О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 124 "О районном бюджете Костанайского района на 2009 год"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 28 июля 2009 года № 212. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 3 августа 2009 года № 9-14-111
В соответствии со статьями 106, 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев постановление акимата Костанайского района от 27 июля 2009 года № 330, маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2009 год" от 19 декабря 2008 года № 124 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-14-96, опубликовано 9 января 2009 года в газете "Қөзкарас-Взгляд", ранее внесены изменения и дополнения решениями маслихата от 16 января 2009 года № 135 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 124 "О районном бюджете Костанайского района на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-14-97, опубликовано 30 января 2009 года в газете "Қөзкарас-Взгляд" № 4 (447), от 21 апреля 2009 года № 183 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 124 "О районном бюджете Костанайского района на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-14-106, опубликовано 15 мая 2009 года в газете "Қөзкарас-Взгляд" № 19 (462) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) по доходам 3 267 076,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1 393 011,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 5 201,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 52 077,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 1 816 787,0 тысяч тенге;
2) затраты 3 283 862,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -0:
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 2 900,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 19 686,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 19686,2 тысячи тенге";

Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 124 "Қостанай ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2009 жылғы 28 шілдедегі № 212 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 тамызда № 9-14-111 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106, 109, 111-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес және Қостанай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 27 шілдегі № 330 қаулысын қарастырып, мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 124 "Қостанай ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-96 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланды, мәслихаттың шешімімен бұрын енгізілген өзгерістер мен толықтырулар 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 135 "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 124 "Қостанай ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-97 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4 (447) "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланды, 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 183 "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 124 "Қостанай ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-106 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырдағы № 19 (462) "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудан бюджеті 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер бойынша 3 267 076,0 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша 1 393 011,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер 5 201,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 52 077,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 1 816 787,0 мың теңге;
2) шығындар 3 283 862,2 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 0:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо 2 900,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (артығы) - 19 686,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (артығын пайдалану) қаржыландыру 19686,2 мың теңге";

приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата          В. Черненко
Исполняющий обязанности
секретаря Костанайского
районного маслихата                        В. Черненко
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель начальника
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования" акимата
Костанайского района
__________________ М. Шилина

осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          В.Черненко
Қостанай аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          В.Черненко
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығының орынбасары
__________________ М. Шилина