Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 22 июля 2009 года № 196. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 3 августа 2009 года № 9-14-110. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 220
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 14.02.2018 № 220 (решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке, пункте 1 указанного решения на казахском языке слова "ставкасын", "ставкасы" заменены соответственно словами "мөлшерлемесін", "мөлшерлемесі", текст на русском языке не изменяется, решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 05.12.2016 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 419, 420, 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и на основании письма налогового управления по Костанайскому району от 12 июня 2009 года № 39-08-ОАНП/2660 маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога:
1) Персональный компьютер, используемый для проведения игры 1 месячный расчетный показатель в месяц;
2) Бильярдный стол 3 месячных расчетных показателя в месяц.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
очередной сессии
районного маслихата
Г. Бекбосынова
Секретарь Костанайского
районного маслихата
Н. Тулепов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление по
Костанайскому району налогового
Департамента по Костанайской
области налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_________________ Б. Сулейменов

Тіркелінген салықтың бірыңғай мөлшерлемесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі № 196 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 тамызда № 9-14-110 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 220 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 14.02.2018 № 220 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімінің тақырыбында "ставкасын", "ставкасы" сөздері "мөлшерлемесін", "мөлшерлемесі" сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 05.12.216 № 67 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салықтар және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 419, 420, 422-баптарына және Қостанай ауданы бойынша салық басқармасының 2009 жылғы 12 маусымдағы № 39-08-ОАНП/2660 хатына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Тіркелінген салықтың бірынғай мөлшерлемесі белгіленсін:
1) Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер айына 1 айлық есептік көрсеткіші;
2) Бильярд үстелі айына 3 айлық есептік көрсеткіші.
Ескерту. 1-тармақта "ставкасын", "ставкасы" сөздері "мөлшерлемесін", "мөлшерлемесі" сөздерімен ауыстырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 05.12.216 № 67 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының тоғызыншы
сессиясының төрағасы
Г. Бекбосынова
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Төлепов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қаржы
Министрлігінің салық комитеті
Қостанай облысы бойынша салық
Департаментінің Қостанай ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Б. Сүлейменов