О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Павлодарской области от 5 мая 2009 года N 107/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 мая 2009 года за N 3137. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30 июня 2011 года N 112/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30.06.2011 N 112/5.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года "О приватизации", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1431 "Вопросы приватизации объектов коммунальной собственности" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3111, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" 5 июня 2008 года, N 61, "Звезда Прииртышья" 6 мая 2008 года, N 49), постановление акимата Павлодарской области от 17 февраля 2009 года N 40/3 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 8 апреля 2008 года N 78/4 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3132, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" 21 марта 2009 года, N 34, "Звезда Прииртышья" 21 марта 2009 года, N 33), следующие изменение и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
в пункте 35 графу 3 изложить в следующей редакции:
"город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарская областная инфекционная больница")";
приложение к указанному постановлению дополнить пунктами 291 - 410 согласно приложению к настоящему постановлению.

Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 5 мамырдағы N 107/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 29 мамырда N 3137 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 112/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 30.06.2011 N 112/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы "Жекешелендіру туралы" Заңының 5-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 қыркүйектегі "Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіру мәселелері" N 1431 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3111 болып тіркелді, 2008 жылғы 5 маусымда "Сарыарқа самалы" N 61 және 2008 жылғы 6 мамырда "Звезда Прииртышья" N 49 газеттерінде жарияланды), Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 17 ақпандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік объектілерінің тізбесін бекіту туралы" N 78/4 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" N 40/3 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3132 болып тіркелді, 2009 жылғы 21 наурызда "Сарыарқа самалы" N 34 және 2009 жылғы 21 наурызда "Звезда Прииртышья" N 33 газеттерінде жарияланды) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
3-бағанның 35-тармағындағы мәтін мына редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық инфекциялық ауруханасы" ММ-нің балансында)";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес 291 – 410–тармақтармен толықтырылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Скляра Р.В.
Аким области                                     Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 5 мая 2009 года N 107/8
1 2 3
291
Автомашина Nissan Maxima, государственный номер S106КР, 1997 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")

2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.В. Склярға жүктелсін.
Облыс әкімі                                      Б. Сағынтаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2009 жылғы 5 мамырдағы
N 107/8 қаулысына
қосымша
1 2 3
291
Мемлекеттік нөмірі S106 КР , 1997 жылы шыққан Nissan Maxima автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)

292
Автомашина ВАЗ-21060, государственный номер S 048КР, 2001 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
293
Автомашина ГАЗ-53, государственный номер S 963АС, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
294
Автомашина ВАЗ-2110, государственный номер S 411КР, 1996 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
295
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S 418КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
296
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S 413КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
297
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S 406КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
298
Автомашина ВАЗ-21053, государственный номер S 419КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
299
Автомашина ВАЗ-2109, государственный номер S 660КР, Н.У. года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
300
Автомашина ВАЗ-21093, государственный номер S 421КР, 1997 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Департамент внутренних дел Павлодарской области")
301
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S 313КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
302
Автомашина ВАЗ-21060, государственный номер S319КР, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
303
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер 87-18 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
304
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер 87-20 ПАА, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Северный отдел внутренних дел города Павлодара")
305
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S 288КР, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
306
Автомашина УАЗ-315126, государственный номер S 275КР, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
307
Автомашина УАЗ-315126, государственный номер S 269КР, 1995 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
308
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S 266КР, 1994 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")

292
Мемлекеттік нөмірі S048 КР , 2001 жылы шыққан ВАЗ-21060 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
293
Мемлекеттік нөмірі S963 АС , 1991 жылы шыққан ГАЗ-53 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
294
Мемлекеттік нөмірі S411 КР , 1996 жылы шыққан ВАЗ-2110 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
295
Мемлекеттік нөмірі S418 КР , 1999 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
296
Мемлекеттік нөмірі S413 КР , 1999 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
297
Мемлекеттік нөмірі S406 КР , 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
298
Мемлекеттік нөмірі S419 КР , 1999 жылы шыққан ВАЗ-21053 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
299
Мемлекеттік нөмірі S660 КР , жылы шыққан белгіленбеген ВАЗ-2109 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
300
Мемлекеттік нөмірі S421 КР , 1997 жылы шыққан ВАЗ-21093 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облысының ішкі істер департаменті" ММ-нің балансында)
301
Мемлекеттік нөмірі S313 КР , 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының солтүстік ішкі істер бөлімі"ММ-нің балансында)
302
Мемлекеттік нөмірі S319 КР , 1998 жылы шыққан ВАЗ-21060 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының солтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
303
Мемлекеттік нөмірі 87-18 ПАА, 1993 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының солтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
304
Мемлекеттік нөмірі 87-20 ПАА, 1993 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының солтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
305
Мемлекеттік нөмірі S288 КР , 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
306
Мемлекеттік нөмірі S275 КР , 1995 жылы шыққан УАЗ-315126 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
307
Мемлекеттік нөмірі S269 КР , 1995 жылы шыққан УАЗ-315126 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
308
Мемлекеттік нөмірі S266 КР , 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)

309
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S 273КР, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
310
Автомашина ВАЗ-21061, государственный номер S 267КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
311
Автомашина ВАЗ-21065, государственный номер S 265КР, 1998 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
312
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S 268КР, 1999 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Южный отдел внутренних дел города Павлодара")
313
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S 671КР, 1994 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
314
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S 682КР, 1997 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
315
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S 673КР, 1995 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
316
Автомашина УАЗ-31512-10, государственный номер S678КР, 1995 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
317
Автомашина ВАЗ-2105, государственный номер S144АС, 1996 года выпус-ка
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
318
Мотоцикл ИМЗ-8903, государственный номер 50-52 ПАВ, 1988 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
319
Мотоцикл ИМЗ-8903, государственный номер 92-05 ПАВ, 1989 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
320
Мотоцикл ИМЗ-8103-10, государственный номер 90-93 ПАВ, 1991 года выпуска
город Аксу (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел города Аксу")
321
Автомашина ГАЗ-310290, государственный номер S 695КР, 1993 года выпуска
Актогайский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Актогайского района")
322
Автомашина ВАЗ-2109, государственный номер S565КР, 1992 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Баян аульского района")
323
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S 568КР, 1992 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Баян аульского района")
324
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S571КР, 1992 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Баянаульского района")
325
Мотоцикл Днепр-16, государственный номер 37-02 ПАВ, 1990 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Баянаульского района")
326
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S 039АС, 1989 года выпуска
Баянаульский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Баянаульского района")

309
Мемлекеттік нөмірі S273 КР , 1998 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
310
Мемлекеттік нөмірі S267 КР , 1999 жылы шыққан ВАЗ-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
311
Мемлекеттік нөмірі S265 КР , 1998 жылы шыққан ВАЗ-21065 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
312
Мемлекеттік нөмірі S268 КР , 1999 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының оңтүстік ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
313
Мемлекеттік нөмірі S671 КР , 1994 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
314
Мемлекеттік нөмірі S682 КР , 1997 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
315
Мемлекеттік нөмірі S673 КР , 1995 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
316
Мемлекеттік нөмірі S678 КР , 1995 жылы шыққан УАЗ-31512-10 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
317
Мемлекеттік нөмірі S144 АС , 1996 жылы шыққан ВАЗ-2105 автомашинасы
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
318
Мемлекеттік нөмірі 50-52 ПАВ , 1988 жылы шыққан ИМЗ-8903 мотоциклі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
319
Мемлекеттік нөмірі 92-05 ПАВ , 1989 жылы шыққан ИМЗ-8903 мотоциклі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
320
Мемлекеттік нөмірі 90-93 ПАВ , 1991 жылы шыққан ИМЗ-8103-10 мотоциклі
Ақсу қаласы ("Ақсу қаласының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
321
Мемлекеттік нөмірі S695 КР , 1993 жылы шыққан ГАЗ-310290 автомашинасы
Ақтоғай ауданы ("Ақтоғай ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
322
Мемлекеттік нөмірі S565 КР , 1992 жылы шыққан ВАЗ-2109 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
323
Мемлекеттік нөмірі S568 КР , 1992 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
324
Мемлекеттік нөмірі S571 КР , 1992 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
325
Мемлекеттік нөмірі 37-02 ПАВ , 1990 жылы шыққан Днепр-16 мотоциклі
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
326
Мемлекеттік нөмірі S039 АС , 1989 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Баянауыл ауданы ("Баянауыл ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)

327
Автомашина ВАЗ-2107, государственный номер S 657КР, 1991 года выпуска
Иртышский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Иртышского района")
328
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S 669КР, 1996 года выпуска
Иртышский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Иртышского района")
329
Автомашина УАЗ-315126, государственный номер S 705КР, 1996 года выпуска
Иртышский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Иртышского района")
330
Автомашина ВАЗ-21043, государственный номер S 703КР, 1993 года выпуска
Иртышский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Иртышского района")
331
Автомашина ВАЗ-2107, государственный номер S 535КР, 1995 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Железинского района")
332
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S 539КР, 1993 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Железинского района")
333
Автомашина УАЗ-3962, государственный номер S 643КР, 1993 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
334
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S 644КР, 1999 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
335
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S 646КР, 1994 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
336
Автомашина ВАЗ-2121, государственный номер S 637КР, 1989 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
337
Автомашина ВАЗ-2109, государственный номер S 640КР, 1992 года выпуска
Качирский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Качирского района")
338
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S 651КР, 1996 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Лебяжинского района")
339
Автомашина ВАЗ-2106, государственный номер S 649КР, 1995 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Лебяжинского района")
340
Автомашина УАЗ-31514, государственный номер S 653КР, 1995 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Лебяжинского района")
341
Автомашина УАЗ-31512-10, государственный но-мер S 654КР, 1996 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Лебяжинского района")
342
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S 629КР, 1996 года выпуска
Майский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Майского района")
343
Автомашина ВАЗ-21063, государственный номер S 586КР, 1993 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Успенского района")
344
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S 584КР, 1993 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Успенского района")

327
Мемлекеттік нөмірі S657 КР , 1991 жылы шыққан ВАЗ-2107 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
328
Мемлекеттік нөмірі S669 КР , 1996 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
329
Мемлекеттік нөмірі S705 КР , 1996 жылы шыққан УАЗ-315126 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
330
Мемлекеттік нөмірі S703 КР , 1993 жылы шыққан ВАЗ-21043 автомашинасы
Ертіс ауданы ("Ертіс ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
331
Мемлекеттік нөмірі S535 КР , 1995 жылы шыққан ВАЗ-2107 автомашинасы
Железин ауданы ("Железин ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
332
Мемлекеттік нөмірі S539 КР , 1993 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Железин ауданы ("Железин ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
333
Мемлекеттік нөмірі S643 КР , 1993 жылы шыққан УАЗ-3962 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
334
Мемлекеттік нөмірі S644 КР , 1999 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
335
Мемлекеттік нөмірі S646 КР , 1994 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
336
Мемлекеттік нөмірі S637 КР , 1989 жылы шыққан ВАЗ-2121 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
337
Мемлекеттік нөмірі S640 КР , 1992 жылы шыққан ВАЗ-2109 автомашинасы
Качиры ауданы ("Качиры ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
338
Мемлекеттік нөмірі S651 КР , 1996 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Лябяжі ауданы ("Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
339
Мемлекеттік нөмірі S649 КР , 1995 жылы шыққан ВАЗ-2106 автомашинасы
Лябяжі ауданы ("Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
340
Мемлекеттік нөмірі S653 КР , 1995 жылы шыққан УАЗ-31514 автомашинасы
Лябяжі ауданы ("Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
341
Мемлекеттік нөмірі S654 КР , 1996 жылы шыққан УАЗ-31512-10 автомашинасы
Лябяжі ауданы ("Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
342
Мемлекеттік нөмірі S629 КР , 1996 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Май ауданы ("Май ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
343
Мемлекеттік нөмірі S586 КР , 1993 жылы шыққан ВАЗ-21063 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
344
Мемлекеттік нөмірі S584 КР , 1993 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)

345
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S 587КР, 1993 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Успенского района")
346
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S 576КР, 1996 года выпуска
Щербактинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Щербактинского района")
347
Автомашина УАЗ-31512, государственный номер S 574КР, 1996 года выпуска
Щербактинский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Щербактинского района")
348
Автомашина ВАЗ-2105, S550КР, 1996 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
349
Автомашина ВАЗ-21083, государственный номер S 552КР, 1993 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
350
Автомашина ВАЗ-21051, государственный номер S
556КР, 1992 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
351
Мотоцикл ИМЗ-8903, государственный номер 65-06 ПАА, 1987 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Отдел внутренних дел Павлодарского района")
352
Автомашина КАМАЗ Ко-505, государственный номер S031ЕК, 1984 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
353
Автомашина УРАЛ-5557, государственный номер S029ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
354
Автомашина УРАЛ-4320 НЗас, государственный номер S023ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
355
Автомашина ГАЗ САЗ-3507, государственный номер S035ЕК, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
356
Автомашина УАЗ-3303, государственный номер S033ЕК, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
357
Автомашина РАФ-2203-01, государственный номер S161ЕК, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
358
Автомашина ГАЗ-3307, государственный номер S 019ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
359
Автомашина КАВЗ-685, государственный номер S275VS, 1979 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
360
Автомашина УРАЛ-42112 Нзас, государственный номер S763ВО, 1994 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
361
Автомашина ЗИЛ-131 н, государственный номер S172ЕК, 1990 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")

345
Мемлекеттік нөмірі S587 КР , 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
346
Мемлекеттік нөмірі S576 КР , 1996 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
347
Мемлекеттік нөмірі S574 КР , 1996 жылы шыққан УАЗ-31512 автомашинасы
Шарбақты ауданы ("Шарбақты ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
348
Мемлекеттік нөмірі S550 КР , 1996 жылы шыққан ВАЗ-2105 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
349
Мемлекеттік нөмірі S552 КР , 1993 жылы шыққан ВАЗ-21083 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
350
Мемлекеттік нөмірі S556 КР , 1992 жылы шыққан ВАЗ-21051 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
351
Мемлекеттік нөмірі 65-06 ПАА, 1987 жылы шыққан ИМЗ-8903 мотоциклі
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданының ішкі істер бөлімі" ММ-нің балансында)
352
Мемлекеттік нөмірі S031 ЕК , 1984 жылы шыққан КАМАЗ Ко-505 автома-шинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
353
Мемлекеттік нөмірі S029 ЕК , 1993 жылы шыққан УРАЛ-5557 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
354
Мемлекеттік нөмірі S023 ЕК , 1993 жылы шыққан УРАЛ-4320 НЗас автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
355
Мемлекеттік нөмірі S035 ЕК , 1992 жылы шыққан ГАЗ САЗ-3507 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
356
Мемлекеттік нөмірі S033 ЕК , 1994 жылы шыққан УАЗ-3303 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
357
Мемлекеттік нөмірі S161 ЕК , 1992 жылы шыққан РАФ-2203-01 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
358
Мемлекеттік нөмірі S019 ЕК , 1993 жылы шыққан ГАЗ-3307 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
359
Мемлекеттік нөмірі S275 VS , 1979 жылы шыққан КАВЗ-685 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қала-сы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
360
Мемлекеттік нөмірі S763 ВО , 1994 жылы шыққан УРАЛ-42112 Нзас автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
361
Мемлекеттік нөмірі S172 ЕК , 1990 жылы шыққан ЗИЛ-131 н автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)

362
Автомашина ЗИЛ-431412, государственный номер S028ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
363
Автомашина УРАЛ-43204а, государственный номер S032 ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
364
Автомашина МАЗ-5551, государственный номер S024ЕК, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
365
Автомашина МАЗ-5551, государственный номер S 154ЕК, 1992 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
366
Автомашина ЗИЛ-131, государственный номер S021ЕК, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
367
Автомашина ГАЗ-3301, государственный номер S026ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
368
Автомашина КРАЗ-250, государственный номер S022ЕК, 1989 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
369
Автомашина ЛАЗ-42021, государственный номер S146ЕК, 1988 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
370
Автомашина ЗИЛ-431412, государственный номер S128ЕК, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
371
Трактор гусеничный Т-170, государственный номер 583 ТSЕА, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
372
Трактор колесный Т-40, государственный номер 585 ТSЕА, 1991 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
373
Трактор колесный МТЗ-82, государственный номер 764 ТSДА, 1995 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
374
Экскаватор ЭО-2629, государственный номер 677 ТSЕА, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
375
Экскаватор ЭО-4321, государственный номер 673 ТSЕА, 1996 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
376
Погрузчик колесный ТО-186, государственный номер 499 ТSFА, 1988 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
377
Прицеп ЧМЗАП-9839900, 1993 года выпуска
город Экибастуз (на балансе ГУ "Отдел финансов акимата города Экибастуза")
378
Автомашина Газ-53-12, государственный номер 55-71 ПАО, 1990 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ  "Отдел культуры и развития языков Успенского района")

362
Мемлекеттік нөмірі S028 ЕК , 1993 жылы шыққан ЗИЛ-431412 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
363
Мемлекеттік нөмірі S032 ЕК , 1993 жылы шыққан УРАЛ-43204а автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
364
Мемлекеттік нөмірі S024 ЕК , 1992 жылы шыққан МАЗ-5551 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
365
Мемлекеттік нөмірі S154 ЕК , 1992 жылы шыққан МАЗ-5551 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
366
Мемлекеттік нөмірі S021 ЕК , 1989 жылы шыққан ЗИЛ-131 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
367
Мемлекеттік нөмірі S026 ЕК , 1993 жылы шыққан ГАЗ-3301 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
368
Мемлекеттік нөмірі S022 ЕК , 1989 жылы шыққан КРАЗ-250 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
369
Мемлекеттік нөмірі S146 ЕК , 1988 жылы шыққан ЛАЗ-42021 автомашинасы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
370
Мемлекеттік нөмірі S128 ЕК , 1993 жылы шыққан ЗИЛ-431412 автомашина-сы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
371
Мемлекеттік нөмірі 583 ТSЕА, 1993 жылы шыққан Т-170 шынжыр табанды тракторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
372
Мемлекеттік нөмірі 585 ТSЕА, 1991 жылы шыққан Т-40 доңғалақты тракторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
373
Мемлекеттік нөмірі 764 ТSДА, 1995 жылы шық-қан МТЗ-82 доңғалақты тракторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қала-сы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
374
Мемлекеттік нөмірі 677 ТSЕА, 1993 жылы шық-қан ЭО-2629 экскаваторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қала-сы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
375
Мемлекеттік нөмірі 673 ТSЕА, 1996 жылы шық-қан ЭО-4321 экскаваторы
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қала-сы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
376
Мемлекеттік нөмірі 499 ТSFА, 1988 жылы шыққан ТО-186 доңғалақты жүк тиегіші
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
377
1993 жылы шыққан ЧМЗАП-9839900 тіркемесі
Екібастұз қаласы ("Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" ММ-нің балансында)
378
Мемлекеттік нөмірі 55-71 ПАО, 1990 жылы шыққан Газ-53-12 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ-нің балансында)

379
Автомашина 12М-02, государственный номер 76-86 ПАН, 1989 года выпуска
Успенский район (на балансе ГУ  "Отдел культуры и развития языков Успенского района")
380
Автобус Маn-362, государственный номер S400 ВЕ, 1987 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Ледовый дворец "Астана")
381
Автобус КВЗ-651, государственный номер 11-96 ПАЗ, 1972 года выпуска
Успенский район (на балансе КГКП "ДЮСШ Успенского района")
382
Автомашина Ваз-21061, государственный номер S423АL, 1992 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной противо-туберкулезный диспансер")
383
Автомашина М-214121, государственный номер S147DА, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной противо-туберкулезный диспансер")
384
Автомашина Уаз-3152, государственный номер S437VР, 1990 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной противо-туберкулезный диспансер")
385
Автомашина Раф-22031-01, государственный номер S438VР, 1989 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Павлодарский областной противо-туберкулезный диспансер")
386
Автомашина Уаз-469 Б2, государственный номер 2443ПАА, 1985 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе КГКП "Врачебная амбулатория села Бескарагай")
387
Автомашина Раф-22031, государственный номер 9544ПАМ, 1987 года выпуска
Лебяжинский район (на балансе КГКП "Врачебная амбулатория села Черное")
388
Автомашина Уаз-452, государственный номер S957VR, 1989 года выпуска
Качирский район (на балансе КГКП "Врачебная амбулатория села Октябрьское")
389
Автомашина Газ-2411, государственный номер S152SV, 1991 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Центральная библиотечная система города Павлодара")
390
Автомашина ИЖ-2715, государственный номер S298ВН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский колледж транспорта и коммуникаций")
391
Автомашина ГАЗ-5205, государственный номер 0542 ПАМ, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский колледж транспор-та и коммуникаций")
392
Автомашина ГАЗ-31029, государственный номер S608АН, 1993 года выпуска
город Павлодар (на балансе КГКП "Павлодарский колледж транспорта и коммуникаций")
393
Автомашина ГАЗ-5310, государственный номер S335ВТ, 1984 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
394
Автомашина ГАЗ-5204, государственный номер 93-72ПАЛ, 1982 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
395
Трактор гусеничный ДТ-75, государственный номер 883 ТSЕА, 1986 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")

379
Мемлекеттік нөмірі 76-86 ПАН, 1989 жылы шыққан 12М-02 автомашинасы
Успен ауданы ("Успен ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ-ның балансында)
380
Мемлекеттік нөмірі S400 ВЕ , 1987 жылы шыққан Man-362 автобусы
Павлодар қаласы ("Астана" мұз сарайы" КМҚК-нің балансында)
381
Мемлекеттік нөмірі 11-96 ПАЗ, 1972 жылы шыққан КВЗ-651 автобусы
Успен ауданы ("Успен ауданының БЖСМ" КМҚК-ның балансында)
382
Мемлекеттік нөмірі S423 АL , 1992 жылы шыққан Ваз-21061 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансер" ММ-нің балансында)
383
Мемлекеттік нөмірі S147 DА , 1990 жылы шыққан М-214121 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансер" ММ-нің балансында)
384
Мемлекеттік нөмірі S437 VР , 1990 жылы шыққан Уаз-3152 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансер" ММ-нің балансында)
385
Мемлекеттік нөмірі S438 VР , 1989 жылы шыққан Раф-22031-01 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансер" ММ-нің балансында)
386
Мемлекеттік нөмірі 2443 ПАА, 1985 жылы шыққан Уаз-469 Б2 автомашинасы
Лебяжі ауданы ("Бесқарағай ауылының дәрігерлік амбулаториясы" КМҚК-ның балансында)
387
Мемлекеттік нөмірі 9544 ПАМ, 1987 жылы шыққан Раф-22031 автомашинасы
Лебяжі ауданы ("Черное ауылының дәрігерлік амбулаториясы КМҚК-ның балансында)
388
Мемлекеттік нөмірі S957 VR, 1989 жылы шыққан Уаз-452 автомашинасы
Качиры ауданы ("Октябрьское ауылының дәрігерлік амбулатория-сы" КМҚК-ның балансында)
389
Мемлекеттік нөмірі S152 SV, 1991 жылы шыққан Газ-2411 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі" ММ-нің балансында)
390
Мемлекеттік нөмірі S298 ВН, 1993 жылы шыққан ИЖ-2715 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар көлік  және коммуникациялар колледжі" КМҚК-ның балансында)
391
Мемлекеттік нөмірі 0542 ПАМ, 1985 жылы шыққан ГАЗ-5205 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар көлік және коммуникациялар колледжі" КМҚК-ның балансында)
392
Мемлекеттік нөмірі S608 АН, 1993 жылы шыққан ГАЗ-31029 автомашинасы
Павлодар қаласы ("Павлодар көлік  және коммуникациялар колледжі" КМҚК-ның балансында)
393
Мемлекеттік нөмірі S335 ВТ, 1984 жылы шыққан ГАЗ-5310 автомашинасы
Железин ауданы ("N 20 Железин  кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
394
Мемлекеттік нөмірі 93-72 ПАЛ, 1982 жылы шыққан ГАЗ-5204 автомашинасы
Железин ауданы ("N 20 Железин  кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
395
Мемлекеттік нөмірі 883 ТSЕА, 1986 жылы шыққан ДТ-75 шынжыр табанды тракторы
Железин ауданы ("N 20 Железин  кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)

396
Трактор колесный МТЗ-80, государственный но-мер 892 ТSЕА, 1988 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
397
Трактор колесный ЮМЗ-6КЛ, государственный номер 9897 ТSЕА, 1986 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
398
Комбайн СК-5А "Нива", государственный номер 900 ТSЕА, 1984 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
399
Комбайн СК-5А "Нива", государственный номер 901 ТSЕА, 1984 года выпуска
Железинский район (на балансе ГУ "Железинский профессиональный лицей N 20")
400
Автобус "Drogmoller", государственный номер S 524 ВТ, 1981 года выпуска
Павлодарский район, село Мичурино (на балансе ГУ "Детский дом семейного типа")
401
Автобус Кавз, государственный номер S 769 VR, 1993 года выпуска
Павлодарский район (балансе ГУ "Аппарат акима Мичуринского сельского округа")
402
Автомашина Газ Саз-53,
государственный номер S 098 VР, 1991 года выпуска
Павлодарский район (на балансе
ГУ "Аппарат акима Заринского сельского округа Павлодарского района")
403
Автобус Кавз-3976 государственный номер S 206-ВR, 1993 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Заринского сельского округа Павлодарского района")
404
Автомашина Газ Саз-3507, государственный номер 6389ПАН, 1989 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Кенеского сельского округа Павлодарского района")
405

396
Мемлекеттік нөмірі 892 ТSЕА, 1988 жылы шыққан МТЗ-80 доңғалақты тракторы
Железин ауданы ("N 20 Железин  кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
397
Мемлекеттік нөмірі 9897 ТSЕА, 1986 жылы шыққан ЮМЗ-6КЛ доңғалақты тракторы
Железин ауданы ("N 20 Железин  кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
398
Мемлекеттік нөмірі 900 ТSЕА, 1984 жылы шыққан СК-5А "Нива" комбайны
Железин ауданы ("N 20 Железин  кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
399
Мемлекеттік нөмірі 901 ТSЕА, 1984 жылы шыққан СК-5А "Нива" комбайны
Железин ауданы ("N 20 Железин  кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
400
Мемлекеттік нөмірі S524 ВТ, 1981 жылы шыққан "Drogmoller" автобусы
Павлодар ауданы, Мичурин ауылы ("Отбасылық үлгідегі балалар үйі" ММ-нің балансында)
401
Мемлекеттік нөмірі S769 VR, 1993 жылы шыққан Кавз автобусы
Павлодар ауданы ("Мичурин ауыл-дық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
402
Мемлекеттік нөмірі S098 VР, 1991 жылы шыққан Газ Саз-53 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
403
Мемлекеттік нөмірі S206 ВR, 1993 жылы шыққан Кавз-3976 автобусы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
404
Мемлекеттік нөмірі 6389 ПАН, 1989 жылы шыққан Газ Саз-3507 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
405

Автомашина Маз-412, государственный номер 87-30 ПАА, 1993 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Кенеского сельского округа Павлодарского района")
406
Автобус Кавз-3976, государственный номер 8391 ПАА, 1993 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Аппарат акима Кенеского сельского округа Павлодарского района")
407
Автомашина АЗЛК-21412, государственный номер 6519ПАА, 1992 года выпуска
Павлодарский район (на балансе ГУ "Отдел физической культуры и спорта Павлодарского района")

Мемлекеттік нөмірі 87-30 ПАА, 1993 жылы шыққан Маз-412 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
406
Мемлекеттік нөмірі 8391 ПАА, 1993 жылы шыққан Кавз-3976 автобусы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ-нің балансында)
407
Мемлекеттік нөмірі 6519 ПАА, 1992 жылы шыққан АЗЛК-21412 автомашинасы
Павлодар ауданы ("Павлодар ауда-нының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" ММ-нің балансында)

408
Автомашина ГАЗ-52, государственный номер 4043 ПАН, 1971 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Профессиональный лицей N 13")
409
Автомашина ГАЗ-5205, государственный номер 9668 ПАЛ, 1985 года выпуска
город Павлодар (на балансе ГУ "Профессиональный лицей N 13")
410
Нежилые помещения общей площадью 143,6 м2
Майский район, село Коктобе, улица Абылайхана, дом 35 (на балансе ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Майского района")

408
Мемлекеттік нөмірі 4043 ПАН, 1971 жылы шыққан ГАЗ-52 автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 13 кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
409
Мемлекеттік нөмірі 9668 ПАЛ, 1985 жылы шыққан ГАЗ-5205 автомашинасы
Павлодар қаласы ("N 13 кәсіптік лицейі" ММ-нің балансында)
410
Жалпы алаңы 143,6 м2 тұрғын емес үй-жайлар
Май ауданы, Көктөбе ауылы, Абылайхан көшесі, 35-үй ("Май ауданының тұрғын үй-коммунал- дық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ-нің балансында)