О предоставлении права льготного проезда некоторым категориям обучающихся и воспитанников учреждений образования города Аксу на городском общественном транспорте (кроме такси) на 2009 год
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 9 февраля 2009 года N 106/14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 9 марта 2009 года за N 106. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 10 января 2010 года N 1-07/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 10.01.2010 N 1-07/4.
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпункта 1) пункта 4 статьи 47 и подпункта 2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить льготу в виде бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям обучающихся и воспитанников учреждений образования города Аксу:
1) детям из малообеспеченных семей;
2) детям из многодетных семей;
3) детям, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся в общеобразовательных школах, специальной коррекционной школе-интернате.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев

Ақсу қаласының білім беру мекемелерінде оқитын және тәрбиеленетін жекелеген санаттағы балаларға 2009 жылы қалалық қоғамдық қөлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру құқығын беру туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2009 жылғы 9 ақпандағы N 106/14 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 наурызда N 106 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 10 қаңтардағы N 1-07/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010.01.10 N 1-07/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 47-бабының 4 тармағы 1) тармақшасы және 6-бабының 1 тармағы 2) тармақшасы негізінде, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласының білім беру мекемелерінде оқитын және тәрбиеленетін келесі санаттағы балаларға:
1) аз қамтамасыз етілген отбасыларының балаларына;
2) көп балалы отбасыларының балаларына;
3) қамқорлықта (қорғаншылықта) және патронатта тұрған балаларға қоғамдық көлікте (таксиден басқа) тегін жол жүру жеңілдігі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев