О внесении изменений в решение районного маслихата очередной 11 сессии, 4 созыва N 108-4/11 от 26 декабря 2008 года "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 5 мая 2009 года N 147-4/15. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 8 мая 2009 года за N 12-6-70. Утратило силу - решением маслихата Железинского района от 28 декабря 2009 года N 175-4/20
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района от 28.12.2009 N 175-4/20.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 21 января 2001 года, пунктом 2 статьи 75, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение N 108-4/11 Железинского районного Маслихата очередной 11 сессии, 4 созыва от 26 декабря 2008 года "О районном бюджете на 2009 год", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-65, опубликованного в районной газете "Родные просторы" от 24 января 2009 года N 4, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 1652107 тыс.тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 260627 тыс.тенге;
неналоговым поступлениям 814 тыс.тенге;
поступления от продажи основного капитала 52 тыс.тенге;
поступления трансфертов 1390614 тыс.тенге;
2) затраты 1664460 тыс.тенге;
3) чистое бюджетное кредитование равно нулю, в том числе:
погашение бюджетных кредитов равно нулю;

Аудан мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы 4 шақырылымы 11 сессиясының "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 108-4/11 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 5 мамырдағы N 147-4/15 шешімі. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 мамырда N 12-6-70 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы N 175-4/20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2009.12.28 N 175-4/20 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің" 75 бабы 2 тармағына, 109 бабы 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДI:
1. Аудан мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы 4 шақырылымы, 11 сессиясының "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" 2008 жылы 30 қаңтарда (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 12-6-65 тіркелген, 2009 жылы 24 қаңтарда аудандық "Родные просторы" газетінің N 4 жарияланған N 108-4/11) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы төмендегідей мәтінде мазмұндалсын:
1. 2009 жылғы аудан бюджетін төмендегідей көлемде 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер 1652107 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері 260627 мың тенге;
салыққа жатпайтын басқада түсімдер 814 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсім 52 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 1390614 мың теңге;
2) шығындар 1664460 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру нөлге тең, оның ішінде:
бюджеттік қаржыландыруды қайтару нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 7000 тыс.тенге, в том числе: приобретение финансовых активов 7000 тыс.тенге;
5) дефицит бюджета -19353,0 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита 19353,0 тыс.тенге.
Приложения 1, 2, 3, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.

4) қаржылық активтердің операциялық қалдығы 7000 мың теңге, оның ішінде қаржылай активтерді сатып алуға 7000 мың теңге;
5) бюджеттің тапшысы - 19353 мың теңге;
6) бюджеттің тапшысын қаржыландыру 19353 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшасы жаңа мәтінде осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшасына сәйкес мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудан мәслихатының әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссияға жүктелсін.

007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка (аула) села, (аульного) сельского округа
03
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Енбекшинский сельский округ
1
Государственные услуги общего характера
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5
Здравоохранение
09
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
02
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
03
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
01
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Казахстанский сельский округ
1
Государственные услуги общего характера
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттік,ауылдық (селоның), ауылдық (селолық) округтік мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Енбекші селолық округі
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
5
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Қазақстан селолық округі
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар