Об оказании социальной помощи обучающимся для льготного проезда на внутригородском пассажирском транспорте (кроме такси) по городу Экибастузу
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 апреля 2009 года N 169/16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 10 июня 2009 года N 12-3-233. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 21 августа 2014 года N 258/31
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 21.08.2014 N 258/31.
На основании подпункта 2 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", в целях оказания социальной помощи обучающимся городской маслихат РЕШИЛ:
1. Оказывать социальную помощь в размере 50% от стоимости полного проездного билета для проезда на внутригородском пассажирском транспорте студентам высших учебных заведений, учащимся колледжей и профессиональных школ города Экибастуза из малообеспеченных семей, детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, а также студентам, получающим социальную помощь для оплаты обучения в колледжах города Экибастуза.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам социального, культурного развития и экологии (Рамазанов С.Ж.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Р. Елюбаева
Секретарь городского маслихата             Г. Балтабекова

Екібастұз қаласы бойынша қалаішілік жолаушылар көлігінде жеңілдікпен жүру үшін (таксиден басқа) білім алушыларға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 169/16 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 маусымда N 12-3-233 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 тамыздағы N 258/31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 21.08.2014 N 258/31 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 2-тармақшасы негізінде, білім алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аз қамтамасыз етілген отбасылардан Екібастұз қаласының жоғары оқу орындарында, колледждерінде және кәсіби мектептерінде білім алушыларға, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға, сондай-ақ Екібастұз қаласының колледждерінде білім алу үшін әлеуметтік көмек алушы студенттерге қалаішілік жолаушылар көлігінде жүруге арналған жолақы билетінің толық құнының 50%-на әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік, мәдени даму және экология мәселелері жөніндегі комиссиясына жүктелсін (С.Ж.Рамазанов).
3. Нақты шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Р.Елубаева
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ. Балтабекова