О внесении изменений и дополнений в решение № 99 районного маслихата от 11 июня 2008 года "О корректировке и установлении ставок отдельных видов налогов и платежей относительно базовых ставок"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 21 января 2009 года № 164. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 29 января 2009 года № 9-15-103
На основании статьи 381 и статьи 422 пункта 2 Налогового Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и статьи 6 пункта 1 подпункта 15) Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести изменение и дополнение в решение районного маслихата от 11 июня 2008 года № 99 "О корректировке и установлении ставок отдельных видов налогов и платежей относительно базовых ставок" (номер государственной регистрации 9-15-86 от 27 июня 2008 года, опубликовано в районной газете "Меңдіқара үні" 10 июля 2008 года № 29):
в пункте 1 указанного решения исключить следующие строки:
"и земли отведенные под территории рынков, на которых непосредственно размещены торговые места, определенные местным исполнительным органом".
Указанное решение дополнить пунктом 4 следующего содержания:
Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц:
1) игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком – 1 месячный расчетный показатель;
2) игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока – 1 месячный расчетный показатель;
3) персональный компьютер, используемый для проведения игры – 1 месячный расчетный показатель;
4) игровая дорожка – 5 месячных расчетных показателя;
5) карт – 2 месячных расчетных показателя;
6) бильярдный стол – 3 месячных расчетных показателя.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Л. Тихоненко
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 11 маусымдағы "Салықтар мен төлемдердің жекелеген түрлерінің ставкаларын базалық ставкаларға қатысты түзету және белгілеу туралы" № 99 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданың мәслихатының 2009 жылғы 21 қаңтардағы № 164 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 қаңтарда № 9-15-103 тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқада міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 381-бабтың, 422-бабтың 2 тармағының және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасының негізінде Меңдіқара аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1.Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 11 маусымдағы "Салықтар мен төлемдердің жекелеген түрлерінің ставкаларын базалық ставкаларға қатысты түзету және белгілеу туралы" № 99 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін (мемлекеттік тіркеу № 9-15-86 2008 жылғы 27 маусым, аудандық "Меңдіқара үні" газетінде 2008 жылғы 10 шілдеде 29 санында жарияланды):
аталмыш шешімнің 1 тармағынан мынадай жолдар алынып тасталсын:
"және жергілікті атқарушы орган белгілеген сауда орындары орналасқан базарлар аумағына бөлінген жерлеріне".
Аталмыш шешім мынадай мазмұндағы 4 тармақпен толықтырылсын:
Айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың мөлшері белгіленсін:
1) бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы – 1 айлық есептік көрсеткіш;
2) біреуден артық айыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы – 1 айлық есептік көрсеткіш;
3) ойын өткізу үшін пайдалатылатын дербес компьютер – 1 айлық есептік көрсеткіш;
4) ойын жолы – 5 айлық есептік көрсеткіш;
5) карт – 2 айлық есептік көрсеткіш;
6) бильярд үстелі – 3 айлық есептік көрсеткіш.
2.Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Л. Тихоненко
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН