О предоставлении льготного проезда некоторым категориям обучающихся и воспитанников учреждений образования города Аксу на городском общественном транспорте (кроме такси) на 2010 год
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 23 декабря 2009 года N 182/21. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 28 января 2010 года N 12-2-125. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 1) пункта 4 статьи 47 и подпункта 2)  пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить льготу в виде бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям обучающихся и воспитанников учреждений образования города Аксу:
1) детям из малообеспеченных семей;
2) детям из многодетных семей;
3) детям, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся в общеобразовательных школах, специальной коррекционной школе-интернате.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
Председатель сессии                        С. Гейн
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев

Ақсу қаласының білім беру мекемелерінде оқитын және тәрбиеленетін жекелеген санаттағы балаларға 2010 жылы қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жүруде жеңілдік беру туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 182/21 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда N 12-2-125 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 47-бабының 4 тармағы 1) тармақшасы және 6-бабының 1 тармағы 2) тармақшасы негізінде, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласының білім беру мекемелерінде оқитын және тәрбиеленетін келесі санаттағы балаларға:
1) аз қамтамасыз етілген отбасыларының балаларына;
2) көп балалы отбасыларының балаларына;
3) қамқорлықта (қорғаншылықта) және патронатта тұрған балаларға қоғамдық көлікте (таксиден басқа) тегін жол жүру жеңілдігі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            С. Гейн
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев