О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XIII сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 101/13 "О бюджете города Аксу на 2009 год"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 25 ноября 2009 года N 177/20. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 3 декабря 2009 года N 12-2-120. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 10 января 2010 года N 1-07/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 10.01.2010 N 1-07/4.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XIX сессия,  IV созыв) N 252/19 от 23 ноября 2009 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XIII сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 101/13 "О бюджете города Аксу на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-103, опубликованное в газете "Акжол" - "Новый путь" от 8 января 2009 года N 1) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
1) доходы – 3197126 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2051437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23242 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15107 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1107340 тысяч тенге;
2) затраты – 3151648 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно ноль тенге:
бюджетные кредиты – равно ноль тенге;
погашение бюджетных кредитов – равно ноль тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 121887 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 121887 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно ноль тенге;
5) дефицит бюджета – (минус) –76409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 76409 тысяч тенге:
поступление займов - равно ноль тенге;
погашение займов – равно ноль тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 76409 тысяч тенге";
в пункте 3 указанного решения:
цифры "34891" заменить цифрами "34634";
в пункте 8 указанного решения:

Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XIII сессиясы) 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 101/13 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 177/20 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 желтоқсанда N 12-2-120 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 10 қаңтардағы N 1-07/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010.01.10 N 1-07/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Павлодар облыстық мәслихатының (ІV сайланған ХІХ сессиясы) 2009 жылғы 23 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ХІ сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 252/19 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (ІV сайланған ХІІІ сессиясы) 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 101/13 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-103 тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтарда "Ақжол"-"Новый путь" газетінің 1 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 3197126 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2051437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 23242 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер - 15107 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер - 1107340 мың теңге;
2) шығыстар - 3151648 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - нөл теңгеге тең:
бюджеттік несиелер - нөл теңгеге тең;
бюджет несиелерін өтеу - нөл теңгеге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 121887 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 121887 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатқаннан түсімдер – нөл теңгеге тең;
5) бюджет тапшылығы - (минус) -76409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 76409 мың теңге;
қарыздардың түсуі - нөл теңгеге тең;
қарыздарды өтеу - нөл теңгеге тең;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 76409 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 3-тармағындағы:
"34891" деген сандар "34634" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 8-тармағындағы:

цифры "120000" заменить цифрами "259000";
дополнить абзацем следующего содержания:
"3491 тысяча тенге – на разработку проектно-сметной документации по объектам, включенным в перечень "Дорожной карты";
в пункте 9 указанного решения:
цифры "41379" заменить цифрами "22632";
дополнить абзацем следующего содержания:
"3000 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации по объектам, включенным в перечень "Дорожной карты";
в пункте 10 указанного решения:

"120000" деген сандар "259000" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:"Жол картасы" тізбесіне енгізілген объектілер бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы даярлауға – 3491 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 9-тармағындағы:
"41379" деген сандар "22632" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:"Жол картасы" тізбесіне енгізілген объектілер бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы даярлауға – 3000 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 10-тармағындағы:

цифры "16623" заменить цифрами "15791";
цифры "8193" заменить цифрами "8100";
цифры "8663" заменить цифрами "10743";
цифры "3564" заменить цифрами "2584".
2. Приложения 14 к указанному решению городского маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Отменить решение Аксуского городского маслихата (ХІХ внеочередная сессия, IV созыв) от 16 ноября 2009 года N 175/19 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата (XIII сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 101/13 "О бюджете города Аксу на 2009 год".

"16623" деген сандар "15791" деген сандармен ауыстырылсын;
"8193" деген сандар "8100" деген сандармен ауыстырылсын;
"8663" деген сандар "10743" деген сандармен ауыстырылсын;
"3564" деген сандар "2584" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Қалалық мәслихаттың көрсетілген шешімінің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған ХIX кезектен тыс сессиясы) 2009 жылғы 16 қарашадағы "Қалалық мәслихаттың (ІV сайланған ХІІІ сессиясы) 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 101/13 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 175/19 шешімінің күші жойылды деп танылсын.

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах

123
Қаладағы аудан (аудандық маңыздағы қала), кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету