О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 124 "О районном бюджете Костанайского района на 2009 год"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 21 апреля 2009 года № 183. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 28 апреля 2009 года № 9-14-106
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 104, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев постановление акимата Костанайского района от 20 апреля 2009 года № 170, маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2009 год" от 19 декабря 2008 года № 124 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-14-96, опубликовано 9 января 2009 года в газете "Қөзкарас-Взгляд", ранее внесены изменения решением маслихата от 16 января 2009 года № 135 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 124 "О районном бюджете Костанайского района на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-14-97, опубликовано 30 января 2009 года в газете "Қөзкарас-Взгляд", № 4 (447) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) по доходам 3 183 284,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1 393 011,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 5 201,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 52 077,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 1 732 995,0 тысяч тенге;
2) затраты 3 200 070,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами 2900,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета -19686,2 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 19686,2 тысячи тенге".

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 124 "Қостанай ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 183 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде № 9-14-106 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 104, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес және Қостанай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 170 қаулысын қарап, мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 124 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-96 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланды, мәслихаттың шешімімен бұрын енгізілген өзгерістер 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 135 "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 124 "Қостанай ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-97 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4 (447) "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы шешімнің 1-тармағы редакцияда шығарылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудан бюджеті 1-қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер бойынша 3 183 284,0 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша 1 393 011,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер 5 201,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 52 077,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 1 732 995,0 мың теңге;
2) шығындар 3 200 070,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо 2900,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (артығы) -19686,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (артығын пайдалану) қаржыландыру 19686,2 мың теңге".