитарлық тазалауда тұрақты көмектесу, шөпті шабу, ағаштар мен талдарды қию, орталық саябақтың қоршауын сырлау. Пионерская, Ленин, Комсомольская көшелерін санитарлық тазалау, шөпті шабу, қоқысты шығару. Мешіт аумағында ағаштар мен бұталарды отырғызу. Мешіт аумағын тазарту. Жұмыс көлемі – 245400 шаршы метр.
2. Спорт алаңшасын жөндеуде қатысу: шарбақтарды сырлау. Теректі орта мектебіндегі дәлізін бөлшектеу: мектепте едендік плиталарды орнату үшін темір бетонды саланы дайындау. Жұмыс көлемі – 21024 шаршы метр.
252
63
4
Ушаков ауылдық округі
1. Ушаков, Заря, Панфилов ауылдарын санитарлық тазалау (шөпті шабу, арам өсімдіктерден тазалау, қоқысты тиеу мен шығару). Әкімдік ғимаратының жанындағы қоршауларды ақтау мен жөндеу, гүлдерді отырғызу мен суару. Ескерткіштің жанындағы ағаштарды отырғызу мен суару – 20 дана. Қоқысты тиеу мен шығару – 25 танна. Жұмыс көлемі – 241220 шаршы метр.
2. Әкім аппаратының ғимаратын жөндеуде қатысу (сыртқы және ішкі қабырғаларды ақтау, едендерді сырлау). Жұмыс көлемі – 1275 шаршы метр.
315
63
5
Целинный ауылдық округі
Арам өсімдіктерден жүйелі санитарлық тазалау, арамшөпті, жусанды шабу, орталық көшесі бойындағы, сауда орталықтардың, Ленин, Мир көшелерінің шөбін шабу. Мир, Ленин көшелері бойындағы шарбақтарды ақтау, сырлау. Саябақты арам өсімдіктерден санитарлық тазалау, талдарды қию – 150 дана, ағаштарды күту және ақтау – 500 дана, ағаштарды отырғызу – 100 дана. Жұмыс көлемі – 5556 шаршы метр.

252
63
4
Челгашинский сельский округ
1. Регулярная санитарная очистка от сорной растительности, вырубка сорняков, полыни, кошение травы центральной улицы, торгового центра села Челгаши, от железнодорожного переезда до улицы Восточной, от железнодорожного вокзала до торгового центра, центральная улица Ленинградская, посадка деревьев, обрезка деревьев. Уборка территории христианского кладбища. Объем работ – 250000 квадратных метров.
2. Участие в ремонте Челгашинского фельдшерско-аккушерсткого пункта, здания аппарата акима: внутренняя и наружная побелка, покраска дверей – 7 штук, покраска окон- 5 штуки. Покраска железных заборов в аппарата акима, побелка автобусной остановки – 2 штуки. Объем работ – 641 квадратных метров.
63
63
1
2.
Костанайский областной филиал Республиканского государственного предприятия "Казахавтодор" на праве хозяйственного ведения Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
село Октябрьское
Санитарная очистка и уборка сухостоя у подьездных дорог села. Окос трав с обочин и полосы отвода. Очистка от грязи и мусора элементов пути. Объем работ – 1220000 квадратных метров.
189
63
3
Челгашинский сельский округ
Окос трав с обочин и полосы отвода вручную, очистка от грязи элементов пути, а так же их покраска и побелка. Санитарная вырубка и уборка сухостоя. Объем работ – 500000 квадратных метров.
126
63
2

252
63
4
Шолақашы ауылдық округі
1. Шолақашы ауылының орталық көшелерін, сауда орталығын, темір жол өткелінен сауда орталығына дейін, темір жол вокзалынан сауда орталыққа дейін, Ленингардская орталық көшесін арамшөптерден санитарлық тазалау, жусанды, шөпті шабу, ағаштарды отырғызу, ағаштарды кесу. Христиан зиратының аумағын жинау. Жұмыс көлемі – 250000 шаршы метр.
2. Шолақашы фельдшерлік-акушерлік пунктің, әкім аппаратының ғимаратын жөндеуде қатысу: ішкі және сыртқы қабырғаларды ақтау, есіктерді сырлау – 7 дана, терезелерді сырлау – 5 дана. Әкім аппаратының темір қоршауларын сырлау, автобус аялдамасын ақтау – 2 дана. Жұмыс көлемі – 641 шаршы метр.
63
63
1
2
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақатожол" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облыстық филиалы
Октябрь ауылы
Ауылдың кіріс жолдарындағы қурап қалған өсімдіктерді санитарлық шабу және тазарту. Жол жиектерін және бұрылыстарды шабу. Жол белгілерін батпақтан және қоқыстан тазарту. Жұмыс көлемі – 1220000 шаршы метр.
189
63
3
Шолақашы ауылдық округі
Жол жиектерін және бұрылыстарды қолмен шабу, жолды батпақтан тазарту, сондай-ақ оларды сырлау мен ақтау. Қурап қалған өсімдіктерді санитарлық шабу мен тазарту. Жұмыс көлемі – 500000 шаршы метр.
126
63
2