О предоставлении дотации на воду, используемую для полива огородов отдельным категориям граждан, на 2009 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 14 августа 2009 года N 496/8. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области от 8 сентября 2009 года N 12-3-241. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 мая 2010 года N 3-05/74)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 07.05.2010 N 3-05/74).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Экибастузского городского маслихата (очередная XI сессия, IV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год", в целях поддержки отдельных категорий граждан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что право на получение дотации на воду имеют пенсионеры и инвалиды всех групп, являющиеся собственниками или нанимателями (арендаторами) частных домов с огородами, прописанные и постоянно проживающие по данному адресу.
Пенсионеры и инвалиды всех групп, имеющие два и более частных дома с огородами, имеют право на получение дотации только по одному частному дому с огородом.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (Аристанов С.А.) предоставлять дотацию на воду, используемую для полива огорода, в размере 50 % от стоимости поливной воды.
3. Для получения дотации гражданам, указанным в пункте 1 настоящего постановления, необходимо обратиться в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" с заявлением установленного образца, согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" производить перечисление денежных средств на лицевые счета пенсионеров и инвалидов всех групп в акционерное общество "Казпочта" или банки II уровня.
5. Финансирование социальных выплат осуществлять в рамках годового бюджета города Экибастуза на 2009 год.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Тулеубаева С.С.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза от "___"
_________ 2009 года N ____
Начальнику
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ акимата города Экибастуза"
Аристанову С.А.
от ________________________________
__________________________________
проживающего по адресу   :
З А Я В Л Е Н И Е
Я, ___________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество полностью)
являюсь собственником/нанимателем (арендатором) частного дома с огородом, расположенного по адресу:
______________________________________________________________.
Огород (указать количество соток)
____________________________________.
Прошу перечислить дотацию за воду на лицевой счет
N ____________________________________________________________.

Азаматтардың жекеленген санаттарына бау-бақшаларын суару үшін пайдаланатын суға 2009 жылға демеуқаржы беру туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 14 тамыздағы N 496/8 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 қыркүйекте N 12-3-241 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 7 мамырдағы N 3-05/74 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.05.07 N 3-05/74 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 1-бабы 1- тармағының 14- тармақшасына, Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "2009 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" 129/11 шешіміне сәйкес, азаматтардың жекеленген санаттарын қолдау мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Демеуқаржыны алуға бау-бақшалары бар жеке үйлердің меншікті иелері немесе жалға алушылары (жалдаушылары) болып табылатын, осы мекенжай бойынша тұрақты тұратын және тіркелген, зейнеткерлер мен барлық топтағы мүгедектер құқылы екендігі белгіленсін.
Жеке меншігінде екі немесе одан да көп бау-бақшалы үйлері бар зейнеткерлер және барлық топтағы мүгедектер бір ғана бау-бақшалы үйге демеуқаржы алуға құқылы.
2. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С. Ә. Арыстанов) бау-бақшаны суару үшін пайдаланатын суару суы құнының 50 % мөлшерінде суға демеуқаржы берсін.
3. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген азаматтар демеуқаржы алу үшін қосымшаға сәйкес белгіленген үлгідегі өтінішпен "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жолығуы қажет.
4. "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі ақшалай қаржыны зейнеткерлердің және барлық топтағы мүгедектердің "Қазпошта" АҚ-дағы немесе ІІ деңгейдегі банктердегі есеп шоттарына аударсын.
5. Әлеуметтік төлемдерді қаржыландыру Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған жылдық бюджеті аясында жүзеге асырылсын.
6. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Екiбастұз қаласы әкiмiнiң орынбасары С.С. Төлеубаевқа жүктелсiн.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2009 жылғы "____"_______
N ______ қаулысына
қосымша
"Екібастұз қаласы әкімдігінің
халықты жұмыспен қамту және
әлеуметтік мәселелер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С.Ә. Арыстановқа
_______________________________
_______________________________
Тұратын мекенжайы:
_______________________________
ӨТІНІШ
Мен, __________________________________________________________
(аты, тегі, әкесінің аты толығымен)
_____________________________________________________________________
мекенжайы бойынша орналасқан бау-бақшасы бар жеке меншік үйдің иесі/ жалға алушысы (жалдаушысы) болып табыламын
Бау-бақша (шаршы санын көрсету)________________________________
Суға жәрдемқаржыны____________________ теңге сомасында
N________________________________________ есеп шотқа
жіберуіңізді сұраймын.

1) копии квитанций о начислении и оплате за поливную воду за май, июнь, июль, август и сентябрь месяцы 2009 года;
2) копию книги регистрации граждан;
3) копию документа, удостоверяющего личность;
4) копию удостоверения пенсионера либо копию справки об инвалидности;
5) номер лицевого счета;
6) копию регистрационного номера налогоплательщика;
7) копию правоустанавливающего документа на земельный участок;
8) нанимателям (арендаторам) – копию договора найма (аренды).
С условиями предоставления дотации ознакомлен (а).
"_____" ___________________2009г. _____________________________
(подпись заявителя)
Ответ на обращение мною получен ____________________________________
(Ф.И.О. заявителя)
"_____"_______2009 год           ____________________________________
(подпись заявителя)
_____________________
(подпись специалиста)

1) 2009 жылдың мамыр, маусым, шілде, тамыз және қыркүйек
айларының суару суына төленген түбіртектің көшірмесі;
2) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;
3) жеке куәліктің көшірмесі;
4) зейнеткер куәлігінің немесе мүгедектігі туралы анықтаманың
көшірмесі;
5) жеке есеп шотының нөмірі;
6) салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі.
7) жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттың көшірмесі;
8) жалға алушыларға (жалдаушыларға) – жалға алу (жалдау)
келісімшартының көшірмесі.
Демеуқаржы беру шарттарымен таныстым.
2009 ж. "____"             ____________________________________
(өтініш иесінің қолы)
Өтінішке менімен жауап алынды _________________________________
(өтініш иесінің Т.А.Ә)
2009 жылғы  "____" ______________   ___________________________
(өтініш иесінің қолы)
_______________________
(маманның қолы)