О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2008 года N 58/10 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 25 ноября 2009 года N 105/21. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодаркой области 1 декабря 2009 года N 12-13-89. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23 февраля 2011 года N 1-31-14)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23.02.2011 N 1-31-14).
В соответствии с подпунктом 1) пункт 1 статьи 6 Закон Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109, Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2008 года  N 58/10 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-70, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 2-3 от 17 января 2009 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1896296 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 231817 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2997 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1154 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1660328 тысяч тенге;
2) затраты – 1938012 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нулю;
5) дефицит бюджета – -41716 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 41716 тысяч тенге;
в том числе:
движение остатков бюджетных средств – 41716 тысяч тенге.
в пункте 8 указанного решения:
цифры "11082" заменить цифрами "10528";
цифры "8193" заменить цифрами "8100";
цифры "3475" заменить цифрами "3030".
в пункте 9 указанного решения:

"Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 105/21 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 желтоқсанда N 12-13-89 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 ақпандағы N 1-31-14 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.02.23 N 1-31-14 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бап 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/10 (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізілімінде N 12-13-70 тіркеуге алынған, 2009 жылғы 17 қаңтардағы N 2-3 аудандық "Трибуна" газетінде жарияланған) шешіміне келесідегідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"2009 жылға арналған аудан бюджеті мына бөлімдері бойынша 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 1896296 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша – 231817 мың теңге;
салық емес түсімдер бойынша – 2997 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1154 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 1660328 мың теңге;
2) шығындар - 1938012 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру – нөлге тең;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -41716 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты қаржыландыру – 41716 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік қаржы қалдығының қозғалысы – 41716 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 8 тармағында:
"11082" саны "10528" санымен ауыстырылсын;
"8193" саны "8100" санымен ауыстырылсын;
"3475" саны "3030" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 9 тармағында:

цифры "56043" заменить цифрами "51727";
цифры "466000" заменить цифрами "462160".
пункт 10 указанного решения изложить в следующей редакции:
"утвердить чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера в сумме 121 тысяча тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.

"56043" саны "51727" санымен ауыстырылсын;
"466000" саны "462160" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 10 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"табиғи және техногенді сиппаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органдардың төтенше қоры сомасы 121 мың теңгеде бекітілсін".
Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың аудандық бюджет және әлеуметтік-экономикалық дамыту мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

720
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1715
1
Государственная пошлина
1715
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
524
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
628
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
202
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
14
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
272
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
13
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
54
12
Государственная пошлина за выдачу разрешения на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
8
2
Неналоговые поступления
2997
01
Доходы от государственной собственности
1188
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1188
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1188
06
Прочие неналоговые поступления
1809
1
Прочие неналоговые поступления
1809
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
1809
3
Поступления от продажи основного капитала
1154
03
Продажа земли и нематериальных активов
1154
1
Продажа земли
1154
01
Поступления от продажи земельных участков
1154
4
Поступления трансфертов
1660328
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1660328
2
Трансферты из областного бюджета
1660328
01
Целевые текущие трансферты

720
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1715
1
Мемлекеттiк баж
1715
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
524
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
628
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
202
06
Қазақстан Республикасына келуге немесе Қазақстан Республикасынан шығу құқығын беретiн құжаттарды ауыстыра алатын, азаматтығы жоқ тұлғалар және шетел азаматтарының төлқұжаттарына виза (рұқсат) беруден алынатын мемлекеттiк баж
0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын беру, немесе Қазақстан Республикасының азаматтығын қайта қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдеуден алынатын мемлекеттiк баж
14
08
Мекен жайды тiркегені үшін мемлекеттiк баж
272
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
13
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден  жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
54
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
8
2
Салық емес түсімдер
2997
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
1188
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға алудан түсетін кірістер
1188
04
Коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға алудан түсетін кірістер
1188
06
Салықтан басқа түсiмдер
1809
1
Салықтан басқа түсiмдер
1809
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтан басқа түсімдер
1809
3
Негізгі қорды сатудан түсетін түсімдер
1154
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
1154
1
Жерді сату
1154
01
Жер учаскілерін сатудан түсетін түсімдер
1154
4
Трансферттік түсімдер
1660328
02
Жоғары мемлекеттік басқару органдарының трансферттері
1660328
2
Облыстық бюджеттің трансферттері
1660328
01
Ағымдағы мақсатты трансферттер