О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XI сессия, IV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 29 июля 2009 года N 203/17. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 29 июля 2009 года N 12-3-237. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 15 февраля 2011 года N 33/1-07)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 15.02.2011 N 33/1-07).
На основании Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-209, опубликовано в газете "Отарқа" N 2 от 8 января 2009 года, в газете "Вести Екибастуза" N 2 от 8 января 2009 года) с внесенными изменениями и дополнениями решением Экибастузского городского маслихата (внеочередная ХІІ сессия, ІV созыв) от 20 января 2009 года N 131/12 "О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-212, опубликовано в газете "Отарқа" N 5 от 29 января 2009 года, в газете "Вести Екибастуза" N 5 от 29 января 2009 года), решением Экибастузского городского маслихата (очередная ХVІ сессия, ІV созыв) от 25 апреля 2009 года N 166/16 "О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-226, опубликовано в газете "Отарқа" N 18 от 30 апреля 2009 года, в газете "Вести Екибастуза" N 18 от 30 апреля 2009 года) следующие изменения и дополнения:
"1. Прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2009 год (пункт 1) утвердить в следующих объемах:

Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған XI сессия) "2009 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 129/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 203/17 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 шілдеде N 12-3-237 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 ақпандағы N 33/1-07 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2011.02.15 N 33/1-07 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және бюджеттік қаражаттарды тиімді пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі (IV шақырылған кезекті XVI сессия) "Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "2009 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 129/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2009 жылғы 29 сәуірдегі Екібастұз қаласы әділет басқармасында N 12-3-226 тіркелген, 2009 жылғы 30 сәуірде "Отарқа" газетінде N 18, 2009 жылғы 18 сәуірдегі "Вести Экибастуза" газетінде N 18 жарияланған) N 166/16 шешімімен, Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 қаңтардағы (IV шақырылған кезектен тыс XII сессия) "Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "2009 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 129/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2009 жылғы 22 қаңтарда Екібастұз қаласы әділет басқармасында N 12-3-212 тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда "Отарқа" газетінде N 5, 2009 жылғы 29 қаңтарда "Вести Экибастуза" газетінде N 5 жарияланған) N 131/12 шешімімен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен, Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "2009 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (2008 жылғы 26 желтоқсанда Екібастұз қаласы әділет басқармасында N 12-3-209 тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтарда "Отарқа" газетінде N 2, 2009 жылғы 8 қаңтарда  "Вести Экибастуза" газетінде N 2 жарияланған) N 129/11 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Қоса беріліп отырған Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті (1-қосымша) келесі көлемде бекітілсін:

1) доходы 7 282 587 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 5 332 883 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 12 327 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 44 630 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 1 892 747 тысяч тенге;
2) затраты 7 869 186 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0, в том числе:
бюджетные кредиты 0;
погашение бюджетных кредитов 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 528 166 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 529 980 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 1 814;
5) Дефицит (профицит) бюджета -1 114 765 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 114 765 тысяч тенге;
поступление займов 0;
погашение займов 0;
используемые остатки бюджетных средств 1 114 765 тысяч тенге.
2. Приложение 1 "Бюджет города Экибастуза на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 2 "Перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2009 год, с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" изложить в новой редакции согласно приложения 2 к настоящему решению;
приложение 4 "Перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), аульных (сельских) округов на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложения 3 к настоящему решению;
приложение 5 "Распределение сумм целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложения 4 к настоящему решению.

1) кірістер 7 282 587 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері 5 332 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 327 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін 44 630 мың теңге;
трансферт түсімдері 1 892 747 мың теңге;
2) шығындар 7 869 186 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо 528 166 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 529 980 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 1 814;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -1 114 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 114 765 мың теңге:
қарыздар түсімі 0;
қарыздарды өтеу 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 1 114 765 мың теңге.
2. 1-қосымша "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті" осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2-қосымша "2009 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, қала бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
4-қосымша "2009 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
5-қосымша "2009 жылға арналған нысаналы трансферттердің сомасын бағдарламалар әкімшілеріне бөлу" осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1484
на выплату ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей, обучающимся в высших учебных заведениях
458
на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
1129
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
76300
3.
Отдел строительства
935095
на развитие системы водоснабжения
751095
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
184000
4.
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
522865
ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
361494
ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
161371
5.
Отдел культуры и развития языков
6500
финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
6500
6.
Отдел экономики и бюджетного планирования
2941
подъемные специалистам социальной сферы прибывшим по распределению для работы в сельских населенных пунктах
2941
7.
Аппарат акима поселка Шидерты
4589
капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4589

1484
жоғары оқу орындарында оқитын, табысы аз отбасынан шыққан студенттерге ай сайынғы көмек төлеуге
458
медициналық-әлеуметтік мекемелердегі тамақтану нормасын ұлғайтуға
1129
әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
76300
3.
Құрылыс бөлімі
935095
сумен жабдықтау жүйесiн дамыту үшiн
751095
мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
184000
4.
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
522865
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
361494
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
161371
5.
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6500
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
6500
6.
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлiмi
2941
ауылдық елді мекендерге жолдамамен жұмыс істеуге келген әлеуметтік саласы мамандарына көшерақы
2941
7.
Шідерті поселкесі әкімінің аппараты
4589
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
4589