О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2008 года № 100 "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 ноября 2009 года № 191. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 26 ноября 2009 года № 9-13-96. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2009 год" от 18 декабря 2008 года № 100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-13-73, опубликовано 7 января 2009 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемый районный бюджет на 2009 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 455 506,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 400 592 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 819 тысяч тенге;
поступлению от продажи основного капитала – 490 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 052 605,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1 491 549,4 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -45 042,5 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 042,5 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 45 042,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель,
внеочередной сессии
Карасуского районного маслихата            Г. Гейко
Секретарь Карасуского
районного маслихата                       С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
________________ И.Горлова
23.11.2009 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Л.Евсюкова
23.11.2009 г.
Приложение
к решению маслихата
от 23 ноября 2009 года № 191
Утверждено
решением маслихата
от 18 декабря 2008 года № 100
Районный бюджет на 2009 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
НАИМЕНОВАНИЕ
I.
Доходы
1455507
1
НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ

"Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы № 191 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қарашада № 9-13-96 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 100 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-73 болып тіркелді, 2009 жылғы 7 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджеті қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 455 506,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 400 592 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 819 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 490 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 052 605,9 мың теңге;
2) шығындар – 1 491 549,4 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы(профициті) – -45 042,5 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 042,5 мың теңге, оның ішінде:
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдығы - 45 042,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          Г. Гейко
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                      С. Қазиев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ И.Горлова
2009.11.23 ж.
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Л.Евсюкова
2009.11.23 ж.
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 қарашадағы
№ 191 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2008 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 100 шешімімен бекітілген
2009 жылға арналған аудандық бюджеті
Санат
Сомасы,
мың тенге
сыныбы
ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
I
Кірістер
1455506,9
1
САЛЫҚТЫҚ ТҮСІМДЕР