О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Павлодарской области от 22 апреля 2009 года N 191/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции 23 апреля 2009 года за N 3136. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 16 февраля 2011 года N 352/32
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 16.02.2011 N 352/32.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, областной маслихат РЕШИЛ:
внести в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год"  (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3128, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 30 декабря 2008 года N 145, в газете "Звезда Прииртышья" от 30 декабря 2008 года N 145) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 66894926 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14313993 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 223480 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 52357453 тысячи тенге;
2) затраты – 66544851 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -376164 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 426000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –  802164 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 227410 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 227410 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – 498829 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – -498829 тысяч тенге.";
в пункте 8 указанного решения:
цифры "80400" заменить цифрами "77800";
в пункте 9 указанного решения:
цифры "208319" заменить цифрами "177639";
цифры "61800" заменить цифрами "56322";
цифры "12700" заменить цифрами "12178";
дополнить абзацами следующего содержания:
"40000 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству города Павлодара;
30000 тысяч тенге – на капитальный ремонт детского сада г. Аксу.";
в пункте 10 указанного решения:

Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XI сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 191/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 сәуірде N 3136 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 ақпандағы N 352/32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.02.16 N 352/32 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
облыстық мәслихаттың (IV сайланған XI сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 3128 арқылы тіркелген, 2008 жылғы 30 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 145, 2009 жылғы 30 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 145 жарияланған) N 146/11 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66894926 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14313993 мың теңге;
салықтық түсімдер бойынша – 223480 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 52357453 мың теңге;
2) шығындар – 66544851 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -376164 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 426000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 802164 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 227410 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 227410 мың теңге;
5) бюджет профициті – 498829 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – -498829 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағындағы:
"80400" деген сандар "77800"деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 9-тармағындағы:"208319" деген сандар "177639" деген сандармен ауыстырылсын;
"61800" деген сандар "56322" деген сандармен ауыстырылсын;
"12700" деген сандар "12178" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Павлодар қаласын көркейту бойынша іс-шараларды өткізуге – 40000 мың теңге;
Ақсу қаласындағы балабақшаны күрделі жөндеуге – 30000 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 10-тармағындағы:

цифры "962157" заменить цифрами "634202";
шестой абзац изложить в следующей редакции:
"– на завершение строительства объекта спорта в сумме 15000 тысяч тенге;";
исключить восьмой абзац;
в пункте 11 указанного решения:
цифры "328137" заменить цифрами "301551";
цифры "142992" заменить цифрами "145167";
в пункте 12 указанного решения:
цифры "1652677" заменить цифрами "1671730";
в третьем абзаце после слов "на строительство" дополнить словами "и (или) приобретение";
в четвертом абзаце слова "на развитие и обустройство" заменить словами "развитие, обустройство и (или) приобретение";
в пункте 13 указанного решения слова "строительство и приобретение" заменить словами "строительство и (или) приобретение";
указанное решение дополнить пунктами 9-1, 11-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в областном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов и городов областного значения на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 781938 тысяч тенге.";
"11-1. Установить на 2009 год объемы целевых трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в следующих размерах:
4339007 тысяч тенге — на обеспечение занятости населения;
362763 тысяч тенге — на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики.";

"962157" деген сандар "634202" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзац мына редакцияда жазылсын:
"- 15000 мың теңге сомасында спорт объектісінің құрылысын аяқтауға,";
сегізінші абзац алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 11-тармағындағы:
"328137" деген сандар "301551" деген сандармен ауыстырылсын;
"142992" деген сандар "145167" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 12-тармағындағы:
"1652677" деген сандар "1671730" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "құрылысына" деген сөзден кейін "және (немесе) сатып алуға" деген сөздермен толықтырылсын;
төртінші абзацтағы "дамытуға және көркейтуге" деген сөздер "дамыту, көркейту және (немесе) сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 13-тармағындағы "құрылыс және сатып алу" деген сөздер "құрылыс және (немесе) сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 9-1, 11-1 тармақтармен толықтырылсын:
"9-1. 2009 жылға арналған облыстық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға аудандар мен қалалардың бюджеттеріне 781938 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
11-1. 2009 жылға республикалық бюджеттен транзиттiк облыстық бағдарламалар бойынша облыстық маңызы бар қалалар мен аудандар бюджеттерiне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға берiлетiн нысаналы трансферттердiң көлемдерi мына мөлшерде белгiленсiн, соның ішінде:
халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге — 4339007 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құру бағдарламасын және жастар тәжірибесін кеңейтуге — 362763 мың теңге.";

301 551
026
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
239 056
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
106 518
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
144 066
04
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2 222 635
253
Управление здравоохранения области
107 283
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
107 283
261
Управление образования области
2 115 352
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 047 486
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
67 866
05
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
597 980
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
26 458
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
26 458
253
Управление здравоохранения области
18 644
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
13 945
060
Подготовка и переподготовка кадров
4 699
261
Управление образования области
552 878
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
103 659
060
Подготовка и переподготовка кадров
449 219
09
Прочие услуги в области образования
6 391 430
261
Управление образования области
2 287 054
001
Обеспечение деятельности Управления образования
48 627
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
27 046
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
37 627
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
187 063
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
274 695
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 277 972
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

301 551
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне бiлiм беру саласында мемлекеттiк жүйенiң жаңа технологияларын енгiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
239 056
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
106 518
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
144 066
04
Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру
2 222 635
253
Облыс денсаулық сақтау басқармасы
107 283
043
Техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
107 283
261
Облыс бiлiм беру басқармасы
2 115 352
024
Техникалық және кәсiби бiлiм беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 047 486
025
Орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мамандар даярлау
67 866
05
Мамандарды қайта даярлау және бiлiктiлiктерiн арттыру
597 980
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы iшкi iстер органы
26 458
007
Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
26 458
253
Облыс денсаулық сақтау басқармасы
18 644
003
Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
13 945
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
4 699
261
Облыс бiлiм беру басқармасы
552 878
010
Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
103 659
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
449 219
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
6 391 430
261
Облыс бiлiм беру басқармасы
2 287 054
001
Бiлiм беру басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
48 627
004
Бiлiм берудiң мемлекеттiк облыстық мекемелерiнде бiлiм беру жүйесiн ақпараттандыру
27 046
005
Бiлiм берудiң мемлекеттiк облыстық мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
37 627
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс iс-шараларды және конкурстар өткiзу
187 063
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
274 695
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 277 972
011
Балалар мен жеткiншектердiң психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

012
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
02
Коммунальное хозяйство
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
02
Спорт
271
Управление строительства области
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
271
Управление строительства области
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
02
Водное хозяйство
271
Управление строительства области
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
09
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
13
Прочие
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
265
Управление предпринимательства и промышленности области
013
Кредитование дочерних организаций АО "НУХ "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
Инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц
13
Прочие
09
Прочие
257
Управление финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
02
Коммуналдық шаруашылық
279
Облыс энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
02
Спорт
271
Облыс құрылыс басқармасы
034
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне  спорт объектiлерiн дамытуға бөлiнетiн нысаналы даму трансферттерi
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
019
Жылу-энергетикалық жүйенi дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы даму трансферттерi
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
02
Су шаруашылығы
271
Облыс құрылыс басқармасы
029
Сумен жабдықтау жүйесiн дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
12
Көлiк және коммуникациялар
01
Автомобиль көлiгi
268
Облыс жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
007
Көлiк инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
09
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
268
Облыс жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлiк инфрақұрылымын дамыту
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалардың және елді-мекендердің көшелерін өткізуге салу және құруға, қайта берілетін нысаналы даму трансферттер
13
Басқалар
03
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
265
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп басқармасы
013
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған инвестициялар
13
Басқалар
09
Басқалар
257
Облыстың қаржы басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту