О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XII сессия IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 58/12 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 28 июля 2009 года N 97/17. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области N 12-12-75. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 15 апреля 2010 года N 1-04-31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 15.04.2010 N 1-04-31).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения областного маслихата (XV сессия, IV созыв) от 22 апреля 2009 года N 191/15 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год", решения сессии областного маслихата (XVI сессия IV созыв) от 24 июля 2009 года N 214/16 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XII сессия IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 58/12 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-62, опубликованный в газете "Сельские будни" от 17 января 2009 года N 2), с внесенными изменениями и дополнениями решением районного маслихата (XV сессия IV созыв) от 28 апреля 2009 года N 80/15 "О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XII сессия IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 58/12 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-69, опубликованный в газете "Сельские будни" от 23 мая 2009 года N 20), с внесенными изменениями и дополнениями решением районного маслихата (XVI сессия IV созыв) от 3 июля 2009 года N 87/16 "О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XII сессия IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 58/12 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-73, опубликованный в газете "Сельские будни" от 25 июля 2009 года N 29) следующие изменения и дополнения:

Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (IV сайланған XII сессиясы) "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 шілдедегі N 97/17 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 тамызда N 12-12-75 тіркелген. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 1-04-31 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010.04.15 N 1-04-31 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының, 1 тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 22 сәуірдегі (ІV сайланған ХV сессиясы) "Облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ХІ сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 191/15 шешіміне сәйкес, облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 24 шілдедегі (ХVІ сессия ІV шақырылым) "Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы (ХІ сессия ІV шақырылым) "2009 жылға арналған облыс бюджеті туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 214/16 шешімін орындау үшін аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІІ сессиясы) "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-62 тіркелген, "Сельские будни" газетінде 2009 жылдың 17 қаңтардағы 2 нөмірінде жарияланған), аудан мәслихатының шешімінің енгізілген өзгерістер мен толықтырулар (ІV сайланған ХV сессиясы) 2008 жылғы 26 сәуірдегі N 80/15 "Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсанның (ІV сайланған ХІІ сессиясы) "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/12 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2009 жылғы 23 мамырдағы N 20 "Сельские будни" газетінде басылған, N 12-12-69 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде тіркелген), аудан мәслихатының шешімінің енгізілген өзгерістер мен толықтырулар (ІV сайланған ХVІ сессиясы) 2009 жылғы 3 шілдедегі N 87/16 "Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсанның (ІV сайланған ХІІ сессиясы) "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/12 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2009 жылғы 25 шілдеде N 29 "Сельские будни" газетінде басылған, N 12-12-73 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде тіркелген) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

Пункт 1 решения Успенского районного маслихата (XII сессия IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 58/12 "О бюджете района на 2009 год" изложить в следующей редакции:
1) доходы – 1 212 054 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 125 512 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 915 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 676 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 084 951 тысяч тенге;
2) затраты - 1 235 855 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23801 тысяч тенге;

Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІІ сессиясы) "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/12 шешімінің 1 тармағы төмендегі мазмұнда баяндалсын:
1) кірістер - 1 212 054 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 125 512 мың теңге;
салық емес түсімдер - 915 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім - 676 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 084 951 мың теңге;
2) шығындар - 1 235 855 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -23801 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23801 тысяч тенге.
Приложение 1 решения Успенского районного маслихата (XII сессия IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 58/12 "О бюджете района на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
3. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель ХVII сессии, IV созыва
районного маслихата                        О.Устименко
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов
Приложение 1
к решению Успенского районного маслихата

6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру - 23801 мың теңге.
Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІІ сессиясы) "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/12 шешімінің 1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
3. Осы шешімінің жүзеге асуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың IV сайланған
XVII сессия төрағасы                       О. Устименко
Аудандық мәслихатының хатшысы              Т. Байғожинов
Успен аудандық мәслихатының