О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XI сессия, IV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 ноября 2009 года N 219/18. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 25 ноября 2009 года N 12-3-244. Утратило силу с связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 5 мая 2010 года N 54/1-07)
Сноска. Утратило силу с связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 05.05.2010 N 54/1-07).
На основании Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, ЗаконаРеспублики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-209, опубликовано в газете "Отарқа" N 2 от 8 января 2009 года, в газете "Вести Екибастуза" N 2 от 8 января 2009 года) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2009 год (приложение 1) утвердить в следующих объемах:
1) доходы 7 429 236 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 5 466 087 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 18 786 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 51 747 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 1 892 616 тысяч тенге;
2) затраты 8 018 801 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0, в том числе:
бюджетные кредиты 0;
погашение бюджетных кредитов 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 525 200 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 529 980 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 4 780 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 1 114 765 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 114 765 тысяч тенге;
поступление займов 0;
погашение займов 0;
используемые остатки бюджетных средств 1 114 765 тысяч тенге."
2. Приложение 1 "Бюджет города Экибастуза на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 2 "Перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2009 год, с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;

Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "2009 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 129/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 219/18 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 қарашада N 12-3-244 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 мамырдағы N 54/1-07 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010.05.05 N 54/1-07 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексіне сәйкес және бюджеттік қаражаттарды тиімді пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "2009 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (2008 жылғы 26 желтоқсанда Екібастұз қаласы әділет басқармасында N 12-3-209 тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтарда "Отарқа" газетінде N 2, 2009 жылғы 8 қаңтарда "Вести Экибастуза" газетінде N 2 жарияланған) N 129/11 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Қоса беріліп отырған Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті (1- қосымша) келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 7 429 236 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 5 466 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 18 786  мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 51 747 мың теңге;
трансферттер түсімі 1 892 616 мың теңге;
2) шығындар 8 018 801 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 525 200 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 529 980 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 4 780 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -1 114 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 114 765 мың теңге:
қарыздар түсімі 0;
қарыздарды өтеу 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 114 765 мың теңге.
2. 1-қосымша "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті" осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2-қосымша "2009 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, қала бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

приложение 4 "Перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), аульных (сельских) округов на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
приложение 5 "Распределение сумм целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения, возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.

4-қосымша "2009 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
5-қосымша "2009 жылға арналған нысаналы трансферттердің сомасын бағдарламалар әкімшілеріне бөлу" осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

12460
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в связи с ростом размера прожиточного минимума
4228
на обучение студентов из малообеспеченных семей, обучающимся в высших учебных заведениях
1484
на выплату ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей, обучающимся в высших учебных заведениях
458
на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
1129
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
76300
3.
Отдел строительства
934395
на развитие системы водоснабжения
750395
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
184000
4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
522865
ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
361494
ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
161371
5
Отдел культуры и развития языков
6500
финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
6500
6
Отдел экономики и бюджетного планирования
2584
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктах
2584
7
Аппарат акима поселка Шидерты
4589
капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4589

12460
ең төменгi күнкөрiс мөлшерiнiң өсуiне байланысты табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақыларды төлеуге
4228
жоғары оқу орындарында оқитын, табысы аз отбасынан шыққан студенттерді оқытуға
1484
жоғары оқу орындарында оқитын, табысы аз отбасынан шыққан студенттерге ай сайынғы көмек төлеуге
458
медициналық-әлеуметтік мекемелердегі тамақтану нормасын ұлғайтуға
1129
әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
76300
3.
Құрылыс бөлімі
934395
сумен жабдықтау жүйесiн дамыту үшiн
750395
мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
184000
4.
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
522865
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
361494
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
161371
5.
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6500
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
6500
6.
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлiмi
2584
ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
2584
7.
Шідерті поселкесі әкімінің аппараты
4589
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
4589