О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2010 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 20 декабря 2009 года N 257/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 января 2010 года за N 3150. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 16 февраля 2011 года N 352/32
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 16.02.2011 N 352/32.

Павлодар облысы бойынша жер үсті су көздерінің ресурстарын пайдалану үшін 2010 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 257/21 шешімі. Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2010 жылғы 12 қаңтарда N 3150 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 ақпандағы N 352/32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2011.02.16 N 352/32 шешімімен.

В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьи 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года и подпункта 5) статьи 38 "Водного кодекса Республики Казахстан" от 9 июля 2003 года, областной маслихат РЕШИЛ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" кодексiнің (Салық кодексінің) 487 бабына және 2003 жылғы 9 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Су кодексі" 38 бабының 5) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2010 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
Председатель сессии                        Ю. Алекпаров
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение
к решению сессии областного маслихата
(ХХI cессия, IV созыв от 20 декабря 2009 года N 257/21
N п/п
Виды специального водопользования
Единица измерения
Ставки
тенге
тиын
1
2
3
4
5
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
куб. м

1. Павлодар облысы бойынша жер үсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін 2010 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы                            Ю. Әлекпаров
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған, ХXI сессиясы)
2009 жылғы 20 желтоқсандағы
N 257/21 шешіміне қосымша
Р/СN
Арнайы су пайдалану
түрлері
Өлшем бірлігі
Мөлшерлемелер
теңге
тиын
1
2
3
4
5
1
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер
текше м