О внесений изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Павлодарской области от 23 ноября 2009 года N 252/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 ноября 2009 года за N 3145. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 16 февраля 2011 года N 352/32
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 16.02.2011 N 352/32.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. внести в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3128, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 30 декабря 2008 года N 145, в газете "Звезда Прииртышья" от 30 декабря 2008 года N 145) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 68157876 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15035969 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 370120 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4508 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 52747279 тысяч тенге;
2) затраты – 67734549 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -426164 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 426000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 852164 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 300920 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 300920 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – 548571 тысяча тенге;
6) использование профицита бюджета – -548571 тысяча тенге.";
в пункте 2 указанного решения цифры "63,6" заменить цифрами "18,6";
в пункте 9 указанного решения:
цифры "177639" заменить цифрами "170147";
цифры "1120000" заменить цифрами "2174000";
цифры "1000000" заменить цифрами "1900000";
цифры "120000" заменить цифрами "259000";
после слов и цифр "города Аксу – 120000 тысяч тенге" дополнить абзацем следующего содержания:
"Железинского района – 15000 тысяч тенге.";
дополнить абзацем следующего содержания:
"8100 тысяч тенге – на содержание вновь вводимого детского сада в селе Актогай Актогайского района.";

Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XI сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы N 252/19 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 қарашада N 3145 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 ақпандағы N 352/32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.02.16 N 352/32 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1- тармағының 1)- тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4- тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. облыстық мәслихаттың (IV сайланған XI сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3128 болып тіркелген, 2008 жылғы 30 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" N 145 газетінде, 2008 жылғы 30 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" N 145 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68157876 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15035969 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 370120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 4508 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 52747279 мың теңге;
2) шығындар – 67734549 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -426164 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 426000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –  852164 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 300920 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 300920 мың теңге;
5) бюджет профициті – 548571 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – -548571 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағындағы "63,6" деген сандар "18,6" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 9-тармағындағы:
"177639" деген сандар "170147" деген сандармен ауыстырылсын;
"1120000" деген сандар "2174000" деген сандармен ауыстырылсын;
"1000000" деген сандар "1900000" деген сандармен ауыстырылсын;
"120000"  деген сандар "259000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақсу қаласы – 120000 мың теңге" деген сөздер мен сандардан кейін мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Железин ауданы – 15000 мың теңге.";
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"8100 мың теңге – Ақтоғай ауданының Ақтоғай ауылындағы жаңадан пайдалануға берілетін балабақшаны ұстауға;

указанное решение дополнить пунктом 9-2 следующего содержания:
"9-2. Предусмотреть в областном бюджете на 2009 год целевые трансферты бюджетам районов и городов областного значения на разработку проектно-сметной документации по объектам, включенным в перечень проектов "Дорожной карты" на 2010 год, в сумме 43049 тысяч тенге.";
в пункте 10 указанного решения:
цифры "644560" заменить цифрами "611130";
цифры "261713" заменить цифрами "231489";
цифры "20000" заменить цифрами "4400";
в пункте 11 указанного решения:
цифры "301551" заменить цифрами "289511";
цифры "239056" заменить цифрами "237056";
цифры "144066" заменить цифрами "136863";
цифры "106518" заменить цифрами "105300";
в пункте 12 указанного решения:
цифры "1671730" заменить цифрами "1636056";
цифры "466000" заменить цифрами "462160";
в пункте 16 указанного решения цифры "305000" заменить цифрами "205000";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

көрсетілген шешім мына мазмұндағы 9-2 тармақпен толықтырылсын:
"9-2. 2009 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен облыстық маңызы бар қалалардың  бюджеттеріне 2010 жылға арналған "Жол картасы" жобасының тізбесіне енгізілген объектілер бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге 43049 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 10-тармағындағы:
"644560" деген сандар "611130" деген сандармен ауыстырылсын;
"261713" деген сандар "231489" деген сандармен ауыстырылсын;
"20000" деген сандар "4400" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 11-тармағындағы:
"301551" деген сандар "289511" деген сандармен ауыстырылсын;
"239056" деген сандар "237056" деген сандармен ауыстырылсын;
"144066"  деген сандар "136863" деген сандармен ауыстырылсын;
"106518" деген сандар "105300" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 12-тармағындағы:
"1671730" деген сандар "1636056" деген сандармен ауыстырылсын;
"466000" деген сандар "462160" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 16-тармағындағы "305000" деген сандар "205000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2.Отменить решение Павлодарского областного маслихата (XVIII сессия, IV созыв) от 10 ноября 2009 года N 228/18 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год".
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Ю. Алекпаров
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского областного маслихата
(XIX внеочередная сессия, IV созыв)

2.Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XVIII сессиясы) 2009 жылғы 10 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XI сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 228/18 шешімін күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                                  Ю. Әлекпаров
Облыстық мәслихаттың хатшысы                     Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған XIX кезектен тыс сессиясы)

717 963
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 009 049
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
289 511
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
237 056
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
105 300
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
136 863
04
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2 175 779
253
Управление здравоохранения области
107 283
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
107 283
261
Управление образования области
2 068 496
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 002 930
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
65 566
05
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
613 853
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
26 202
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
26 202
253
Управление здравоохранения области
18 644
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
13 945
060
Подготовка и переподготовка кадров
4 699
261
Управление образования области
569 007
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
93 659
060
Подготовка и переподготовка кадров
475 348
09
Прочие услуги в области образования
6 247 527
261
Управление образования области
2 290 693
001
Обеспечение деятельности Управления образования
48 378
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
24 323
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
36 698
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
183 703
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
274 695
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

717 963
006
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 009 049
018
Жаңадан iске қосылатын бiлiм беру объектiлерiн ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
289 511
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне бiлiм беру саласында мемлекеттiк жүйенiң жаңа технологияларын енгiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
237 056
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
105 300
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
136 863
04
Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру
2 175 779
253
Облыс денсаулық сақтау басқармасы
107 283
043
Техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
107 283
261
Облыс бiлiм беру басқармасы
2 068 496
024
Техникалық және кәсiби бiлiм беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 002 930
025
Орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мамандар даярлау
65 566
05
Мамандарды қайта даярлау және бiлiктiлiктерiн арттыру
613 853
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы iшкi iстер органы
26 202
007
Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
26 202
253
Облыс денсаулық сақтау басқармасы
18 644
003
Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
13 945
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
4 699
261
Облыс бiлiм беру басқармасы
569 007
010
Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау
93 659
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
475 348
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
6 247 527
261
Облыс бiлiм беру басқармасы
2 290 693
001
Бiлiм беру басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
48 378
004
Бiлiм берудiң мемлекеттiк облыстық мекемелерiнде бiлiм беру жүйесiн ақпараттандыру
24 323
005
Бiлiм берудiң мемлекеттiк облыстық мекемелері үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
36 698
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс iс-шараларды және конкурстар өткiзу
183 703
008
Өңірлік жұмыспен қамту және қадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
274 695
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және қадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

953 133
001
Обеспечение деятельности Управления здравоохранения
75 949
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
736 100
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
46 133
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
59 450
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 464
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитических центров
8 744
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
20 293
271
Управление строительства области
4 653 923
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 653 923
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 291 530
01
Социальное обеспечение
1 277 120
256
Управление координации занятости и социальных программ области
746 205
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
746 205
261
Управление образования области
530 915
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
530 915
02
Социальная помощь
620 870
256
Управление координации занятости и социальных программ области
620 870
003
Социальная поддержка инвалидов
112 940
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
145 167
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
362 763
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
393 540
256
Управление координации занятости и социальных программ области
393 540
001
Обеспечение деятельности Управления координации занятости и социальных программ
52 513
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
47 433
006
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24 823
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
86
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях

953 133
001
Денсаулық сақтау басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
75 949
002
Өңірлік жұмыспен қамту және қадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау ұйымдарын күрделі және ағымдағы жөндеу
736 100
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ iндетiнiң алдын алу және қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
46 133
013
Патологоанатомиялық ашып көрудi жүргiзу
59 450
016
Азаматтарды елдi мекеннiң шегiнен тыс емделуге тегiн және жеңiлдетiлген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 464
018
Ақпараттық талдамалы орталықтардың қызметiн қамтамасыз ету
8 744
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
20 293
271
Облыс құрылыс басқармасы
4 653 923
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта құру
4 653 923
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 291 530
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 277 120
256
Облыс жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
746 205
002
Жалпы үлгiдегi мүгедектер мен қарттарды әлеуметтiк қамтамасыз ету
746 205
261
Облыс білім беру басқармасы
530 915
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
530 915
02
Әлеуметтiк көмек
620 870
256
Облыс жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
620 870
003
Мүгедектерге әлеуметтiк қолдау көрсету
112 940
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне ең төменгi күнкөрiстiң мөлшерi өскенiне байланысты мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмегiн және 18 жасқа дейiнгi балаларға айсайынғы мемлекеттiк жәрдемақыға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
145 167
027
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер
362 763
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
393 540
256
Облыс жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы
393 540
001
Жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
52 513
005
Өңірлік жұмыспен қамту және қадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
47 433
006
Өңірлік жұмыспен қамту және қадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
24 823
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтердi өтеу
86
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық- әлеуметтік мекемелерінде тамақтану нормаларын ұлғайтуға нысаналы ағымдағы трансферттер

271
Управление строительства области
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
271
Управление строительства области
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
02
Коммунальное хозяйство
271
Управление строительства области
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
02
Спорт
271
Управление строительства области
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов спорта
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
271
Управление строительства области
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
02
Водное хозяйство
271
Управление строительства области
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
09
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

271
Облыс құрылыс басқармасы
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта құру
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы
271
Облыс құрылыс басқармасы
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
02
Коммуналдық шаруашылық
271
Облыс құрылыс басқармасы
030
Коммуналдық-шаруашылық объектілерін дамыту
279
Облыс энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
02
Спорт
271
Облыс құрылыс басқармасы
034
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне  спорт объектiлерiн дамытуға бөлiнетiн нысаналы даму трансферттерi
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
019
Жылу-энергетикалық жүйенi дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы даму трансферттерi
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
02
Су шаруашылығы
271
Облыс құрылыс басқармасы
029
Сумен жабдықтау жүйесiн дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
12
Көлiк және коммуникациялар
01
Автомобиль көлiгi
268
Облыс жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
007
Көлiк инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
09
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
268
Облыс жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлiк инфрақұрылымын дамыту
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалардың және елді-мекендердің көшелерін өткізуге салу және құруға, қайта берілетін нысаналы даму трансферттер

014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
13
Прочие
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
265
Управление предпринимательства и промышленности области
013
Кредитование дочерних организаций АО "НУХ "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
Инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц
13
Прочие
09
Прочие
257
Управление финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендердің көшелерін салу және қайта құру
13
Басқалар
03
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
265
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп басқармасы
013
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған инвестициялар
13
Басқалар
09
Басқалар
257
Облыстың қаржы басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту