О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, IX сессия) от 25 декабря 2008 года N 56/9 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27 апреля 2009 года N 84/14. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 30 апреля 2009 года за N 61. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 131/21.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14.04.2010 N 131/21.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения областного маслихата (ХІ сессия, IV созыв) N 146/11 от 18 декабря 2008 года "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3128 от 24 декабря 2008 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 30 декабря 2008 года N 145, в газете "Звезда Прииртышья" от 30 декабря 2008 года N 145), районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного Маслихата (IV созыв, IX сессия) от 25 декабря 2008 года N 56/9 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-4-53, опубликованное в районной газете "Ауыл тынысы", "Пульс села" N 2 от 10 января 2009 года) следующие изменения:
Пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы - 1458603 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 137675 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1060 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1319768 тысяч тенге;
2) затраты – 1470518 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты равно нулю;
погашение бюджетных кредитов равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 11915 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использование профицита) бюджета – 11915 тысяч тенге; в том числе:
поступление займов равно нулю;
погашение займов равно нулю;
используемые остатки бюджетных средств – 11915 тысяч тенге",

Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, IX сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 56/9 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы"
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 84/14 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 сәуірде N 61 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 131/21 шешімі)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010.04.14 N 131/21 шешімі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75-бабының 2 тармағына және Павлодар облыстық Мәслихаттың (XІ сессия IV шақырылым) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыс бюджеті туралы" N 146/11 шешіміне (мемлекеттік тізілімде 3128 нөмірімен 2008 жылғы 24 желтоқсанда тіркелген, "Сарыарқа самалы" газетінде N 145 2008 жылғы 30 желтоқсанда, "Звезда Прииртышья" газетінде N 145 2008 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған) сәйкес, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық Мәслихаттың (ІV шақырылым, ІХ сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 56/9шешiміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12-4-53 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда аудандық "Ауыл тынысы"."Пульс села" газеттерінің 2 нөмірінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда берілсін:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1458603 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша – 137675 мың теңге;
салық емес түсімдер – 1060 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1319768 мың теңге;
2) шығындар – 1470518 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) финанстық активтер операцияларының сальдосы - нөлге тең, оның ішінде:
финанстық активтер сатып алу – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 11915 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) - 11915 мың теңге, оның ішінде:
заемнан түсімдер нөлге тең;
заемдарды жабу нөлге тең;
бюджет қаражаты қалдықтарының пайдалануы – 11915 мың теңге";

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Пункт 4 указанного решения дополнить абзацами следующего содержания:
3200 тысяч тенге – на расширение программы молодежной практики;
5300 тысяч тенге – на создание социальных рабочих мест;
3970 тысяч тенге – на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
4000 тысяч тенге – на финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах (селах) аульных (сельских округах) в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
4. Пункт 6 указанного решения дополнить абзацами следующего содержания:
60800 тысяч тенге – на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
8646 тысяч тенге – на ремонт инженерно–коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости населения и переподготовки кадров;
25000 тысяч тенге на финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах(селах), аульных ( сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
6930 тысяч тенге – на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
5. Пункт 7 указанного решения – исключить.
6. Утвердить перечень бюджетных программ по сельским округам района в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
8. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.
Председатель сессии:
А.Тарама
Секретарь Маслихата:
Т. Муканов
Приложение N 1
к решению Актогайского районного
маслихата (внеочередная XIV сессия, IV созыв)
от 27 апреля 2009 года N 84/14
Приложение N 1
к решению Актогайского районного
Маслихата (IV созыв, IХ сессия)
от 25 декабря 2008 года N 56/9
Бюджет района на 2009 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. ДОХОДЫ

көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
2. Көрсетілген шешімнің 2 тармағы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
3. Көрсетілген шешімнің 4 тармағы келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге – 3200 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарындарын құруға – 5300 мың теңге;
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, білім беру нысандарын күрделі, ағымдағы жөндеуге – 3970 мың теңге;
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, поселкелерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде басымды әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға – 4000 мың теңге.
4. Көрсетілген шешімнің 6 тармағы келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, білім беру нысандарын күрделі, ағымдағы жөндеуге – 60800 мың теңге;
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымдарды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 8646 мың теңге;
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, поселкелерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде басымды әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға – 25000 мың теңге;
аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін күтіп ұстауға дәне жөндеуге – 6930 мың теңге.
5. Көрсетілген шешімнің 7 тармағы жойылсын.
6. Аудандық селолық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.
7. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық Мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы:                           А. Тарама
Мәслихат хатшысы:                          Т. Мұқанов
Ақтоғай аудандық Мәслихаттың
(IX сессиясы, IV шақырылған)
2009 жылғы 27 сәуірдегі
N 84/14 шешіміне
N 1 қосымша
Ақтоғай аудандық Мәслихаттың
(IX сессиясы, IV шақырылған)
2008 жылғы 25 желтоқсандағы
N 56/9 шешіміне
N 1 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
сыныбы
ішкі сыныбы
ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I.КІРІСТЕР

123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
123019
Финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
Приреченский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Харьковский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123002
Организация в экстренных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Баскамысский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула
123002
Организация в экстренных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Жалаулинский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Шолаксорский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Разумовский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123002
Организация в экстренных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Барлыбайский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123002
Организация в экстренных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Караобинский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Муткеновский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Ауельбекский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Кожамжарский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123002
Организация в экстренных случаях доставка тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной(сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
23011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Жолболдинский сельский округ
123001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
123019
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
Приреченка селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006 -
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009 -
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Харьковка селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Басқамыс селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Жалаулы селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Шолақсор селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамысыз ету
123006
Жергілікті денгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Разумовка селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Барлыбай селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Қараоба селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Муткенов селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Әуелбек селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамысыз ету
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль
жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Қожамжар селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Жолболды селолық округі
123001
Қаладағы ауданның аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
123006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда,ауылдық округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету