О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата (XIII сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 101/13 "О бюджете города Аксу на 2009 год"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 29 июля 2009 года N 132/17. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 11 августа 2009 года N 12-2-114. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 10 января 2010 года N 1-07/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 10.01.2010 N 1-07/4.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XVI сессия, IV созыв) N 214/16 от 24 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XIII сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 101/13 "О бюджете города Аксу на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-103, опубликованное в газете "Акжол" - "Новый путь" от 8 января 2009 года N 1), с внесенными изменениями и дополнениями решением городского маслихата (XVI сессия, IV созыв) от 27 апреля 2009 года N 121/16 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата (XIII сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 101/13 "О бюджете города Аксу на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-109, опубликованное в газете "Акжол" - "Новый путь" от 6 мая 2009 года N 31) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 3242448 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2230374 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19055 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 980419 тысяч тенге;
2) затраты – 3180327 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно ноль тенге:
бюджетные кредиты – равно ноль тенге;
погашение бюджетных кредитов – равно ноль тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 138530 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 138530 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно ноль тенге;

Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XIII сессиясы) 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 101/13 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 132/17 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 тамызда N 12-2-114 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 10 қаңтардағы N 1-07/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010.01.10 N 1-07/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Павлодар облыстық мәслихатының (ІV сайланған ХVI сессиясы) 2009 жылғы 24 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ХІ сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 214/16 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (ІV сайланған ХІІІ сессиясы) 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 101/13 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-103 тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтарда  "Ақжол"-"Новый путь" газетінің 1 нөмірінде жарияланған), қалалық мәслихатының (ІV сайланған ХVI сессиясы) 2009 жылғы 27 сәуірдегі "Ақсу қалалық мәслихатының (ІV сайланған ХІІІ сессиясы) 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 101/13 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 121/16 шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-109 тіркелген, 2009 жылғы 6 мамырда "Ақжол"-"Новый путь" газетінің 31 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3242448 мың теңге: салық түсімдері – 2230374 мың теңге;
салық емес түсімдер – 19055 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер – 12600 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 980419 мың теңге;
2) шығыстар – 3180327 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – нөл теңгеге тең;
бюджеттік несиелер – нөл теңгеге тең;
бюджет несиелерін өтеу – нөл теңгеге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 138530 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 138530 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатқаннан түсімдер – нөл теңгеге тең;

5) дефицит бюджета – –76409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 76409 тысяч тенге:/
поступление займов - равно ноль тенге;
погашение займов – равно ноль тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 76409 тысяч тенге";
в пункте 3 указанного решения:
цифры "47736" заменить цифрами "34891";
пункт 7 указанного решения исключить;
в пункте 8 указанного решения:
цифры "18974" заменить цифрами "20458";
цифры "5150" заменить цифрами "5430";
цифры "50000" заменить цифрами "31500";
дополнить абзацем следующего содержания:
"120000 тысяч тенге – на компенсацию потерь в связи с изменением законодательства;"
В пункте 9 указанного решения:

5) бюджет тапшылығы – -76409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 76409 мың теңге:
қарыздардың түсуі - нөл теңгеге тең;
қарыздарды өтеу - нөл теңгеге тең;
бюджеттік қаражаттары қалдығының қозғалысы – 76409 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 3-тармағындағы:
"47736" деген сандар "34891" деген сандармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 7-тармағы алынып тасталсын.
Көрсетілген шешімнің 8-тармағындағы:
"18974" деген сандар "20458" деген сандармен ауыстырылсын;
"5150" деген сандар "5430" деген сандармен ауыстырылсын;
"50000" деген сандар "31500" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"120000 мың теңге - заңнаманың өзгертумен байланысты шығасылардың өтеміне".
Көрсетілген шешімнің 9-тармағындағы:

цифры "41497" заменить цифрами "41379";
В пункте 10 указанного решения:
цифры "32500" заменить цифрами "46200".
2. Приложения 1, 2, 4 к указанному решению городского маслихата изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
Председатель сессии                        Л. Мартынова
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского городского
маслихата (XVII сессия, IV созыв)
от 29 июля 2009 года N 132/17
Бюджет города Аксу на 2009 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"41497" деген сандар "41379" деген сандармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 10-тармағындағы:
"32500" деген сандар "46200" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Қалалық мәслихаттың көрсетілген шешімінің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрайымы                            Л. Мартынова
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихаттының
2009 жылғы 29 шілдедегі
(IV сайланған XVII сессиясы)
N 132/17 шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы                   Атауы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
1
2
3
4
5
I. Табыстар

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах

123
Қаладағы аудан (аудандық маңыздағы қала), кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету