Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 164. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 4 июня 2009 года № 9-20-153. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 205
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 14.02.2018 № 205 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Федоровского района (приложение).
2. Считать утратившим силу решение маслихата "Об установлении ставки фиксированного суммарного налога и ставки акциза" от 9 сентября 2008 года № 95, (номер государственной регистрации 9-20-82, опубликовано от 9 октября 2008 года в газете "Федоровские новости").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
А. Сергеев
очередной сессии
Секретарь
С. Сералинова
районного маслихата
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
Управление по Федоровскому
району"
____________ Н. Куттыгожин
Приложение
к решению маслихата
от 22 апреля 2009 год
№ 164
Размеры единых ставок фиксированного налога
для всех налогоплательщиков, осуществляющих
деятельность на территории Федоровского района
№ п/п
Наименование объекта
налогообложения
Ставки
фиксированного налога
(в месячных
расчетных
показателях)
в месяц
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для проведения
игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для проведения
игры с участием более одного
игрока
1
3.
Персональный компьютер,
используемый для проведения
игры
1
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
3

Тіркелген бірыңғай салық ставкаларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 164 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 4 маусымда № 9-20-153 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 205 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 14.02.2018 № 205 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99–IV Кодексінің 422–бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабының 1–тармағының 15) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Федоров ауданының аумағында қызметін атқаратын барлық салық төлеушілерге тіркелген бірыңғай салық ставкалары белгіленсін (қосымша).
2. "Тіркелген жиынтық салық ставкаларын және акциздің ставкаларын белгілеу туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 9 қыркүйектегі № 95 шешімі (мемлекеттік тіркетіліміндегі тіркелген нөмірі 9-20-82, 2008 жылғы 9 қазандағы "Федоровские новости" газетінде жарияланған) күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның
төрағасы
А. Сергеев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ Н. Құттығожин
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 сәуірдегі
№ 164 шешіміне қосымша
Федоров ауданының аумағында қызметін
атқаратын барлық салық төлеушілерге
тіркелген бірыңғай салық ставкаларының мөлшерлері
Реттік
нөмірі
Салық салу
объектісінің атауы
Бір айға
тіркелген
салық
ставкалары
(айлық
есептік
көрсеткіштері)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге
арналған, ақшасыз ұтыс ойын
автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың
қатысуымен ойын өткізуге
арналған, ақшасыз ұтыс ойын
автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін
пайдаланылатын жеке
компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3