О районном бюджете на 2010-2012 годы
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 25 декабря 2009 года № 233. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 29 декабря 2009 года № 9-18-106
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1763247,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 899804,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3488,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1870,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 858085,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1777927,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13936,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 79834,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -108450,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 108450,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 15.01.2010 № 236 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями от 20.04.2010 № 258 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.07.2010 № 277 (вводится в действие с 01.01.2010); от 20.10.2010 № 320 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть в районом бюджете на 2010 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 698 490,0 тысяч тенге.
3. Учесть в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных решением Костанайского областного маслихата "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов и городов Костанайской области на 2008-2010 годы" в сумме 44102,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенным решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 20.04.2010 № 258 (вводится в действие с 01.01.2010).
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 0,5 тысяч тенге, в том числе трансфертов, выделенных из республиканского бюджета, 0,3 тысяч тенге, трансфертов, выделенных из областного бюджета, 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 15.01.2010 № 236 (вводится в действие с 01.01.2010).

2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 233 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 желтоқсанда № 9-18-106 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2010–2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1763247,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 899804,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3488,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 1870,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 858085,1 мың теңге;
2) шығындар – 1777927,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 13936,5 мың теңге;
4) қаржы активтермен операция бойынша сальдо – 79834,0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – -108450,5 мың теңге;
6) дефицитті қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 108450,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.01.15 № 236 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 258 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.07.14 № 277 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі);  2010.10.20 № 320 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен 2010 жылға арналған аудандық бюджетте 698 490,0 мың теңге сомасы көлемінде берілетін субвенция ескерілсін.
3. "Қостанай облысының аудандары мен қалалары бюджеттерінің және облыстық бюджет арасындағы 2008–2010 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттер көлемі туралы" Қостанай облыстық мәслихатының шешімімен бекітілген, жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде қарастырылған жеке табыс салығы және әлеуметтік салықтың салық салу базасының өзгерістерін ескеруімен, бюджеттік саладағы еңбек ақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты 2010 жылға арналған аудандық бюджетте 44102,0 мың теңге сомасында облыстық бюджетке мақсатты ағымды трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 258 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте қарастырылған 0,5 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер, оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген, 0,3 мың теңге, облыстық бюджеттен бөлінген трансферттер 0,2 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.01.15 № 236 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Учесть, что на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на укрепление материально-технической базы государственных учреждений образования в сумме 12595,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенным решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 20.10.2010 № 320 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Учесть, что на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на текущее содержание детского сада в селе Тарановское в сумме 25965,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенным решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 20.10.2010 № 320 (вводится в действие с 01.01.2010).
6. Учесть, что на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров на благоустройство и санитарную очистку в сумме 8 900,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь молодежи из числа социально защищаемых слоев населения в сумме 1904,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенным решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 20.04.2010 № 258 (вводится в действие с 01.01.2010); от 20.10.2010 № 320 (вводится в действие с 01.01.2010).
7-1. Учесть, что на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
2 475,0 тысяч тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
10 593,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
8940,0 тысячи тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

4. Білім беру мемлекеттік мекемелерінің материалдық – техникалық базасын нығайтуға 2010 жылға облыстық бюджеттен 12595,0 мың теңге көлемінде мақсатты ағымдағы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.10.20 № 320 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Таран селосындағы балабақшаны ағымдағы ұстау үшін 2010 жылға облыстық бюджеттен 25965,0 мың теңге көлемінде қарастырылған мақсатты ағымдағы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.10.20 № 320 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға, көркейтуге кадрларды қайта даярлау және жұмыспен қамту аймақтық стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде және санитарлық тазалауға 2010 жылға облыстық бюджеттен 8 900,0 мың теңге көлемінде қарастырылған мақсатты ағымдағы трансферттер ескерілсін.
7. Халықтың әлеуметтік қорғалатын топтары ішінен жастарға әлеуметтік көмекке 2010 жылға облыстық бюджеттен 1904,0 мың теңге көлемінде қарастырылған мақсатты ағымдағы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 258 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.20 № 320 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7-1. 2010 жылға республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер мынадай мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, "Өзін өзі тану" пәні бойынша біліктілігін арттыру институттарын оқу құралдармен жабдықтауға – 2 475,0 мың теңге;
ең төменгі күнкөріс мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 10 593,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет істеген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 8940,0 мың теңге;

16068,0 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
9 916,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
17400,0 тысяч тенге – на расширение программы молодежной практики и создание социальных рабочих мест;
262,0 тысяча тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
Сноска. Пункт 7-1 с изменениями, внесенными решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 20.04.2010 № 258 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.07.2010 № 277 (вводится в действие с 01.01.2010); от 20.10.2010 № 320 (вводится в действие с 01.01.2010).
7-2. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление из республиканского бюджета:
целевых текущих трансфертов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2 008,0 тысяч тенге;
бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 14 233,0 тысяч тенге.
7-3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 23359,0 тысяч тенге, в том числе:
12285,0 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11074,0 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Решение дополнено пунктами 7-1, 7-2, 7-3 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 15.01.2010 № 236 (вводится в действие с 01.01.2010); с изменениями от 20.10.2010 № 320 (вводится в действие с 01.01.2010).
7-4. Учесть, что на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 1416,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7-4 с изменениями, внесенным решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 20.10.2010 № 320 (вводится в действие с 01.01.2010).

жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы бөлімшелерін ұстауға – 16068,0 мың теңге;
эпизоотикаға қарсы іс – шараларды өткізуге – 9 916,0 мың теңге, әлеуметтік жұмыс орнын құруға және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге – 17400,0 мың теңге.
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге – 262,0 мың теңге.
Ескерту. 7-1 тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 258 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.07.14 № 277 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.20 № 320 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2 008,0 мың теңге сомасында мақсатты ағымдағы трансферттер;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 14 233,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
7-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасында 2005–2010 жылдарға арналған білім беруді дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 23359,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 12285,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға – 11074,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-1, 7-2, 7-3 тармақтармен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.01.15 № 236 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді 2010.10.20 № 320 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7-4. 2010 жылға облыстық бюджеттен Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шығарылғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет істеген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге 1416,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-4 тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.10.20 № 320 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

7-5. Учесть, что на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 17200,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктами 7-4, 7-5 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 20.04.2010 № 258 (вводится в действие с 01.01.2010).
8. исключен решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 20.04.2010 № 258 (вводится в действие с 01.01.2010).
9. Учесть в затратах бюджета района на 2010 год затраты фонда всеобщего обязательного среднего образования по программе "Общеобразовательное обучение" в размере не менее 1 процента от затрат на текущее содержание.
10. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2010 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 4.
11. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год, согласно приложению 5.
12. Утвердить перечень бюджетных программ по аппаратам акимов района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2010 год, согласно приложению 6.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель двадцать первой,
очередной сессии                           Б. Бердалинов
Секретарь районного маслихата              Ж. Шинкин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
_________________ В. Пирог
25.12.2009 г.
Приложение 1
к решению маслихата

7-5. 2010 жылға дамуға облыстық бюджеттен коммуналдық меншік объектілерінің материалдық–техникалық базасын нығайтуға 17 200, 0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-4, 7-5 тармақтармен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 258 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Алынып тасталды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.04.20 № 258 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2010 жылға арналған аудандық бюджет шығындарында "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша жалпыға ортақ міндетті орта білім қорының ағымдағы ұстау шығындарынан 1 пайыздан кем емес көлемінде ескерілсін.
10. 2010 жылға арналған аудандық бюджетті дамытудың бюджеттік бағдарламалар тізбесі бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе көбейтуге бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлініп, 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2010 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2010 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі, қалада аудандық маңызы бар қаланың, аудан әкімдерінің аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Берілген шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жиырма бірінші, кезекті
сессиясының төрағасы                       Б. Бердалинов
Аудандық мәслихатының хатшысы              Ж. Шинкин
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ В. Пирог
2009.12.25
Мәслихаттың

467
Отдел строительства района (города
областного значения)
012
Развитие объектов водного хозяйства
ФОРМИРОВАНИЕ ИЛИ УВЕЛИЧЕНИЕ УСТАВНОГО
КАПИТАЛА ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ
13
Прочие
9
Прочие
459
Отдел экономики и финансов района (города
областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
Приложение 5
к решению маслихата
от 25 декабря 2009 года № 233
Перечень бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе исполнения
районного бюджета на 2010 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее
образование
464
Отдел образования района (города областного
значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению маслихата
от 25 декабря 2009 года № 233
Приложение 3
к решению маслихата
от 14 июля 2010 года № 277
Перечень бюджетных программ
по аппаратам акимов района в городе,
города районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа на 2010 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 20.10.2010 № 320 (вводится в действие с 01.01.2010).
Администратор
бюджетных программ
123001000
123023000
123004000
Услуги по
обеспечению
деятельност
акима
района в
городе,
города
районного
значения,
поселка,
аула
(села),
аульного
(сельского)
округа
Материальн-техническ
оснащение
государств
органов
Поддержка
организаций
дошкольного
воспитания
и обучения
Всего:
112405,4
6011,9
83295,0
1
ГУ "Аппарат акима
Асенкритовского
сельского округа"

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
құрылыс бөлімі
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАЛАРДЫҢ ЖАРҒЫЛЫҚ КАПИТАЛЫН
ҚАЛЫПТАСТЫРУ НЕМЕСЕ ҰЛҒАЙТУ
13
Басқалар
9
Басқалар
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
экономика және қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
Мәслихаттың
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 233
шешіміне 5-қосымша
2010 жылға арналған ауданың бюджеттiң
орындау өндірiсiндегi секвестрлеуге жатпайтын,
бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта
бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 233
шешіміне 6-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 14 шілдедегі № 277
шешіміне 3-қосымша
2010 жылға арналған кент, ауыл (село),
ауылдық (селолық) округі, қалада аудандық
маңызы бар қаланың аудан әкімдерінің аппараттары
бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2010.10.20 № 320 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік
бағдарламалардың
әкiмшiсi
123001000
123023000
123004000
Қаладағы
аудан,
аудандық
маңызы бар
қаланың,
кент, ауыл
(село),
ауылдық
(селолық)
округ
әкімінің
қызметін
қамтамасыз
ету жөніндегі
қызметтер
Мемлекеттік
органдарды
материалдық-
техникалық
жарақтандыру
Мектепке
дейінгі
тәрбие
ұйымдарын
қолдау
Барлығы:
112405,4 6011,9 83295,0
1
"Асенкритов селолық
округi әкiмiнiң
аппараты" ММ