О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 5 ноября 2009 года № 186. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 10 ноября 2009 года № 9-13-95. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год" от 18 декабря 2008 года № 100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-13-73, опубликовано 7 января 2009 года в газете "Қарасу өңірі", ранее внесены изменения и дополнения решением маслихата от 19 января 2009 года № 112 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-13-74, опубликовано 4 февраля 2009 года в газете "Қарасу өңірі" № 5, решением маслихата от 21 апреля 2009 года № 129 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-13-82, опубликовано 28 апреля 2009 года в газете "Қарасу өңірі" № 17, решением маслихата от 28 июля 2009 года № 149 "О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-13-88, опубликовано 5 августа 2009 года в газете "Қарасу өңірі" № 31) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемый районный бюджет на 2009 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 460 915 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 400 592 тысячи тенге;

"Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2009 жылғы 5 қарашадағы № 186 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қарашада № 9-13-95 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-73 болып тіркелді, 2009 жылғы 7 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланды, бұрын мәслихаттың 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 112 "Қарасу 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-74 болып тіркелді, 2009 жылғы 4 ақпандағы "Қарасу өңірі" газеті № 5 жарияланды, мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 129 "Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-82 болып тіркелді, 2009 жылғы 28 сәуірдегі "Қарасу өңірі" газеті № 17 жарияланды, мәслихатының 2009 жылғы 28 шілдедегі № 149 "Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы", Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-88 болып тіркелді, 2009 жылғы 5 тамыздағы "Қарасу өңірі" газеті № 31 жарияланған, шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджеті қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 460 915 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 400 592 мың теңге;

неналоговым поступлениям – 1 819 тысяч тенге;
поступлению от продажи основного капитала – 490 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 058 014 тысяч тенге;
2) затраты – 1 496 957,5 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -45 042,5 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 042,5 тысячи тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 45 042,5 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной сессии
Карасуского районного маслихата            В. Михель
Секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района":
_______________ И. Горлова
05.11.2009 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района":
_______________ Л. Евсюкова
05.11.2009 год
Приложение
к решению маслихата

салықтық емес түсімдер – 1 819 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 490 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 058 014 мың теңге;
2) шығындар – 1 496 957, 5 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы(профициті) – - 45 042,5 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 042,5 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдығы- 45 042,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          В. Михель
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Қазиев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
_______________ И. Горлова
05.11.2009 ж.
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
_______________ Л. Евсюкова
05.11.2009 ж.