О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 сентября 2003 года № 4/530 "Об учетной регистрации иностранных граждан, осуществляющих миссионерскую деятельность"
Постановление акимата города Алматы от 12 января 2009 года N 1/15. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 21 января 2009 года за N 802. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 9 июня 2011 года № 2/345
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 09.06.2011 № 2/345.
Акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы "Об учетной регистрации иностранных граждан, осуществляющих миссионерскую деятельность" от 15 сентября 2003 года № 4/530 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 553 от 29 сентября 2003 года, опубликовано "Вечерний Алматы" № 161 от 15 октября 2003 года, "Алматы Ақшамы" № 115 от 14 октября 2003 года, внесены изменения постановлением акимата города Алматы № 3/513 от 28 июня 2004 года, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 608 от 6 июля 2004 года, опубликовано "Вечерний Алматы" № 144 (9951) от 20 июля 2004 года, "Алматы Ақшамы" № 81 от 20 июля 2004 года) следующее изменение:
в Правилах об учетной регистрации иностранных граждан, осуществляющих миссионерскую деятельность, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 4 слова "соответствующее решение" заменить словами "соответствующее распоряжение".
2. Аппарату акима города Алматы, в установленном законодательством порядке, известить органы юстиции города Алматы о внесенных изменениях.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                      А. Есимов

Алматы қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 15 қыркүйектегі "Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын шетел азаматтарын есептік тіркеу туралы" N 4/530 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 12 қаңтардағы N 1/15 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 21 қаңтарда N 802 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 маусымдағы № 2/345 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2011.06.09 № 2/345 қаулысымен.
Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 15 қыркүйектегі "Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын шетел азаматтарын есептік тіркеу туралы" N 4/530 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2003 жылғы 29 қыркүйекте 553 нөмірмен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2003 жылғы 15 қазандағы N 161 санында, "Алматы Ақшамы" газетінің 2003 жылғы 14 қазандағы N 115 санында жарияланған, Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 28 маусымдағы N 3/513 қаулысымен өзгерістер енгізілген, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2004 жылғы 6 шілдеде 608 нөмірмен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2004 жылғы 20 шілдедегі N 144 (9951) санында, "Алматы Ақшамы" газетінің 2004 жылғы 20 шілдедегі N 81 санында жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
Аталған қаулымен бекітілген Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын шетел азаматтарын есептік тіркеу туралы ережеде:
4 тармақтағы "тиісті шешім" сөзі "тиісті өкім" сөзімен ауыстырылсын.
2. Алматы қаласы әкімінің аппараты заңнамамен белгіленген тәртіпте Алматы қаласының әділет органдарына енгізілген өзгерістер туралы хабарласын.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен кейінгі он күнтізбелік күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                      А. Есімов