О районном бюджете на 2010-2012 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 22 декабря 2009 года № 230. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 28 декабря 2009 года № 9-19-118. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2010-2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 336 838,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 287 041,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2 311,2 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 987,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 046 499,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1 353 075,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 065,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 343,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 278,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) – -29 302,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 302,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2010 № 304 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Учесть в районном бюджете на 2010 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 841 272,0 тысячи тенге.
3. Учесть в районном бюджете на 2010 год целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с:
изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных решением Костанайского областного маслихата от 12 декабря 2007 года № 31 "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов и городов Костанайской области на 2008-2010 годы" в сумме 39 213,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенным решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19.04.2010 № 254 (вводится в действие с 01.01.2010).

2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 230 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 желтоқсанда № 9-19-118 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 75 бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұзынкөл ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 336 838,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 287 041,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсiмдер бойынша – 2 311,2 мың тенге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 987,0 мың тенге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 046 499,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 353 075,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 065,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 343,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 278,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29 302,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 302,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редақцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 304 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 841 272,0 мың теңге сомасы көлемінде берілетін субвенция ескерілсін.
3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетте ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін:
"Қостанай облысының аудандары мен қалалары бюджетерінің және облыстық бюджет арасындағы 2008-2010 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттер көлемі туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы Қостанай облыстық мәслихатының № 31 шешімімен бекітілген, жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде көзделген әлеуметтік салық пен жеке табыс салығының салық салынатын базасының өзгеруін ескере отырып бюджет саласындағы еңбекақы қорының өзгеруіне байланысты жалпы сомасы 39 213,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.04.19 № 254 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3-1. Учесть в районном бюджете на 2010 год возврат целевых трансфертов в сумме 273,4 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.01.2010 № 242; с изменениями, внесенным решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19.04.2010 № 254 (вводится в действие с 01.01.2010).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие, в том числе:
1) целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета:
на укрепление материально-технической базы организаций образования – 12 000,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения – 2 150,0 тысяч тенге;
на социальную помощь молодежи из числа социально защищаемых слоев населения – 1 165,0 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 876,0 тысяч тенге.
Сноска. Подпункт 1) в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2010 № 304 (вводится в действие с 01.01.2010).
4-1. Учесть в районном бюджете на 2010 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
2 123,0 тысячи тенге - на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание";
11 830,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
5 990,0 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

3-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте 273,4 мың теңге сомада нысаналы трансферттер қайтарымы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.01.15 № 242; өзгерту енгізілді 2010.04.19 № 254 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте ағымдағы нысаналы трансферттердің түсі және дамуға арналған трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және дамуға арналған трансферттер:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 12 000,0 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 2 150,0 мың теңге;
халықтың әлеуметтік қорғалатын топтары ішінен жастарға әлеуметтік көмекке – 990,0 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу – 900,0 мың теңге.
Ескерту. 1) тармақша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 304 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
2 123,0 мың теңге – білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілік арттыру институттарын "Өзін өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;
11 830,0 мың теңге – ең төменгі күнкөріс қоржынының өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
5 990,0 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу;

70,0 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
16 957,0 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
9 189,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.01.2010 № 242 (вводится в действие с 01.01.2010); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2010 № 304 (вводится в действие с 01.01.2010).
4-2. Учесть в районном бюджете на 2010 год поступление из республиканского бюджета:
целевых текущих трансфертов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 3 368,1 тысяч тенге;
бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 13 343,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.01.2010 № 242 (вводится в действие с 01.01.2010); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2010 № 304 (вводится в действие с 01.01.2010).
4-3. Учесть в районном бюджете на 2010 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 19 264,0 тысячи тенге, в том числе:
8 190,0 тысяч тенге – оснащение учебным оборудованием кабинетов биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11 074,0 тысячи тенге – создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-3 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.01.2010 № 242 (вводится в действие с 01.01.2010); в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2010 № 304 (вводится в действие с 01.01.2010).
4-4. Учесть в районном бюджете на 2010 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 17 400,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-4 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.01.2010 № 242 (вводится в действие с 01.01.2010).

70,0 мың теңге – Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету;
16 957,0 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы бөлімшелерін ұстауға;
9 189,0 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.01.15 № 242 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 304 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4-2. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсімдер ескерілсін:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3 368,1 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 13 343,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.01.15 № 242 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 304 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасында 2005-2010 жылдарға арналған Білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 19 264,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерде биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға – 8 190,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 11 074,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 4-3 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.01.15 № 242 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 304 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4-4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 17 400,0 мың теңге сомасында түсімінің қарастырылғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-4 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.01.15 № 242 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4-5. Учесть в районном бюджете на 2010 год поступления трансфертов из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 102 845,0 тысяч тенге, в том числе:
13 413,0 тысяч тенге – на реконструкцию Ишимского группового водопровода в Узункольском районе;
84 827,0 тысяч тенге – на реконструкцию водораспределительных сетей по селу Узунколь Узункольского района;
4605,0 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция водораспределительных сетей по селу Узунколь Узункольского района Костанайской области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-5 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.01.2010 № 242 (вводится в действие с 01.01.2010); в редакции от 21.10.2010 № 304 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Узункольского района на 2010 год в сумме 2 900,0 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень программ развития районного бюджета на 2010 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год, согласно приложению 5.
8. Утвердить бюджетные программы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2010 год, согласно приложению 6.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель очередной,
XI сессии Узункольского
районного маслихата IV созыва               С. Шабалов
Секретарь Узункольского
районного маслихата IV созыва              В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района",
начальник ________ Н.Абдрахманова
22 декабря 2009 года
Государственное учреждение
"Отдел финансов Узункольского района",
начальник ______________ А.Сарсенова
22 декабря 2009 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2009 года № 230
Районный бюджет на 2010 год
Сноска. Приложение 1 редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 21.10.2010 № 304 (вводится в действие с 01.01.2010).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

4-5. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен 102 845,0 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер сомасы түсімінің қарастырылғандығы ескерілсін, оның ішінде:
Ұзынкөл ауданындағы Есіл топтық су қубырын қайта жаңартуға 13 413,0 мың теңге;
Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл селосы бойынша су таратушы желілерді қайта жаңартуға 84 827,0 мың теңге;
"Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл селосы бойынша су таратушы желілерді қайта жаңартуға" объектісі бойынша жобалау - сметалық құжаттама әзірлеуіне 4 605,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 4-5 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.01.15 № 242 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 304 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2010 жылға арналған Ұзынкөл ауданы жергілікті атқарушы органының резерві 2 900,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2010 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының Тізбесі, 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2010 жылға арналған аудандық бюджеті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2010 жылға арналған кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл аудандық
мәслихатының қезекті XI
сессиясының төрағасы                        С. Шабалов
IV шақырылған Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі, бастық
_____________ Н. Абдрахманова
2009 жылғы 22 желтоқсан
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттiк мекемесі, бастық
______________________ А. Сарсенова
2009 жылғы 22 желтоқсан
Мәслихаттың
№ 230 шешіміне 1 қосымша
2009 жылғы 22 желтоқсан
Мәслихаттың
№ 254 шешіміне 1 қосымша
2010 жылғы 19 сәуір
2010 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010.10.21 № 304 (2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кіріс

04-1-123
-004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
07-3-123
-011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08-1-123
-006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
10-9-123
-019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
12-1-123
-013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
11
Государственное учреждение "Аппарат акима села Троебратское Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
04-1-123
-004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Петропавловского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Пресногорьковского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Российского сельского округа Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов
17
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ряжское Узункольского района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
01-1-123
-023
Материально-техническое оснащение государственных органов

04-1-123
-004
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарын қолдау
07-3-123
-011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
08-1-123
-006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
10-9-123
-019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
12-1-123
-013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11
"Ұзынкөл ауданы Троебрат селосының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123
-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123
-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
12
"Ұзынкөл ауданы Куйбышев селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123
-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123
-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
13
"Ұзынкөл ауданы Новопокров селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123
-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123
-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
04-1-123
-004
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарын қолдау
14
"Ұзынкөл ауданы Петропавл селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123
-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123
-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
15
"Ұзынкөл ауданы Пресногорков селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123
-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123
-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
16
"Ұзынкөл ауданы Россия селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123
-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123
-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
17
"Ұзынкөл ауданының Ряжский селосы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-1-123
-001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
01-1-123
-023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру