О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 23 ноября 2009 года № 218. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 26 ноября 2009 года № 9-19-116. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
Рассмотрев постановление акимата Узункольского района, в соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-87, опубликовано в газете "Нұрлы жол" 15 января 2009 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 031 306,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 262 335,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 025,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 002,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 762 944,9 тысячи тенге, в том числе субвенция из областного бюджета – 703 130,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 049 051,8 тысяча тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -17 744,9 тысячи тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 744,9 тысячи тенге, в том числе за счет свободных остатков бюджетных средств – 17 744,9 тысячи тенге.";
приложение 1, 2, 4 решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
в пункте 2-1 настоящего решения:
цифры "25 633,0" заменить цифрами "24 882,9";
цифры "11 082,0" заменить цифрами "10 527,9";
цифры "8 194,0" заменить цифрами "7 998,0";
в пункте 2-2 настоящего решения:
цифры "6 193,0" заменить цифрами "4 098,0";
пункт 4 настоящего решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Узункольского района на 2009 год в сумме 2 178,0 тысяч тенге".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель внеочередной
сессии Узункольского
районного маслихата IV созыва Р. Есеналина
Секретарь Узункольского
районного маслихата IV созыва В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
"Налоговое Управление по Узункольскому
району налогового департамента по
Костанайской области налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан", начальник
___________________________ М.Ерканов
23 ноября 2009 года
Государственное учреждение
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района",
начальник
_________________ Н. Абдрахманова
23 ноября 2009 года
Государственное учреждение
"Отдел финансов Узункольского района",
исполняющий обязанности начальника
_______________________ А. Сарсенова
23 ноября 2009 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 ноября 2009 года № 218
Районный бюджет на 2009 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс       Наименование
I
Доходы

Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы № 218 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қарашада № 9-19-116 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен)
Ұзынкөл ауданы әкімдігінің қаулысын қарастырып, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" (№ 9-19-87 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті мынадай көлемдерде 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер 1 031 306,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 262 335,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер 2 025,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 4 002,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 762 944,9 мың теңге, оның ішінде, облыстық бюджеттен алынған субвенциялар 703 130,0 мың теңге;
2) шығындар 1 049 051,8 мың теңге;
3) бюджеттің тапшылығы (профицит) -17 744,9 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 17 744,9 мың теңге, оның ішінде бос бюджеттік қаражаттар есебінен 17 744,9 мың теңге.";
шешімнің 1, 2, 4 қосымшасы осы шешімнің 123 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
осы шешімнің 2-1 тармағында:
"25 633,0" деген санын "24 882,9 деген санына ауыстырылсын";
"11 082,0" деген санын "10 527,9" деген санына ауыстырылсын";
"8 194,0" деген санын "7 998,0" деген санына ауыстырылсын";
осы шешімнің 2-2 тармағында:
"6 193,0" деген санын "4 098,0" деген санына ауыстырылсын";
қорсетілген шешімнің 4 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2009 жылға арналған Ұзынкөл ауданы жергілікті атқарушы органының резерві 2 178,0 мың теңге сомасында бекітілсін".
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл аудандық
мәслихатының, кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       Р. Есеналина
IV шақырылған Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                        В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігі
салық комитетінің Қостанай облысы салық
департаментінің Ұзынкөл ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттiк мекемесі, бастық
____________________ М. Ерканов
2009 жылғы 23 қараша
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі, бастық
______________ Н. Абдрахманова
2009 жылғы 23 қараша
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттiк мекемесі,
бастықтын міндетін атқарушы
________________ А. Сарсенова
2009 жылғы 23 қараша
Мәслихаттың
№ 218 шешіміне 1 қосымша
2009 жылғы 23 қараша
2009 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы Атауы
I
Кірістер

466
Отдел архитектуры, градостроительства и
строительства района (города областного
значения)
003
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
10
Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особо охраняемые природные
территории, охрана окружающей среды и
животного мира, земельные отношения
02
Водное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и
строительства района (города областного
значения)
012
Развитие системы водоснабжения
Приложение 3
к решению маслихата
от 23 ноября 2009 года № 218
Бюджетные программы поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа на 2009 год
№п/п Исполнительный
орган-
администратор
программ,
распределитель
лимитов
Код Бюджетная программа
1 2
3 4
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Бауманского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
2
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Ершовского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
10-09-1
23-019
Финансирование приоритетных
социальных проектов в
поселках, аулах(селах),
аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии
региональной занятости и
переподготовки кадров
3
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Киевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
4
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Карлмаркского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
5
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Кировского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
6
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Суворовского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
7
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Узункольского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
8
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Федоровского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
9
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Чапаевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
10
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Узунколь
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного
значения,поселка, аула
(села), аульного (сельского)
округа
04-01-1
23-004
Поддержка организаций
дошкольного воспитания и
обучения
07-03-1
23-008
Освещение улиц населенных
пунктов
07-03-1
23-011
Благоустройство и озеленение
населенных пунктов
08-01-1
23-006
Поддержка
культурно-досуговой работы
на местном уровне
10-09-1
23-019
Финансирование приоритетных
социальных проектов в
поселках, аулах(селах),
аульных (сельских) округах в
рамках реализации стратегии
региональной занятости и
переподготовки кадров
11
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Троебратское
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
10-09-1
23-019
Финансирование приоритетных
социальных проектов в
поселках, аулах(селах),
аульных (сельских) округах в
рамках реализации стратегии
региональной занятости и
переподготовки кадров
12
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Куйбышевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
13
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Новопокровского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
04-01-123-004
Поддержка организаций
дошкольного воспитания и
обучения
14
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Петропавловского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-123-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
15
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Пресногорьковского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
10-09-1
23-019
Финансирование приоритетных
социальных проектов в
поселках, аулах(селах),
аульных (сельских) округах в
рамках реализации стратегии
региональной занятости и
переподготовки кадров
16
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Российского
сельского округа
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
17
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Ряжское
Узункольского
района"
01-01-1
23-001
Функционирование аппарата
акима района в городе,
города районного значения,
поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
10-09-1
23-019
Финансирование приоритетных
социальных проектов в
поселках, аулах(селах),
аульных (сельских) округах в
рамках реализации стратегии
региональной занятости и
переподготовки кадров

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының
тұрғын үйін салу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,
қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін
қорғау, жер қатынастары
02
Су шаруашылығы
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Мәслихаттың
№ 218 шешіміне 3 қосымша
2009 жылғы 23 қараша
Кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық)
округтің 2009 жылға арналған бюджеттік бағдармалары
р/с
Атқарушы
орган-бюджеттік
бағдарламалар
әкімшісі,
лимиттер
таратушылары
Код Бюджеттік бағдарлама
1 2 3 4
1
"Ұзынкөл ауданы
Бауман селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
2
"Ұзынкөл ауданы
Ершов селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
10-09-123
-019
Өңірлік жұмыспен қамту
және кадрларды қайта
даярлау стратегиясын іске
асыру шеңберінде
кенттерде, ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
әлеуметтік жобаларды
қаржыландыру
3
"Ұзынкөл ауданы
Киев селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
4
"Ұзынкөл ауданы
Карлмаркс селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
5
"Ұзынкөл ауданы
Киров селолық
округінің әкімі
аппараты аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
6
"Ұзынкөл ауданы
Суворов селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
7
"Ұзынкөл ауданы
Ұзынкөл селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
8
"Ұзынкөл ауданы
Федоров селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
9
"Ұзынкөл ауданы
Чапаев селолық
округінің әкімі
аппараты аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
10
"Ұзынкөл ауданы
Ұзынкөл селосының
әкімі аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
04-01-123
-004
Мектепке дейінгі тәрбие
және оқыту ұйымдарын
қолдау
07-03-123
-008
Елді мекендерде көшелерді
жарықтандыру
07-03-123
-011
Елдi мекендердi
абаттандыру және
көгалдандыру
08-01-123
-006
Жергілікті деңгейде
мәдени-демалыс жұмыстарын
қолдау
10-09-123
-019
Өңірлік жұмыспен қамту
және кадрларды қайта
даярлау стратегиясын іске
асыру шеңберінде
кенттерде, ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
әлеуметтік жобаларды
қаржыландыру
11
"Ұзынкөл ауданы
Троебрат селосының
әкімі аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
10-09-123
-019
Өңірлік жұмыспен қамту
және кадрларды қайта
даярлау стратегиясын іске
асыру шеңберінде
кенттерде, ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
әлеуметтік жобаларды
қаржыландыру
12
"Ұзынкөл ауданы
Куйбышев селолық
округінің әкімі
аппараты аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
13
"Ұзынкөл ауданы
Новопокров селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
04-01-123
-004
Мектепке дейінгі тәрбие
және оқыту ұйымдарын
қолдау
14
"Ұзынкөл ауданы
Петропавл селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
15
"Ұзынкөл ауданы
Пресногорков
селолық округінің
әкімі аппараты
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
10-09-123
-019
Өңірлік жұмыспен қамту
және кадрларды қайта
даярлау стратегиясын іске
асыру шеңберінде
кенттерде, ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
әлеуметтік жобаларды
қаржыландыру
16
"Ұзынкөл ауданы
Россия селолық
округінің әкімі
аппараты аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
17
"Ұзынкөл ауданының
Ряжский селосы
әкімі аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-01-123
-001
Қаладағы ауданның,
аудандық маңызы бар
қаланың, кенттің, ауылдың
(селоның), ауылдық
(селолық) округтің әкімі
аппаратының қызметін
қамтамасыз ету
10-09-123
-019
Өңірлік жұмыспен қамту
және кадрларды қайта
даярлау стратегиясын іске
асыру шеңберінде
кенттерде, ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
әлеуметтік жобаларды
қаржыландыру