О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (10 сессия, 4 созыв) от 22 декабря 2008 года N 10/74 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 24 ноября 2009 года N 14/125. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 25 ноября 2009 года N 12-11-116. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 27)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 27).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (10 сессия, 4 созыв) от 22 декабря 2008 года N 10/74 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-102, опубликовано в газете "Нива" от 3 января 2009 года N 1), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 635 333 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 288 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6166 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 372 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 10 сессиясы) 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/74 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 қарашадағы N 14/125 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 қарашада N 12-11-116 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 27 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 27 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 10 сессиясы) 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-102 болып тіркелген, "Нива" газетінің 2009 жылғы 3 қаңтарда N 1 санында жарияланды) N 10/74 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 тармағы мына редакцияда баяндалсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 635 333 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 288 000 мың теңге;
салық емес түсімдер – 6166 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 372  мың теңге;

поступления трансфертов – 1 340 795 тысяч тенге;
2) затраты – 1 660 205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит бюджета – -24 872 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 24 872 тысяч тенге;
Приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        С. Нургалиев
Секретарь маслихата                        Т. Кожахметов
Приложение 1
к решению Павлодарского районного маслихата
(14 сессия, 4 созыв) от 24 ноября
2009 года N 14/125
О районном бюджете на 2009 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс               Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы

трансферттер түсімдері – 1 340 795 мың теңге;
2) шығыстар – 1 660 205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – нөлге тең;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -24 872 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 24 872 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылғы қаңтардың 1-нен бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            С. Нұрғалиев
Мәслихат хатшысы                           Т. Қожахметов
Павлодар аудандық мәслихаттың
(4 шақырылған,14 сессиясы) 2009 жылғы
24 қарашадағы N 14/125 шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы              Атауы
1
2
3
4
5
I. Түсiмдер